2025. április 26. | szombat | Ervin nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
 
Kapcsolatok
Johnny Cash

Aggodalmak: Rehabilitációs központtá alakítanák a néhai zenész házát

Rehabilitációs központot csinálnának Johnny Cash egykori házából, ha a terveket jóváhagyják. A country énekes öreg rezidenciáját a Bee Geesből ismert Barry Gibb vette meg 2003-ban, de 2007-ben súlyosan károsodott egy tűzvészben. Akkor egy texasi befektetőhöz, James Greshamhoz került, aki 2 millió dollárt fizetett érte.

Gresham most új tervekkel állt elő, miszerint rehabilitációs intézménnyé alakítaná át az ingatlant.

A Telegraph jelentése szerint azonban a helyiek aggódnak az ingatlan sorsa miatt, és azért, hogy egy ilyen létesítmény épüljön közel az otthonaikhoz.

Év elején Cash fia, John Carter Cash elárulta, hogy négy vagy öt albumra való anyag van apja hagyatékában, aminek kiadását tervezik. Köztük az Out Among The Stars-ét, ami az első volt Cash halála után az „elveszett” albumok közül, ami már a nyilvánosság számára is elérhetővé vált.

Ha mindent ki szeretnének adni, négy vagy öt album jelenne meg.

Gyűjtögettek

Az Out Among The Stars 1981 és 1984 között került felvételre, de soha nem adta ki Cash kiadója, a Columbia Records. Hagyatékához hozzáférve a sztár felesége, June Carter Cash fedezte fel a szalagokat.

„Soha nem dobtak ki semmit” – magyarázta John Carter Cash. „Mindent megtartottak az életükben. Volt egy archív gyűjteményük, amiben minden benne volt az eredeti audio szalagoktól, a The Johnny Cash Show-tól a random dolgokig, mint amilyen egy teve nyereg, egy ajándék a szaúdi hercegtől”.

-kiko-

[2014.08.04.]

Megosztom:

Szólj hozzá! (Ehhez be kell lépned)
lap teteje
 
Valódi online hitel minden rászorulónak egyéb [2025.04.21.]
gazda szolgáltatás [2025.04.14.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Felejthetetlen este Amerika nagyágyúival
Március 26-án ismét három giga headliner csapat...

Sör, whisky és heavy metal az Akváriumban - Airbourne koncerten jártunk
Március 25-én újra...

Alex Skolnick elvarázsolt minket jazz triójával
Sámán dob, black, doom és szimfonikus metal egy estén a Barba Negra Blueban - Leaves' Eyes koncerten jártunk
Nox koncerten voltunk az MVM Dome-ban - képes beszámoló
Varázslatos este Tarja Turunen és Marko Hietala társaságában a Barba Negraban
Candace Bushnell tudja, hogy milyen egy jó történet - és nem fél elmesélni
beszámolók még