2024. április 29. | hétfő | Péter nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » MaZeSzak-hoz

Majsai Gábor

Vissza a MaZeSzak-hoz »»»

Témaindítás: 2006.02.22.
Utolsó hozzászólás: 2009.03.23.
Hozzászólások: [164.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

2006.04.19. 14:16 • [44]
Örülök, hogy a Napi Mozaikban is feltüntél.
Bevallom öszintén, és is hatottam rájuk ez ügyben... :))
schmidthoffer 2006.04.18. 18:07 • [43]
A 12-ei koncertről csak annyit, hogy egyszerűen fergeteges volt!!!! Miért nem lehet olvasni erről ezen a lapon? Remélem, csak késnek a fiúk, és lesz fent anyag!! Minden tiszteletem, Művész úr! Nagyot énekelt megint!
majsai 2006.04.05. 14:50 • [42]
Nagon köszönöm ezúton is mindenkinek a lelkesedést. A kérdésekre válaszolva: legközelebb az MTV Napi Mozaik c. műsorában fogunk egy kis ízelítőt adni az új albumról, pénteken (ápr. 7.) délelőtt 10-től. Ezt követően az MTV Krém c. műsorában "találkozhatunk" nemsokára.
Ami azonban most a legfontosabb: ápr. 12. este 7 óra: élő lemezbemutató az EuroVegas casinóban Óbudán (Eurocenterben). Mindenkit szeretettel várok ide, és remélem, hogy egy óriásit fogunk bulizni!
schmidthoffer 2006.04.03. 14:06 • [41]
Gábor, azt gondolom, jó dolog, hogy lemezkritikát kaptál itt.
Az már nem olyan jó, hogy olyan valaki írta, aki nem bírja a funkyt. Azért rá se ránts! Ott leszek a koncerteden!!
rekaneni 2006.04.01. 09:57 • [40]
Kedves Gábor, ugye nem baj, ha folyton a fellépéseiről kérdezem? Barátnőmmel együtt elmennénk megallgatni a legközelebbi koncertjét, amelyik Pesten lesz, mart sajnos vidékre nem tudunk lemenni. Mikor lenne Pesten? Nagyon szépen köszönöm még egyszer: Réka
Peca Néni 2006.03.31. 13:53 • [39]
Gabikám!
Jó hír!
Már 5 perce tanulok baszusgitározni!
Remekül megy!
Peca Néni
Peca Néni 2006.03.31. 13:46 • [38]
Gabi!
Te vagy a legragyogóbb férfi, aki valaha is hangokat gyömöszölt ki a torkán!
Csípem, amikor belebődülsz a mikrofonba!
Teljesen végigpásztáz a remegés!
Szívesen lennék a basszusgitárosod, vágyom a bandádba!
Szeretném Ősatyai bődüléseidet, basszusjátékommal ellenpontozni,
oly csodás muzsika születhetne belőle!
Mindent a csodálatos zenéért, ami kortalan, időkön átfolyó, mit folyó dübörögve hömpölygő
Peca Néni
schmidthoffer 2006.03.26. 19:18 • [37]
Gábor, az RTL-en én is láttalak - nem végig, mert rohantam melóba. Jónak tűnik a banda, úgyhogy rám számíthatsz a lemezbemutatón :-) Pláne, ha free :-) Különben tetszik a plakátod is, tele van vele a város. Egész feelinges a sok politikai hirdetés között :-) Tényleg jó lenne tudni a lemezbemutatód részleteit.
majsai 2006.03.21. 15:07 • [36]
Kedves Sándor,

