2025. december 5. | péntek | Vilma nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
 
Kapcsolódó cikkek
A The Kolin képviseli hazánkat az MTV díjátadóján
Magyarok a világhírnév útján
Kapcsolatok
The Kolin

Most érkezett! Újra a The Kolin Magyarország legjobbja

Igazi kult bulin jelentette be az emtíví az EMA Regional Award győztesét. A Hősök, a Kiscsillag, a Nemjuci, a Neo és a The Kolin közül a nézők és a rajongók ismét a The Kolint szavazták meg a legjobbnak. 

A zenei élet kiválóságai, és több száz tomboló fiatal előtt jelentette be az MTV az EMA Regional Award idei első helyezettjét, akinek esélye lesz megnyerni a november 7-i nemzetközi gála Best European Act címét.

Az autentikus helyszín és vadul rajongó fiatalság által fűszerezett gálán a Hősök, a Neo és a The Kolin koncertje alapozta meg a hangulatot (míg a külföldön fellépő Nemjuci és Kiscsillag video üzenetben köszöntötte a rajongókat), majd Tóth Gergő (MTV Headbangers Ball), és Prieger Fanni (Anima Sound System) műsorvezetők éjfélkor jelentették be az idei győztest. A The Kolin együttes ezzel duplázott, hiszen tavaly is ők kapták a legtöbb szavazatot a magyar közönségtől.



 „Elmondhatatlanul hálásak vagyunk, és emellett nagyon megtisztelve érezzük magunkat, hogy másodszorra is szerepelhettünk és nyerhettünk az MTV EMA regionális döntőjében. Köszönjük a rajongóknak, akik szavaztak, köszönjük a szakmának, akik ezt lehetővé tették, és nagyon reméljük, hogy idén is méltón képviselni tudjuk Magyarországot”
mondta el Márkó, a The Kolin frontembere.

Az eztán elszabaduló ünneplésben a Compact Disco és az Irie Maffia Sound System szórakoztatták a nagyérdemű ifjúságot.

A szavazás hétfőtől folytatódik: az EMA honlapján most azért fontos kattintani, hogy a The Kolinon keresztül egy egész ország álma váljon valóra: magyar együttes nyerjen az egyik legrangosabb nemzetközi zenei fesztiválon.

A meglehetősen különc megjelenéséről elhíresült háromtagú zenekar 2007-ben alakult Budapesten. A hetvenes évek diszkózenéjét keverik az indie rockkal new rave-es megszólalásban. Első lemezük, a Yell Into The Kazoo 2008 őszén jelent meg, azóta a budapesti klubélet egyik legfontosabb szereplőjévé léptek elő. Tavaly óriási elismerés érte a bandát, amikor elnyerve az MTV EMA Legjobb Magyar Előadó díját, indulhattak a Best European Act címért a berlini MTV EMA-n. 

[2010.10.16.]

Megosztom:


Fórum- és hozzászóláskezelésre vonatkozó tájékoztatás

A hatályos jogszabályi környezet módosulása következtében a weboldal üzemeltetőjeként kötelező moderációs feladatokat kellene ellátnunk minden felhasználói tartalom (hozzászólás, fórumbejegyzés stb.) vonatkozásában.
Ezen jogszabályi előírások teljes körű és folyamatos teljesítéséhez jelenleg nem áll rendelkezésünkre megfelelő erőforrás (személyi és pénzügyi kapacitás).

Ennek következtében a fórum- és hozzászólás funkciót határozatlan időre felfüggesztjük.
A felhasználók számára új hozzászólások és fórumtémák létrehozása, illetve meglévő tartalmakhoz történő hozzászólás a mai naptól nem lehetséges.

A funkció újbóli aktiválására csak abban az esetben kerülhet sor, ha a vonatkozó szabályozás lehetővé teszi olyan üzemeltetési mód alkalmazását, amely számunkra is megvalósítható és fenntartható.

Megértésüket köszönjük.

Zene.hu csapat

2025.11.10

 

lap teteje
 
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Családias, meghitt hangulat és nosztalgia Nenaval a Barba Negraban
Október 21-én fergeteges...

IL VOLO - 17 éve énekelnek együtt, megnéztük
Felejthetetlen koncerttel tértek vissza...

A legenda, Blackie Lawless  a Barba Negraban - W.A.S.P. koncerten jártunk
Flitteres csuhák, diszkógömb és fityula az Erkelben
Lángolt az MVM Dome - Parkway Drive koncerten jártunk
Cukik és hogy hörögnek - A Hanabie. zúzott ismét Budapesten
Calum Scott varázslatos világa az MVM Dome színpadán
beszámolók még