Baricz Gergely Chris Isaak Wicked Game-jét hozta magával a Válogatóra, és a gitárját. Produkciója tele volt érzelemmel, mély, bársonyos hangja mellett a személyisége is magával ragadta a mentorokat, a közönség állva tapsolt az előadás végén.
„Nem mertem levegőt venni. Nagyon nagy dolog, amit te műveltél velem” – mondta Keresztes Ildikó Gergőnek. Geszti szerint a fiatal énekes produkciójában érzékenység, törékenység, szépség és őserő rejlett.
„Találtunk egy kis aranyrögöt” – tette hozzá Geszti. Baricz Gergely elővarázsolta a mentorokból az elismerést és a négy igent. A csapat ezzel teljessé vált, egy hét múlva kezdődhet a Tábor!
Fórum- és hozzászóláskezelésre vonatkozó tájékoztatás
A hatályos jogszabályi környezet módosulása következtében a weboldal üzemeltetőjeként kötelező moderációs feladatokat kellene ellátnunk minden felhasználói tartalom (hozzászólás, fórumbejegyzés stb.) vonatkozásában.
Ezen jogszabályi előírások teljes körű és folyamatos teljesítéséhez jelenleg nem áll rendelkezésünkre megfelelő erőforrás (személyi és pénzügyi kapacitás).
Ennek következtében a fórum- és hozzászólás funkciót határozatlan időre felfüggesztjük.
A felhasználók számára új hozzászólások és fórumtémák létrehozása, illetve meglévő tartalmakhoz történő hozzászólás a mai naptól nem lehetséges.
A funkció újbóli aktiválására csak abban az esetben kerülhet sor, ha a vonatkozó szabályozás lehetővé teszi olyan üzemeltetési mód alkalmazását, amely számunkra is megvalósítható és fenntartható.