Nagyon köszönöm a sorait. Az az igazság, hogy olyannyira nem egyszerű ebben az országban publicitáshoz jutni, hogy azt röviden nem is lehet összefoglalni. A Tom Jones-anyag is csak azért jelenhetett meg, mert az akkori PolyGram PR-értéket látott a Tom Jonesszal való összehasonlításban, de a zenei anyagba nem volt beleszólásom. Jólesik, ahogy az új albumról ír, mert valóban egy teljes évig dolgoztunk rajta Imrével együtt, és megkíséreltem beleadni apait-anyait. Sajnos a médiumokról annyit, hogy az országos nagy kereskedelmi rádiók szerint ez a lemezem "túl igényes" lett, így csak éjszaka játsszák... Ez ellen nincs mit tenni, de azért elgondolkodtató.
Köszönetet kell mondanom a kiadómnak - ez egy teljesen újszerű project volt nekik, és gondolom, emiatt voltak elég nyitottak, és bíztak meg bennem - ezenkívül Geiger Endre barátomnak, aki szponzorként mellém állt. Az ő nyitott gondolkodása és kisszerűségtől mentes, nagyvonalú zenei szemlélete igazi lökést adott a lemez megjelenéséhez. Természetesen lesz lemezbemutató koncert, várhatóan április 12-én az EuroVegas casinóban (Eurocenter Óbuda) - díjtalan belépéssel. A részleteket később publikáljuk. A terjesztés zökkenői remélem, csak gyermekbetegségek, de hálistennek az internetes rendelés az beindult.
Szeretettel üdvözlöm: Majsai Gábor
garbo 2006.03.21. 11:43 • [35]
Kedves Majsai Gábor!
Nem áll távol tőlem a zene, konyítok hozzá kicsit, engedtessék meg nekem egy pár őszinte sor.
Meghallgattam a lemezét! Végre! Végre! Végre! Végre egy igényes lemez önnek! Ezt már megérdemelte!
Láttam egy plakátot, első olvasatra nem tűnt meggyőzőnek, Póker? Ez mi? Valami sponzor beszólás? :) Aztán rátaláltam a honlapjára és meghallgattam pár részletet, ennek hatására vásároltam egyet. Megjegyzem nem volt egyszerű, a terjesztés katasztrófális, remélem ez javult azóta!!!
Szóval kellemes meglepetés!!! Végre készült önnek egy jó lemez!!! Dícsérjük meg a zeneszerzőt: Czomba Imrét!!! Nagyon igényesen találta meg az utat az ön egyéniségéhez! A szövegek is egészen jól sikerültek!!! Csak gratulálni tudok Toldi Tamásnak!!!
El kell mondjam, már régóta figyelemmel kísérem munkásságát! Pár évvel ezelőtt felfedeztem a Barátom Jones című lemezét, a cím nagyon tetszett, nagyon szellemes. Viszont amit találtam benne. Hm... Elnézést az őszinteségért, de igénytelen hangszerelés, nem megfelelő hangnemek önnek, hamisságok, a zenei vezetés teljes hiánya, a megszólalásról ne is beszéljünk. Miért?Miért?Miért? Hiszen adott egy jó hang, kellemes , színpatikus jelenség a színpadon. Így belekényszeríteni valami teljesen tévútra!? A Favágókat most nem minősíteném, hiszen ez valami teljesen másról szól, örömzenélés. Nagyon sajnáltam az Üvegtigris című film főcímdalánál, a számomra nagyrabecsült Désnek sajnos nem ez a legjobb dala... Sajnálattal konstatáltam, hogy ez a harmad-negyed vonalbeli dal jutott önnek!
Szóval csak gratulálni tudok ehhez az anyaghoz! Miért kellett erre ennyi évet várni? Remélem, hogy a megérdemelt sikert fogja elérni ezzel a cd-vel!
Koncertek lesznek? Nagyon hiányzik a zenei palettáról egy ilyen kaliberű előadó! Ez élőben, még meggyőzőbb tudna lenni!
Csak így tovább, kitartást és sok sikert kívánok!
Üdvözlettel G. Sándor

lap teteje
További oldalak «« (1-10) 11 1213 14 15 16 17 »»
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Az elveszett fejedelmek visszatértek a Barba Negrába  - ilyen volt a Lord of the Lost koncert
Ápri...

Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
Egy Koncz...

A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
Nem jó érzés rádöbbenni, hogy minden hiábavaló - Az ügynök halála a Centrál Színházban
A Quimby 33 év után sem hagyott fel a kísérletezéssel
beszámolók még