2025. december 5. | péntek | Vilma nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
 
Linkek
A teljes zenei program
Kapcsolódó cikkek
Korrekt jegyárakat és minőségi kiszolgálást ígérnek az Alterába Fesztivál szervezői
Puskás Öcsi előtt dallal tiszteleg az Ocho Macho
Best of Billy Sopronban - beszámoló a csütörtöki napról
Teljes a Campus Fesztivál programja
Fábrynál vendégeskedik az Ocho Macho
Nem hittünk a fülünknek! Ezért érdemes magyar dalt hallgatni 51.
Újra Starcafé, csatlakozz!
Örömzene a Budavári Pálinka- és Kolbászfesztiválon
Új fejlemények! Döbbenetes hírt közölt a Compact Disco
Képgalériák
VII. Budapesti Pálinkafesztivál - ajánló
Kapcsolatok
Ocho Macho
Juli Fábián & Zoohacker
Kowalsky meg a Vega
Balkan Fanatik
Pál Utcai Fiúk (PUF)

Színes zenei kínálat a VII. Budapesti Pálinkafesztiválon

A május 10-én nyitó Budapesti Pálinkafesztiválra különleges, akusztikus koncertekkel készülnek a nagyszínpadon fellépő zenekarok, többek között a Pál Utcai Fiúk, az Ocho Macho és a Kowalsky meg a Vega. A zenei ínyencségek tökéletesen idomulnak majd a tavaszi estékhez, a Budai Vár hangulatához és nem utolsósorban a finom párlatokhoz.

A hagyományt tovább öregbítve, idén a barack és az abból készült hungarikum, a barackpálinka játssza a főszerepet a VII. Budapesti Pálinkafesztiválon, május 10-13 között. A látogatók az elmúlt évekhez hasonlóan, ismét több száz párlat közül válogathatnak, de a tavalyi, nagy sikerre való tekintettel elkészül ismét az év pálinkája, ezúttal barackból. Magyarország pálinkafőzőinek közös blendjét először a Budai Várban kóstolhatja meg a közönség.

A VII. Budapesti Pálinkafesztiválon több helyszínen szólal meg az élőzene: a „Barackos” udvarban, az Oroszlános udvarban és a Hunyadi udvarban is zenére pálinkázhatnak a vendégek. A nagyszínpad fellépői között ott lesz a PUF, az Ocho Macho, akik akusztikus koncertjüket rögtön a nyitónapon, május 10-én este adják. „Mi sem vetjük meg a pálinkát így biztos, hogy koccintunk egyet a nézőkkel” – mondta Kircknopf Gergő, az együttes frontembere.

A Mistery Gang és a Balkán Fanatik szintén ezt a hangzásvilágot erősíti, ahogy a tízéves, jubileumi évét ünneplő Kowalsky meg a Vega is.
A zenekar úgy döntött, feledhetetlen koncertekkel teszi emlékezetessé saját maga és a közönség számára ezt a különleges esztendőt. A fiúk a Pálinkafesztiválra egy egyedi fellépéssel készülnek, kifejezetten a pálinkakedvelő közönségnek.

Az egyik legizgalmasabb produkció pedig az elmúlt év talán legnagyobb meglepetése, az elképesztően modern és egyedi hangzást megszólaltató Fábián Juli & Zoohacker nevű formáció, amelyik a kiváló dzsesszzongoristával, Sárik Péterrel kiegészülve garantáltan, feledhetetlen élményt nyújt a Budai Várba látogatóknak.

- Aigner Ivan -

[2012.05.07.]

Megosztom:


Fórum- és hozzászóláskezelésre vonatkozó tájékoztatás

A hatályos jogszabályi környezet módosulása következtében a weboldal üzemeltetőjeként kötelező moderációs feladatokat kellene ellátnunk minden felhasználói tartalom (hozzászólás, fórumbejegyzés stb.) vonatkozásában.
Ezen jogszabályi előírások teljes körű és folyamatos teljesítéséhez jelenleg nem áll rendelkezésünkre megfelelő erőforrás (személyi és pénzügyi kapacitás).

Ennek következtében a fórum- és hozzászólás funkciót határozatlan időre felfüggesztjük.
A felhasználók számára új hozzászólások és fórumtémák létrehozása, illetve meglévő tartalmakhoz történő hozzászólás a mai naptól nem lehetséges.

A funkció újbóli aktiválására csak abban az esetben kerülhet sor, ha a vonatkozó szabályozás lehetővé teszi olyan üzemeltetési mód alkalmazását, amely számunkra is megvalósítható és fenntartható.

Megértésüket köszönjük.

Zene.hu csapat

2025.11.10

 

lap teteje
 
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Családias, meghitt hangulat és nosztalgia Nenaval a Barba Negraban
Október 21-én fergeteges...

IL VOLO - 17 éve énekelnek együtt, megnéztük
Felejthetetlen koncerttel tértek vissza...

A legenda, Blackie Lawless  a Barba Negraban - W.A.S.P. koncerten jártunk
Flitteres csuhák, diszkógömb és fityula az Erkelben
Lángolt az MVM Dome - Parkway Drive koncerten jártunk
Cukik és hogy hörögnek - A Hanabie. zúzott ismét Budapesten
Calum Scott varázslatos világa az MVM Dome színpadán
beszámolók még