2025. augusztus 27. | szerda | Gáspár nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
 
Kapcsolatok
Kertész Iván

Fülbemászó, retro érzés, Neked elhiszem - mutatjuk Kertész Iván újdonságát

Egy újabb olyan dallal jelentkezett a Star Academy tehetségkutató egykori felfedezettje ami hangzásvilágában a múltat idézi, ugyanakkor modern zenei elemek is megtalálhatóak benne. A zenei újdonság Kertész Iván idén megjelenő új lemezén is helyet kap majd. Iván második lemezének zeneszerzője és producere (úgy mint az első lemezénél): Hársházi Szabi dalszerző-producer.

"A "Neked elhiszem" című újdonságát hallva valamiféle nosztalgia töltött el bennünket azonnal. A dal ugyanis kicsit retro, de kicsit modern is, ugyanakkor Iván hangja és előadás módja a régi táncdalénekeseket idézi." - írta a dalról a zenekult.hu.

A fülbemászó szerzeményt a Hársházi Szabi - Kotsy Krisztina szerzőpáros jegyzi. A különleges hangszerelés amiben keveredik a 60'-as, 70'-es évek hangzása a mai modern hangzásvilággal szintén Szabi kreatív munkáját dícséri.

Az ismert dalszerző-producerrel és Kiadójával Iván 2018 óta dolgozik együtt. Az együttműködésük olyannyira sikeres, hogy idén érkezik Iván második lemeze is. (Tudtuk meg Szabitól).

Az új album megjelenése őszre várható, így ez a most megjelent újdonság mondjuk úgy, hogy az érkező album előfutára:

(Fotó: Hársházi Szabi Facebook)

[2022.04.11.]

Megosztom:

Szólj hozzá! (Ehhez be kell lépned)
lap teteje
 
gazda szolgáltatás [2025.08.02.]
gazda szolgáltatás [2025.07.29.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Legolvasottabb cikkek

Megnéztük Will Smith koncertjét a Budapest Parkban
Will Smith, minden idők egyik legsikeresebb...

Alphaville, nyolcvanas évek és az örök fiatalság a Parkban
Június 21-én...

Megnéztük a TNT koncertjét a Budapest Parkban - képekkel
Minden évben változik, idén is sokat fejlődött a Sziget Fesztivál
Campus Fesztivál 2025: Rekord után készülhetünk a 18. születésnapra
Ilyen volt a Rockmaraton 2025 - a nyár legzúzósabb fesztiválja
Lionel Richie koncertjén borsódzott a bőr, nosztalgiázott a közönség
beszámolók még