2024. május 2. | csütörtök | Zsigmond nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » Cikkhez

Indul a Csillag születik fórum - mondd el a véleményed

Szombaton elstartolt az RTL Klub nagyszabású tehetségkutató showműsorának, a Csillag születiknek legújabb szériájának elődöntője. A 2009 decemberéig tartó sorozatban kiderül ki lesz hazánk új csillaga.

Teljes cikk »»»

Témaindítás: 2009.10.10.
Utolsó hozzászólás: 2009.12.20.
Hozzászólások: [169.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

Jacko in memorian 2009.10.14. 20:43 • [9]
Jahh és tudom h nem csak az éneklés röl meg a táncról szól a csillag születik hanem akár olyan ember is jelentkezhet aki megmutatja a világnak ,hogy tudja a legprofibban lehúzni a wc-t de azért a figyelmetekbe ajánlomamit az elöbbi kommentárba irtam!!;)
Jacko in memorian 2009.10.14. 20:40 • [8]
Sziasztok! Nekem csak annyi lenne a véleményem a csillag születik 2.részéröl,hogy nem értem mi a probléma azzal h egy pár fiatal megakarja mutatni a világnak ,hogy tisztelik és becsülik Michael Jacksont és ez a tiszteletet a tánccal mutatják ki méghozzá azzal a táncal, amit Jacko is csinált!! Mitöl nem lenne a műsorba való a Jacko imitátorok szereplése ?(nem arról beszélek h minden csetlő botló embert be kell mutatni ) de akik tényleg tudnak és csinálják egy jó pár éve szívük lelküket bele adják,miért nem juttatják öket tovább??Olyanokat kell tovább juttatni akik a repülőt táncoltatják meg a hihetetlen családot adják elő? Nem azt mondom nicns velük bajom mert érdekes amit cisnálnak de amit ők csinálnak tényleg nicns helye a műsörban szerintem !! Csak annyit még,hoyg Darvai Karcsika a legjobb senki nem jöhet hozzáá jahhh és Minden tiszteletem a Gomes Team-nek!!!csak annyit mondok Öket nézzétek meg ,hogy táncolnak ne a repűlő levegőben repkedését !;)
bizso 2009.10.14. 12:19 • [7]
Szia ZsengeH!
A Csillag születik hozzászólásodat nem kaptuk meg, kérlek küldd el újra.
Köszönjük!
Előzmény: ZsengeH • 2009.10.14. 10:44 • [6] • Előzménykövetés 
ZsengeH 2009.10.14. 10:44 • [6]
Ez előbb írtam ide egy hosszabb véleményt. Hova lett?
Ej ej...
fstop 2009.10.14. 10:28 • [5]
Én fan lettem, bár vannak fenntartásaim a kertévékkel kapcsolatban. Ugyanez vonatkozik az egész sajtóra is .Nagyon tanulságos amit Oroszlán Szonja írt erről a blogjában: http://www.kulturpart.hu/blog/421/sajtofigyelo/
sandramama 2009.10.11. 23:10 • [4]
Ebben egyetértünk :)
csillagszuletik2 2009.10.11. 11:53 • [3]
Ezt nem bírom ki! Csak próbáljátok elképzelni, hogy én még az 1. fordulón sem jutottam tovább, azok akik a tv-ben voltak, azok meg már a 3.-on voltak!!! Szégyen az egész RTL Klubnak...
Most ezt komolyan gondolják? Jah, lehet hogy rám nem lett volna tisztességes gombot nyomni (márminthogy áljak le mert szörnyű).
Én asszem nem fogom nézni ezt a műsort azért sem, mert olyan 30 éves felé járó embereket vesznek be, akik méghozzá nem is tehestégesek! Na cső
sandramama 2009.10.10. 21:28 • [2]
A Csillag Születikről ugyanaz a véleményem, mint a Megasztárról. A legjobbak képernyőre se kerülnek, vagy ha igen, csak rövid időre. Nagyon sok tehetséges énekest ismerek személyesen, akik mind az előző, mint a mostani Csillag Születik első selejtezőjén résztvettek. Sajnos egyikük se jutott tovább. Pedig fiatal, képzett tehetségekről van szó. Szégyellheti magát mind a két kereskedelmi televízió, hogy semmibe veszik azokat a zenészeket, akik háta mögött 5-6 év szorgalmas zenetanulás áll. Hiába zenélnek jól, hiába szépek és kedvesek, meg fiatalok - az RTL és a TV2 csupán dilettáns, kezdő "tehetségeket" enged a képernyőre, akik később sem képesek karriert építeni maguknak. Roma származás kifejezetten előnyt jelent. A szaktudás viszont hátrányt...
Szenzációhajhász, népbutító tévés show műsorok, mind a Csillag Születik, mind a Megasztár, meg a többi TV show, mint mondjuk Maunikasó, Balázssó, Józsibarátsó...
Üdvözlettel: Sandra Mama
Előzmény: bizso • 2009.10.10. 14:56 • [1] • Előzménykövetés 
bizso 2009.10.10. 14:56 • [1]
Indul a Csillag születik fórum - mondd el a véleményed
Szombaton startol az RTL Klub nagyszabású tehetségkutató showműsorának, a Csillag születiknek legújabb szériája. A 2009 decemberéig tartó sorozatban kiderül ki lesz hazánk új csillaga.
Lapunk elindítja a Csillag születik fórumát, melyben elmondhatják véleményüket olvasóink a műsorról. Nem tetszett a zsűri véleménye? Szimpatikus az egyik versenyző? Témák amelyekről írhatsz, de akkor sincs gond, ha más műsorral kapcsolatos észrevételed van a topic vár. Érdemes hozzászólnod, hiszen a zene.hu és játékpartnerünk az ootz.org közösen minden hónapban zenei Cd-ket sorsol ki a hozzászólók között.
lap teteje
További oldalak «« (1-10) 11 12 13 14 15 1617
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Megnéztük a Honeybeast koncertjét a Budapest Parkban - képekkel
Megújult Park, új dalok a...

Az elveszett fejedelmek visszatértek a Barba Negrába  - ilyen volt a Lord of the Lost koncert
Ápri...

Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
Nem jó érzés rádöbbenni, hogy minden hiábavaló - Az ügynök halála a Centrál Színházban
beszámolók még