2025. május 21. | szerda | Konstantin nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
 
Kapcsolatok
Pápai Joci

Pápai Joci a kiesése után - "Üzenném mindenkinek, hogy..."

Nem jutott a döntőbe a Magyarországot képviselő Pápai Joci Az én apám című dallal a 64. Eurovíziós Dalfesztiválon kedd este Tel-Avivban.

Az énekes hivatalos oldalán szólalt meg.

"Magyarország!Nagyon jól esik ,hogy ennyien támogattok és mellettem álltok...hihetetlenül jó érzés az ,hogy most nem érzek mást csak szeretetet és bíztatást!" - kezdte a reakcióját.

"Üzenném mindenkinek, hogy nagyon jól vagyok.. :) Én mindent kiadtam magamból a szinpadon tegnap! Számomra ez a legfontosabb! Semmi tartalék nem maradt se a torkomban se a szívemben!!! Küzdöttem a hazámért minden erőmmel!!!Az, hogy elöbb véget ért sajnálom de ezzel kapcsolatban a véleményemet megtartanam magamnak mivel őszinte ember vagyok és nem akarom ezt csűrni csavarni tovább, de egy biztos az üzenet eljutott.....!!! " - folytatta.

"Most viszont szeretnék végre Magyarországra jutni, szeretném átölelni a gyerekeimet,magyaros ízeket érezni és befeküdni a feleségem mellé!Jelenleg csak erre vágyom! Na és persze megkezdeni a szezont!!! Koncertezni és élőben is eljutni a szívetekhez!!! KÖSZÖNÖM HOGY VELEM VAGYTOK!!❤❤BÉKE"

[2019.05.18.]

Megosztom:

Szólj hozzá! (Ehhez be kell lépned)
lap teteje
 
gazda szolgáltatás [2025.05.18.]
Gyors kölcsön alacsony kamatlábbal minde szolgáltatás [2025.05.01.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Legolvasottabb cikkek

“Néhány óra múlva egy új világban ér földet.”: Utoljára szólt Sidivel a Tankcsapda
20...

Autó, halál, Behemoth, örök élet, és egy anya szavai - csodálatos este Anneke Van Giersbergennel az A38 hajón
Május 08-án visszatért hozzánk Anneke, egy évvel a Mom Kult buli után. Ezúttal akusztikus műsorral készült...

Gothikus húsvét vasárnap a Barba Negraban
Henrik Freischlader újra az Analóg Music Hallban lépett fel - megnéztük
Svéd- amerikai- olasz metal szeánsz a Dürer Kertben - Eleine koncerten jártunk
Tobias Sammet elvarázsolt kastélyában elveszve - Avantasia koncerten jártunk és imádtuk
Esprit D'Air - Híd a japán és a nyugati hangzásvilág között
beszámolók még