2024. május 2. | csütörtök | Zsigmond nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Zenekarok/Előadók

Kérdezz bármit, válaszolok / Lányi Lala - Kozmix

Sziasztok, Lányi Lala vagyok. Az itt feltett kérdésekre szívesen válaszolok személyesen akár a legfrissebb...

Témaindítás: 2006.05.20.
Utolsó hozzászólás: 2010.03.14.
Hozzászólások: [185.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

Lányi Lala 2006.07.15. 13:06 • [55]
Szia Erika!
Köszönöm Neked is a kedves gondolatokat. Még ennyi idő után is nagyon jól esiki, sőt kell a lelkemnek hogy simogassák :)) Úgy gondolom, hogy mindent a maga idejében. Lesz még alkalmad sokat hallani a hangomat más műfajban, mint a kozmix. Egyébként ha néha ellátogatsz egy kozmix buliba, ott is vannak meglepetések olykor. Múlt héten pl. a Zséda lépett fel előttünk és egy acapella (csak ének zene nélkül) dallal búcsúzott a közönségtől. Ettől kedvet kaptam és miután a kozmix bulinak vége lett, én is elénekeltem egy Frank Sinatra dalt csak úgy zene nélkül belebúgva a mikrofonba...Nagyon nagy sikere volt :) Érzem hogy sokan kiváncsiak arra hogy milyen az amikor csak finom dalokat énekelek....Na ezért is lesz Lala lemez.
Köszönöm szépen, a kisfiam is gyönyörűen fejlődik!
Előzmény: Erika5 • 2006.07.04. 17:32 • [48] • Előzménykövetés 
Lányi Lala 2006.07.15. 12:59 • [54]
Szia Petra / brazilia...
Köszi szépen a kedves szavakat! Képet küldeni általában csak mail-ben szoktunk. Levélben már évek óta nem nagyon... Mindenesetre ezt a kozmix@kozmix.com-on kellene kérned!
Puzsi,
L.
Előzmény: brazilia • 2006.07.03. 08:46 • [47] • Előzménykövetés 
Lányi Lala 2006.07.15. 12:57 • [53]
Szia! A kozmix@kozmix.com cimre nyugodtan irhatsz, azt én olvasom, bár a kozmix saját fórumán található "Lalának Üzenem" topicban is irhatsz. Sőt :) Ez a "hely" is azért van hogy Irj vagy kérdezz :)))
Előzmény: czinege roland 11 • 2006.07.02. 14:45 • [45] • Előzménykövetés 
Lányi Lala 2006.07.15. 12:55 • [52]
Igen, tagja vagyok az iwiw közösségnek bár nem túl aktivan. Sajnos nincs annyi időm hogy nyomon kövessem ott is az eseményeket. Most is legalább 600 függő kapcsolatom van....
Előzmény: Mes-x • 2006.06.28. 14:01 • [44] • Előzménykövetés 
lylla 2006.07.15. 11:27 • [51]
szia!!én is gratulálni tudok!!lenne egy kérdésem:van egy együttesem és a demonkat esetleg el tudnád juttatni valamelyik lemezkiadónak?vagy tudnál minket támogatni?vagy segíteni,hogy Ti hogyan csináltátok?előre is köszönöm,akár a fórumban akár az email címemre válaszolsz :v.lylla@citromail.hu.még ezer köszi!!!!
brazilia 2006.07.09. 17:56 • [50]
Szia LALA!
Köszönöm szépen, hogy válaszoltál nekem, de megszeretnélek kérni, hogy küldj nekem egy fotót magadról.
Ha tudod légyszíves teljesítsd, mert nagyon szeretlek titeket!
Vagy e-mail címemre küldj: ami pados.petra@freemail.hu ez amire ezelőtt is kértem.
Vagy a címemre: Szombathely, Rohonczi út. 32.
De halehet, akkor jobb lenne a szobámba kirakni, úgyhogy inkább postai úton, ha tudod.
Ha kapok akkor légyszi, autogramot is kérek rá.
Köszönöm szépen remélem kapok, nagyon szeretném.
Remélem minél előbb jöttök Szhelyre. Nagyon várlak titeket.
Vigyázzatok magatokra!
Puszika

Petra
Anett55 2006.07.06. 11:07 • [49]
Szia Lala!

Én csak szeretnék gratulálni az eddigi pályafutásodhoz, nagyon szeretem a zenéteket, a Holnapután c. szám az egyik nagy kedvencem! Sajnos még nem láttalak benneteket élőben, de talán ennek is eljön majd az ideje. További nagyon sok sikert kívánok mindenhez!
Nem is tudom, hogy merjek-e autogrammot kérni, hiszen annyian teszik ezt nap mint nap.
Azért megpróbálkozom azzal, hogy elküldöm a postacímemet, és ha esetleg kapok, annak nagyon-nagyon örülni fogok!

Köszönettel egy zalai faluból:
Bertók Anett
8932 Pókaszepetk
Zrínyi Miklós u. 29.

Szia!
Erika5 2006.07.04. 17:32 • [48]
Szia Lala!

Azt szeretném mondani, hogy szerintem nagyon szép hangod van!!! (Mindig kiráz a hideg, ha mélyen énekelsz.) Én nem vagyok Kozmix rajongó, és az igazság az, hogy nekem akkor tűnt fel, hogy mennyire szép hangod van, amikor duettet énekeltél a Gabival. Egyrészt az a zenei stílus inkább az én ízlésem, másrészt pedig a Gabi magas hangja és a Te mély hangszíned nagyon szépen kiegészítette egymást. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy csináljatok újabb duettet, csak azt, hogy az a stílus szerintem jobban megmutatta hogy mennyire tudsz énekelni. Persze ez az én magánvéleményem, de szerettem volna ezt leírni neked :)
További sikereket kívánok és gratulálok a kisfiadhoz!

brazilia 2006.07.03. 08:46 • [47]
Sziasztok!
Lala én megszeretnélek kérni, hogy küldj magadról képet nekem!
Remélem tudsz, köszönöm előre is!
Címem: pados.petra@freemail.hu
Remélem kapok rólad képet!
puszika
brazilia 2006.07.03. 08:41 • [46]
Szióka!
Nagyon jó ez az együttes, nagyon szeretlek titeket!
remélem többször jöttök Szombathelyre!
Nagyon jó volt itt a buli!
Puszika

Petra
lap teteje
További oldalak «« (1-10) 11 12 1314 15 16 17 18 19 »»
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Megnéztük a Honeybeast koncertjét a Budapest Parkban - képekkel
Megújult Park, új dalok a...

Az elveszett fejedelmek visszatértek a Barba Negrába  - ilyen volt a Lord of the Lost koncert
Ápri...

Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
Nem jó érzés rádöbbenni, hogy minden hiábavaló - Az ügynök halála a Centrál Színházban
beszámolók még