2024. június 4. | kedd | Bulcsú nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Zenekarok/Előadók » Magyar

Hooligans Fórum

Sziasztok! Köszöntünk mindenkit a fórumon! Itt feltehetitek a kérdéseiteket a zenekar tagjainak, valamint...

Témaindítás: 2006.10.13.
Utolsó hozzászólás: 2007.07.14.
Hozzászólások: [258.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

Hoolibrigett 2006.11.08. 19:32 • [68]
Sziasztok!!!!
Hát fiúk csak gartulálni tudok nektek. Egyszerűen hihetetlen,.hoyg mennyire jó a Bohémélet!!! Tudtam,hoyg jó lesz, de hogy ennyire. Szerintem a legjobb a Hotel mámor, meg a Ha sírni látsz. De egyébként nem tudok kiemelni igazán kedvenc számot, mert mindegyik nagyon jó!!!!
Még egyszer Gratulálok!!!!
Puszi mindenkinek
HooliAndi 2006.11.08. 17:02 • [67]
Sziasztok!Még itt nem lehet kapni a cd.t,de remélem minnél hamarabb lehet majd.A Blaha Lujza térre nem engednek el sajna ezért nem tudok ott lenni pedig már egy ideje nem voltam koncin és ezért már egy jó ideje nem taliztam veletek:(!Remélem minnél hamarabb eljössztök a közelbe:)!
szabozsuzsi 2006.11.08. 10:06 • [66]
Sziasztok!
Van egy közös barátunk / ismerősünk aki több hónapja a nem foglalkoztatott zenészek életét éli. Jól ismeritek őt, meg a tehetségét ( Szenzáció album ..... ) ezért kérlek titeket, ha van vmi infótok a számára, jelentkezzetek. Ha több infora van szükségetek, irjatok és válaszolok.
Hálás köszönettel:
Szabó Zsuzsi
Kiara 2006.11.08. 10:03 • [65]
Sziasztok Hooligans!
Még mindig az lenne a kérdésem,hogy Csipával tudok-e privát találkozni vagy ehhez el kell mennem egy koncertetekre?Vagy az hátrány,hogy én nem vagyok a rajongótok?Puszi
Hoolibrigett 2006.11.07. 18:43 • [64]
Sziasztok!!!!
Nagyon örülök az új cd-nek, bár még sajnos nem hallgathatom, de ha minden jól megy holnap már meglesz. Nagyon jó volt ma Tibi az Interaktívban, és nagyon szépek a gitárjai :D
Azt szerettem volna megkérdezn, hogy mikor jöttök Kecskemétre vagy ide a környékre??? Már nagyon rég voltam koncerten, és már nagyon jó lenne egy jót tombolni.
Meg még azt, hogy márciusban megin lesz Pecsás buli??? Nagyon jó lenne, mert a tavalyi is nagyon nmagy buli volt!!!!!
Egyébként hogy vagytok forumosok??? Mi újság veletek???
Puszi Mindenkinek
HOOLIGANS 4EVER :D
Hooligans 2006.11.07. 11:44 • [63]
Mindenféleképpen hívjátok az old mans-t ez ügyben. erre ők tudnak válaszolni
Csibészmoncsi 2006.11.05. 22:18 • [62]
Az asztalfoglalások érvényesek az új dátumra, ugyi?
Előzmény: Hooligans • 2006.11.05. 22:11 • [61] • Előzménykövetés 
Hooligans 2006.11.05. 22:11 • [61]
Sziasztok!

Nagyon köszönjük a rengeteg hozzászólást, kérdést és külön köszöni Tibi és Csipa a születésnapi jókívánságokat.

Az Old Man's Music pubban tartandó, korábban 21.-re meghírdetett koncert 17.-én lesz megtartva.
November 10.-én várunk mindenkit szeretettel a Blaha Lujza térre 14:00-tól. Keressétek a kamiont.
Kingaaaa 2006.11.05. 20:20 • [60]
Most akkor tuti h áttették a 21.-ei koncertet 17.-ére????Légyszi válaszoljatok!!Pusza!! :))
deadbeat 2006.11.05. 18:31 • [59]
Ahoy!
BOLDOG SZÜLINAPOT CSIPÁNAK!!;)
lap teteje
További oldalak «« (1-10) 11 12 13 14 15 16 17 18 1920(21-26) »»
SÜRGŐS HITELEK zenész » dobos/ütős [2024.05.28.]
Alacsony kamatozású gyorshitel mindenkin egyéb [2024.05.27.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Először koncertezett Magyarországon a Jelusick
Végre, a stílus kedvelőinek örömére...

Hibátlan klubkoncertet adott Marco Mendoza
Újra ellátogatott hozzánk Marco Mendoza és ismét...

30 másodperc kilövésig - Jared Leto ismét elvarázsolt minket 
Dimash nagykoncert Budapesten
Horváth Tomi kilencedik Budapest Parkos koncertjén jártunk
Éjszakai bevetésen jártunk a Totális Metállal - képriport
A bíbor legmélyebb árnyalata - Glenn Hughes (nap)szemüvegén át
beszámolók még