2024. május 2. | csütörtök | Zsigmond nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Zenekarok/Előadók

Kérdezz bármit, válaszolok / Lányi Lala - Kozmix

Sziasztok, Lányi Lala vagyok. Az itt feltett kérdésekre szívesen válaszolok személyesen akár a legfrissebb...

Témaindítás: 2006.05.20.
Utolsó hozzászólás: 2010.03.14.
Hozzászólások: [185.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

Bérgyilkosnö 2006.08.03. 09:53 • [65]
Szia Lala !
Gratulálok a kisfiadhoz és remélem jól vagytok. Amugy hol lessz legközeleb a koncerted ?? Mert szeretnék arra elmenni mert nagyon szeretem a kozmixot . Hogy telik a nyarad ??? Remélem azért van egy kis időd pihenni .
Légyszi válaszolj fontos lenne .
Köszi !
Pusy!!!!!!!
virdzsi 2006.08.02. 21:03 • [64]
Hali Lala!!!!!

Nagyon szeretem a Kozmixot. Rohattul jó az új számotok. Nagyon sajnáltam, hogy befestedted a hajad. Nagyon jól nézett ki a fejed szőkén. De ezt hadjuk is. Gratulálok gyermeketekhez, bisztosan nagyon aranyos. Kérdezhetem hogy hívják???!!! Büszke lehetsz ,magadra hogy ennyi mindent elértél az életben, és hogy ilyen sikeres vagy.
Milyen a nyarad? Az enyém klassz. Nyaralni voltunk, házunkat csináljuk, stb.Az új cédéteket megkell szereznem.
Ennyit szerettem volna érdeklődni és mondani.
Cya!
További jó nyarat!!
Kérlek, hogy válaszólj!
Szia!
szendy7 2006.08.02. 12:23 • [63]
Szia Lala


Nagy bosszusagomra lemaradtam a koncertrol,most voltatok itt Romaniaba,valami kozbejott es nem sikerult eljutnom,mennyire egyszerubb lenne ha Nagyvaradon lenne szervezve,de bosszusagomra ez nem igazan jon letre.
Imadom amit csinalsz,meg teged is imadlak,te draga ember............ ilyen emberbol keves van a vilagon( sajnos).
josztok meg az iden Romaniaba koncertezni?
Millio puszikat kuldok neked, Ja annyira szeretlek ,hogy mar ennel jobban embert nem is lehet szeretni,milyen kar hogy nincs ketto beloled,mivel te mar foglalt vagy.
Orok hu rajongod,olel es udvozol teged !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

szendy7


Szendy7
Tamás 2006.08.02. 11:30 • [62]
Lala !

Gratulálok az aranylemezhez ! :)
Gondoltam, hogy "Holnapután" arany lesz. :)
Lányi Lala 2006.07.29. 13:55 • [61]
Nem veszem le a fejedet KozmixCsaj! :) Be is néztem a fórumba....
Pussz
Előzmény: KOZMIXcsaj • 2006.07.25. 14:32 • [59] • Előzménykövetés 
Lányi Lala 2006.07.29. 13:53 • [60]
Köszi Erika5! Előbb-utóbb lesz mit hallgatni Lalaügyileg is, de most dübörög a Kozmix...
Neked is további szép nyarat!
Előzmény: Erika5 • 2006.07.17. 12:24 • [58] • Előzménykövetés 
KOZMIXcsaj 2006.07.25. 14:32 • [59]
Sziasztok!
Remélem a Lala nem eszi le a fejemet, hogy reklámozok :))
Ha képeket szeretnétek a Laláról, a Kozmixról, látogassatok be az oldalamra http://kozmix.gportal.hu A héten bővitem a képtárat új képekkel :)

Lala! Neked meg egy nagy puszit küldök, és ha van egy kis időd, nézz be a fórumra is :) , hiányolunk!!

Erika5 2006.07.17. 12:24 • [58]
Szia Lala!

Nagyon szívesen! :) Tényleg szeretem a hangodat. Ezzel a Frank Sinatrával meggyőztél...., valamikor elmegyek egy kozmix koncertre, megnézem. :))
A Lala lemezre pedig igen kíváncsi vagyok. :) Majd figyelem a híreket.

További szép nayarat! :)
Előzmény: Lányi Lala • 2006.07.15. 13:06 • [55] • Előzménykövetés 
Lányi Lala 2006.07.15. 13:14 • [57]
Szia Lylla!
Nagyon köszönöm a gratulááációóót :)
Ha visszaolvasol ebben a topicban az előzmények felé, akkor pontosan választ kaphatsz a kérdéseidre mivel nem Te kértél ilyet először...
Azonbam ha megteszed hogy küldesz mp3-ban dalt a kozmix@kozmix.com-ra és csatolsz mellé egy képet magatokól, akkor talán tippet tudok adni, hogy merre induljatok el. De ne feledd, az sem lesz szentirás, csupán az én szubjektiv véleményem. Ráadásul köztudottan nem feltétlenül a minőség miatt fognak veletek foglalkozni a rádiók vagy a tv-k. Szóval lutri az egész, de ha erre születtél akkor biztosan lesz türelmed és intelligenciád megtalálni a módját a zenei pályádat felépiteni.
Várom a mail-!

Üdv,
Lala
Előzmény: lylla • 2006.07.15. 11:27 • [51] • Előzménykövetés 
Lányi Lala 2006.07.15. 13:08 • [56]
Szia Anett!
Valahogy megoldjuk a Te kivánságodat is :) Csupán arra kérlek, hogy a kérésedet ird meg a kozmix@kozmix.com cimre!
Köszi,
Lala

U.i.: Ja és köszönöm a jókivánságokat! :)
Előzmény: Anett55 • 2006.07.06. 11:07 • [49] • Előzménykövetés 
lap teteje
További oldalak «« (1-10) 11 1213 14 15 16 17 18 19 »»
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Megnéztük a Honeybeast koncertjét a Budapest Parkban - képekkel
Megújult Park, új dalok a...

Az elveszett fejedelmek visszatértek a Barba Negrába  - ilyen volt a Lord of the Lost koncert
Ápri...

Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
Nem jó érzés rádöbbenni, hogy minden hiábavaló - Az ügynök halála a Centrál Színházban
beszámolók még