2025. március 21. | péntek | Benedek nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
 
Kapcsolódó cikkek
232 Music Club
Szombaton Győrben bulizik a Retroton
Takács Nikolassal folytatja a győri 232 Music Club
Takács Nikolas meghódította a 232 Music Club közönségét is
Kapcsolatok
felhasználható
DJ Szeifert
Kapcsolódó események
Zoo Animals w/SZEIFERT
[2011. november 4. 22:00 - 5. ]

Szeifert a legjobb zenéit hozza a 232 Music Clubba

Ismét nagy buli vár azokra, akik pénteken a 232 Music Clubbot választják szórakozásuk helyszíneként. Az ország egyik elismert DJ-je, Szeifert érkezik, hogy egy igazán pörgős estét varázsoljon a Csillag közben található clubba.

Szeifert már általános iskolás korában találkozott a zenével, amit hét évig aktívan tanult, majd 15 éves kora óta már különféle klubokban is. A ’90-es évek közepétől stílusát az elektronikus klub zene határozza meg. 2001 óta folyamatosan jelennek meg mixlemezei. A legutóbbi, a sorban a 9. éppen 2011 őszén került a boltok polcaira, Reboot címmel, a CLS Music gondozásában. A lemezhez három videó készült, a zenei anyag közel nyolcvan perces és kizárólag saját dalok és remixek alkotják.

A lemezlovas a legnagyobb hazai bulikon, koncerteken a legnagyobb nemzetközi sztárok társaságában is zenélt már. Hogy csak pár nevet említsünk: Paul van Dyk, Armin van Buuren, Katy Perry, Sting és Lady Gaga. Ez év szeptemberében a Szeifert vs. Krash szerzőpáros a Sugarloaf remek hangú énekesnőjével, Dér Henivel készített közös dalt, In The Air címmel, ami természetesen helyet kapott a legújabb korongon is, amelynek 2011 októberétől elindult a hivatalos lemezbemutató koncertje.

Szeifert november 4-én Győrben, a 232 Music Clubba érkezik, ahol egy fergeteges buli sztárvendége lesz. A lemezjátszók mögött olyan további DJ-k pörgetik majd a party-t, mint Szanszy, D@nee & Attee, Hedlund & Adam Mad.

Klikk, ha kedveled Győrt.

 

Egész estés kikapcsolódás vár azokra, akik a győri szórakozóhelyet választják. Igényes zenék, kellemes környezet és zene hajnalig. A buli 22 órakor kezdődik, a 232-ben, Győrben, a Czuczor Gergely utca és a Csillag köz sarkán. 

- h -

[2011.11.02.]

Megosztom:

Szólj hozzá! (Ehhez be kell lépned)
lap teteje
 
AZONNALI HITELRE VAN SZÜKSÉGE? szolgáltatás [2025.03.21.]
AZONNALI HITEL AJÁNLAT szolgáltatás [2025.03.21.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Temperamentumos metal est a Barba Negraban
Március 09-én, egy év után visszatért hozzánk a...

Negyven éves Accept lemezt ünnepeltünk a Dirkschneider zenekarral a Barba Negraban
Újra...

Dögös csajok, metalcore, melodic death metal - Ankor koncerten jártunk
Először játszott hazánkban az Ellis Mano Band
Időutazás az Oltári srácokkal
Majka futurisztikus 2049 koncertje az Arénában - képriport
Megnéztük a Queensryche buliját a Dürer Kertben 
beszámolók még