Nagy Feró így emlékezik Som Lajosra - "Nagy veszteség"
Nagy Feró a kortársai haláláról: Amikor kimegyünk a temetőbe, akkor magunkat siratjuk, nem őket.
A napokban hunyt el a Piramis együttes alapítótagja, Som Lajos basszusgitáros, akitől egykori barátja, Nagy Feró nem tudott elbúcsúzni.
A rockzenész sokáig halogatta, hogy felkeresi legyengült bajtársát, végül már túl késő volt. Feró őszintén beszélt arról, hogyan éli meg kortársai elhalálozását, és amerikai utazásáról is mesélt.
[2017.11.09.]
Megosztom:
Fórum- és hozzászóláskezelésre vonatkozó tájékoztatás
A hatályos jogszabályi környezet módosulása következtében a weboldal üzemeltetőjeként kötelező moderációs feladatokat kellene ellátnunk minden felhasználói tartalom (hozzászólás, fórumbejegyzés stb.) vonatkozásában.
Ezen jogszabályi előírások teljes körű és folyamatos teljesítéséhez jelenleg nem áll rendelkezésünkre megfelelő erőforrás (személyi és pénzügyi kapacitás).
Ennek következtében a fórum- és hozzászólás funkciót határozatlan időre felfüggesztjük.
A felhasználók számára új hozzászólások és fórumtémák létrehozása, illetve meglévő tartalmakhoz történő hozzászólás a mai naptól nem lehetséges.
A funkció újbóli aktiválására csak abban az esetben kerülhet sor, ha a vonatkozó szabályozás lehetővé teszi olyan üzemeltetési mód alkalmazását, amely számunkra is megvalósítható és fenntartható.