2024. április 28. | vasárnap | Valéria nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » Cikkhez

Szerinted Zséda slágere volt az

Zséda És megindul a föld című muzsikája és a Magna Cum Laude Pálinka dala is a jelöltek között.

Teljes cikk »»»

Témaindítás: 2010.02.01.
Utolsó hozzászólás: 2010.02.05.
Hozzászólások: [9.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

vekker 2010.02.05. 17:29 • [9]
Nagyon örülnék ha a 2009-es év legjobb dala Dobrády Ákos-Emília duettje lenne! Ha filmrendező lennék, biztosan kiválasztanám egy szép "szerelmesfilm" betétdalának. Nagyon jó a dallam felépítése, hangszerelése, az előadók hangja, megvan benne a katarzis. Imádom hallgatni. Telitalálat ez a szám! Gratulálok mindkét előadónak!
Attis25 2010.02.05. 09:15 • [8]
Szerintem ez az SP egy igazán nagyszerű hazai előadó.Szerintem még sok jó produkciót fog majd csinálni!Szerintem a 2009-es év dala legyen SP-től a Kép maradsz című szám.
crystalattila 2010.02.03. 13:28 • [7]
én lajtai katira szavazok (crystal) hajrá lajtai kati mert az ő hangja világklasszis és imádom hallgatni
Maurice16 2010.02.01. 21:20 • [6]
Egyébként már megvannak az igazi jelöltek arról is lehetne már egy cikk
doro93 2010.02.01. 19:17 • [5]
Szerintem az év dala BERECZKI ZOLTÁN ÉS SZINETÁR DÓRA AJÁNDÉK!!!!!!!
Maurice16 2010.02.01. 18:01 • [4]
Elég jó jelöltek, remélem mikor majd pár óra múlva nyilvánosak lesznek a főbb kategóriák jelöltjei nem olyan selejtek lesznek mint az elmúlt években.

Egyébként remélem hogy legalább ezt Tóth Gabi fogja megnyerni mert már igazán megérdemelne egy díjat.
toromon 2010.02.01. 15:25 • [3]
Új rádiók, új remények. Talán felfedezik Szandit is (újra). Amíg élünk, remélünk. ;)
nagyandi8 2010.02.01. 09:39 • [2]
Én személy szerint nagyon örülnék egy Szandi dalnak! Pl. a Vándormadár c. dal nyerhetne szerintem. (Más szavazásokon is hetek óta szépen szerepel!)
toromon 2010.02.01. 05:31 • [1]
Sajnos nem tudok (merek) szavazni, mert az egyik komoly jelölttel nem találkoztam és nem találtam most sem. Hobo Blues Band: Merlin
Amúgy Bartók Eszter, Demjén Ferenc szövege tetszik a Unique és Quimby dala pedig egészében jó.
lap teteje
További oldalak 1
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
Egy Koncz...

A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
2024.04.07...

Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
Nem jó érzés rádöbbenni, hogy minden hiábavaló - Az ügynök halála a Centrál Színházban
A Quimby 33 év után sem hagyott fel a kísérletezéssel
Megnéztük a Triász együttes koncertjét - képekkel
beszámolók még