2024. május 2. | csütörtök | Zsigmond nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Zenekarok/Előadók

Kérdezz bármit, válaszolok / Lányi Lala - Kozmix

Sziasztok, Lányi Lala vagyok. Az itt feltett kérdésekre szívesen válaszolok személyesen akár a legfrissebb...

Témaindítás: 2006.05.20.
Utolsó hozzászólás: 2010.03.14.
Hozzászólások: [185.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

Lányi Lala 2006.06.11. 20:55 • [35]
Szia Ilona!
Köszönöm Neked is a kedves szavakat és a kért aláirást elküldöm, bár nem azért mert nem vagy egészséges hiszen az egy állapot, amit kitartással le fogsz győzni. Képzeld, van egy kedves doktornénim, akihez régóta jártam és egyszercsak nem találtam a rendelőben a szokásos rendelési időben. Egy ideig nem tudtam mi történt vele, de később megtudtam hogy csontrákja van. Nagyon aggódtam és sokan mások is aggódtak érte, de küldtük neki a gyógyitó szeretetet és egy idő után igaz küzdelmek árán, de meggyógyult. Ma már ismét makk egészséges és gyógyitja azokat akiknek szükségük van rá. Na most figyelj! Ugyanezt a szeretetet küldöm mostantól Neked is és kivánom Neked, hogy miahamarabb gyógyulj meg teljesen! A dedikálást pedig postán küldöm.

Jó egészséget kivánok!
Lala
Előzmény: dica • 2006.06.04. 18:14 • [30] • Előzménykövetés 
Lányi Lala 2006.06.11. 20:44 • [34]
SZia BaSa!

Köszönöm/köszönjük szépen! A kicsi ha igy halad, egyre nagyobb lesz... :)
A könyvvel kapcsolatban konkrétan még nincs kitűzött megjelenés, hiszen még sok-sok sztori nincs papirra vetve.
Kiadó viszont már jelentkezett a megjelentetésével kapcsolatban. Azt hiszem nem sürgetem a dolgot, hiszen időm sincs túl sok. Szóval amikor teljesnek érzem az "anyagot", akkor sikitok :) Nem látom értelmét összekapni...
Örülök hogy szimpatizálsz a dolgaimmal és hidd el nem mindig az a "szeretet" kábit el, ami őrjöngő!
A Kozmix előtti időkben jelent meg 2 nagylemezem, de azt most nem nagyon ajánlanám :))))
Szóval a különböző stilusu szárnypróbálgatásaim megjelenése is a jövő zenéje a szó szoros értelmében.
Az a legnagyobb bajom, hogy nehezen veszem rá magam arra hogy egy behatárolt műfajba lépjek tovább. Valahogy mindig az a vége, hogy teljesen eklektikus zenei anyag áll össze. Szóval keresem azt, amivel ilyen hosszú idő után az emberek rólam alkotott képéhez képest karakteresen új, bátor de nem őrült változást hozhatok zeneileg a nevemmel fémjelezve.
Nem zárkózom el a későbbiekben sem a duettektől, de mindenképp önállóan kivánom felépiteni az "új arculatot".
Magyarul nem egy duettel kivánok továbblépni valakire támaszkodva, hanem ha ugy érzem hogy eljön az ideje akkor csupán örömzenélgetni...
Azt hiszem hogy kitörni egy skatulyából csak egyféleképpen lehet: elszánt kitartással.
Eddig is türelmes voltam. Gyerekkorom óta az vagyok és nem hiába. Sok munka és erős gyomor kell hozzá :)

Előzmény: BaSa1976 • 2006.05.29. 11:11 • [28] • Előzménykövetés 
Ilcsi 2006.06.11. 20:26 • [33]
Szia Lala!!

Gratulálok a kis Benedekhez!!!Nagyon örültem mikor nálunk koncerteztetek, mert imádom amit csinálsz és ahigyan csinálod!!Nagy nehezen de sikerült tőled autogrammot kapnom aminek nagyon-nagyon örültem!!Mikor fog megjelenni új cd?Remélem hamarosan!!Nagyon jol énekeltek!!Puszi neked és a családodnak!
Lányi Lala 2006.06.11. 20:26 • [32]
Szia "dnmes"!

Legegyszerűbben talán úgy tudsz "éneksávokhoz" jutni, ha az interneten rákeresel hivatalosan kiirt remix versenykiirásokra, ahol egy adott dalt gyakorlatilag át kell dolgoznod úgy, hogy biztositják hozzá az eredeti hangsávok bizonyos részeit. Ha ez nem elég, még van egy másik jó oldala is: ha nagyon jó amit csinálsz, talán Te nyered a pályázatot és jutalmad lehet akár a munkád lemezen való megjelenése, vagy pénzbeni ösztönzés.

