2025. december 5. | péntek | Vilma nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
 
Kapcsolódó cikkek
A Dal 2013 - Eurovíziós Dalfesztivál: ByeAlex képviseli Magyarországot
Eurovízió - A Dal 2013: ByeAlex nyerte meg a döntőt - nézd vissza a teljes adást
ByeAlex: Januárban még senki nem ismerte, most pedig Malmőbe készülhet
A Dal 2013: ByeAlex és a Kedvesem nyert - nézd meg a győztes dal klipjét
Eurovízió 2013 - ByeAlex: "nem fogok belegondolni"
Eurovízió 2013 - Gundel Takács Gábor: "Számukra ez a dal kedves"
Nyolc vélemény ByeAlex Eurovíziós győzelméről
Kapcsolatok
Márta Alex (ByeAlex)

Eurovízió 2013 - ByeAlex: "Sokat fogok most készülni"

ByeAlex Palásti Kovács Zoltánnal közösen írt Kedvesem című dala képviseli Magyarországot az 58. Eurovíziós Dalfesztiválon Malmőben. Alex a műsor után osztotta meg gondolatait.

"Fiúk-lányok-jóbarátok! Köszönöm a támogatást és bizalmat! szeretnék gratulálni a többi fellépő produkciójához is, közülük egy-két arcot igazán szimpatikusnak találtam. " . kezdte reakcióját Alex.

"Örülök, hogy szerettétek és szeretitek a dalom. Sokat fogok most készülni, hogy ott kint sokkal szebben tudjam előadni, és persze MAGYARUL. Mert engem cseppet sem érdekel semmiféle elvárás, nyomás, vagy konvenció, ami eddig jellemző volt. Ez a dal számomra - nem az éneklésről szól - , de tudom jól, hogy van mit tanulnom. Egy biztos - és higgyétek el, ha mondom - én az utcáról mentem be kb., a műsor mellett dolgozni jártam minden nap BKV-vel, és ebben a projektben még nem is élhettem meg igazán sok fellépést, sőt. Ez most változni fog. " - folytatta, majd reagál a bundavádakra.

Nyomj egy tetsziket, ha szereted a zenét. 

"Aki azt mondja, hogy bunda volt tegnap? TESSÉK? Az megőrült... Hogy is lobbizhatna egy ilyen srác, mint ÉN, egy hatalmas televíziós produkciónál? Vicc lenne... " - tette hozzá az előadó, és végül elismerően szólt ellenfeleiről.

"Köszönöm sokaknak, akik mellettem álltak...  Még egyszer külön pedig: GIGI az ÉV legjobb énekesnője számomra. Saunders úr pedig egy őszinte szívtipró, szeressétek őket, mert kiváló énekesek, úgy, ahogyan Vastag Tamás sem viccből állt mellettem aznap este." 

Bővebben a döntőről ITT. 

Lájk, ha szurkolsz Alexnak.


Fotó: MTI

- zene.hu - 

[2013.03.03.]

Megosztom:


Fórum- és hozzászóláskezelésre vonatkozó tájékoztatás

A hatályos jogszabályi környezet módosulása következtében a weboldal üzemeltetőjeként kötelező moderációs feladatokat kellene ellátnunk minden felhasználói tartalom (hozzászólás, fórumbejegyzés stb.) vonatkozásában.
Ezen jogszabályi előírások teljes körű és folyamatos teljesítéséhez jelenleg nem áll rendelkezésünkre megfelelő erőforrás (személyi és pénzügyi kapacitás).

Ennek következtében a fórum- és hozzászólás funkciót határozatlan időre felfüggesztjük.
A felhasználók számára új hozzászólások és fórumtémák létrehozása, illetve meglévő tartalmakhoz történő hozzászólás a mai naptól nem lehetséges.

A funkció újbóli aktiválására csak abban az esetben kerülhet sor, ha a vonatkozó szabályozás lehetővé teszi olyan üzemeltetési mód alkalmazását, amely számunkra is megvalósítható és fenntartható.

Megértésüket köszönjük.

Zene.hu csapat

2025.11.10

 

lap teteje
 
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Családias, meghitt hangulat és nosztalgia Nenaval a Barba Negraban
Október 21-én fergeteges...

IL VOLO - 17 éve énekelnek együtt, megnéztük
Felejthetetlen koncerttel tértek vissza...

A legenda, Blackie Lawless  a Barba Negraban - W.A.S.P. koncerten jártunk
Flitteres csuhák, diszkógömb és fityula az Erkelben
Lángolt az MVM Dome - Parkway Drive koncerten jártunk
Cukik és hogy hörögnek - A Hanabie. zúzott ismét Budapesten
Calum Scott varázslatos világa az MVM Dome színpadán
beszámolók még