2025. június 3. | kedd | Klotild nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
 
Kapcsolódó cikkek
Vastag Csaba a rajongói botrányról beszélt
Kapcsolatok
Vastag Csaba

Fura üzenet jelent Vastag Csaba oldalán

Szokatlan bejegyzés jelent meg Vastag Csaba Facebook-oldalán. Az énekes menedzsere, Posztobányi Andor szólt a követőkhöz.

A bejegyzést szó szerint közöljük.
 

"Kedves Barátaink!
Ritkán keressük a nyilvánosságot managementi ügyekben , most azonban kénytelenek vagyunk használni ezt a fórumot a kialakult helyzet rendezése érdekében.

Néhány magát rajongónak tartó nő az utóbbi időben átlépte azt a határt ami szétválasztja egymástól a szeretet és a zaklatást. Ezeket az embereket privát üzenetben szólítjuk fel arra, hogy tartózkodjanak Vastag Csaba rendezvényeinek és privát életének látogatásától.

A legkirívóbb viselkedésű négy személyt most szép szóval kérjük meg, ha nem értenek ebből akkor akkor jogi úton kérünk távolságtartást ellenük.

A nevüket nem írjuk le- mert mi tiszteletben tartjuk a magánszférájukat - de ha nem érzik a súlyát a kérésünknek akkor a közösség és a szervezők segítségét fogjuk kérni, hogy megszűnjön ez a talán egyéb egészségügyi szakemberek segítségét is igénylő állapot! Tesszük ezt az ő védelmükben is amíg nagyobb probléma nem történik. Kérjük őket gondolkozzanak el azon, hogy mi vezethetett el idáig és keressenek maguknak más elfoglaltságot mert a kialakult helyzetből mindenkinek elege van.

Aki "megmarad" azt a közel 300.000 barátunkat továbbra is a megszokott hangulattal várjuk Csaba koncertjeire és fellépéseire, hiszen nélkületek nem érte volna el azokat a sikereket amiben hála Istennek része volt idáig és terveink szerint a továbbiakban is! Azon dolgozunk, hogy mindenki a legjobbat kapja abból a munkásságból -és csak a legjobbat- amit Csaba létrehozott a legjobbaknak. Ez az Optimum. Remélem felkeltette az érdeklődéseteket , ez egy új fejezet lesz-minden tekintetben. Bízva abban, hogy mindenki megérti az őrá vonatkozó részt, kellemes húsvéti ünnepet kívánok:
Posztobányi Andor, Rtalent Produkció"

Ajánljuk: Vastag Csaba: "Ellene igazából sose voltam"

 

Kedveled Vastag Csaba előadását? VOKS LENT!

[2015.04.03.]

Megosztom:

Szólj hozzá! (Ehhez be kell lépned)
lap teteje
 
gabriella szolgáltatás [2025.06.01.]
gabriella szolgáltatás [2025.05.29.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Legolvasottabb cikkek

Jubileumot ünnepeltek a Madách Színházban - képriport
Másfél év alatt több mint 100-szor...

Egy év után újra megnéztük a Triászt a Barba Negrában
Kihagytunk egy évet a Triász...

“Néhány óra múlva egy új világban ér földet.”: Utoljára szólt Sidivel a Tankcsapda
Bemutatták "Mágus - 1920: A káprázat születése" musical showt - képriport
Autó, halál, Behemoth, örök élet, és egy anya szavai - csodálatos este Anneke Van Giersbergennel az A38 hajón
Gothikus húsvét vasárnap a Barba Negraban
Henrik Freischlader újra az Analóg Music Hallban lépett fel - megnéztük
beszámolók még