Más módon nem tudsz hozzájutni hivatalosan éneksávokhoz, hiszen egyik előadó sem fogja "csak úgy" kiadni a kezéből a művének részeit.

Ha érdekel a véleményem, akkor inkább azt javaslom, hogy gyakorlásként próbálj egy általad kedvelt dalt magadtól újra "megcsinálni" és ha már őszintén kritikusan nézve a végeredményt elégedett leszel, kezdhetsz próbálkozni az eredetik átdolgozásával (akár ének nélkül csak a zenét, de minőségileg maximális tekintettel a "hangzás"-ra is). Ha már az is jól megy akkor érdemes valakit találnod aki fel is énekli azt és ha a végeredmény már nem csak a családon belül arat nagy sikert, akkor van értelme tovább foglalkozni a dologgal...
Előzmény: dnmes • 2006.05.27. 20:55 • [27] • Előzménykövetés 
Papp Kinga 2006.06.11. 15:19 • [31]
Szia Lala!

Gratulálok a kisbabához! Sok örömet és boldogságot kívánok az egész családodnak! Sok sikert a továbbiakban is!
Klassz volt a csillebérci fellépésetek! Puszi: Kinga
dica 2006.06.04. 18:14 • [30]
Szia Lala!
gratulálok hogy megszületet a fiad.sok jó egészséget.hol lehet kapni autógrammodból? Küldenél nekem?a címem 6033. Városföld 2. kerület 38/22 Dongó Ilona . Azért kérem mert én egy oszteoszarkomás csontrákos lány vagyok.
Előzmény: Lányi Lala • 2006.05.24. 12:52 • [22] • Előzménykövetés 
Rolika 2006.05.31. 10:58 • [29]
Gratulállok!
BaSa1976 2006.05.29. 11:11 • [28]
Szia Lala!
Először is gratulálok a kicsihez.
Ha már korábban szóba került, mikor jelenik meg a könyved? Kezdek kíváncsi lenni rá. ;-)
Én már a "szkúteres" időszak óta figyelem amiket csinálsz, és bár nem állítom, hogy én lennék at első számú "élszurkoló", de mindig tetszettek a zenéid, annak pedig külön örülök, hogy többféle stílust is kipróbáltál. Erről jut eszembe, írtad hogy a Kozmixos és a Baby Gabi-duettes stíluson kívül más stílusokat is kipróbálsz, ezek megjelentek esetleg már valamilyen formában vagy még csak terv? És ha már a Baby Gabi-duetteket legalább játszották a rádiók, akkor tervezel esetleg hasonlót más énekesnőkkel is?
Egyébként írtad hogy a rádiósok sokszor még mindig a régi technós stílussal azonosítanak, szerinted hogyan lehet kitörni abból ha valakit így beskatulyáznak?
Üdv
BaSa
dnmes 2006.05.27. 20:55 • [27]
Szia Lala,

próbálok tömören fogalmazni : hobi zeneszerkesztő vagyok és szeretnék komolyabba átlépni. Elsőnek feldolgozásokkal szeretnék próbálkozni (hobbi szinten) csak nem tudom, hogy van - e rá lehetőségem nem szerződéses szerkesztőként hozzájutni egy dal anyaghoz (értem itt azt, hogy ne egy mp3 - ból vagdossam ki az énekhangot, hanem hogy rendesen sávokra bontva legyen az meg).

Köszi,

Laci
2006.05.26. 20:35 • [26]
Szia Lala!
Most bukkantam rá erre a fórumra, nem is tudtam, hogy van itt saját fórumod! :) Jó volt olvasni amiket írtál, mindig tudok meg vmi újat Rólad,a Kozmixról s egy nagyon jó. :)
Én is szavaztam rátok :)
Sok puszi!
lap teteje
További oldalak «« (1-10) 11 12 13 14 1516 17 18 19 »»
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Megnéztük a Honeybeast koncertjét a Budapest Parkban - képekkel
Megújult Park, új dalok a...

Az elveszett fejedelmek visszatértek a Barba Negrába  - ilyen volt a Lord of the Lost koncert
Ápri...

Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
Nem jó érzés rádöbbenni, hogy minden hiábavaló - Az ügynök halála a Centrál Színházban
beszámolók még