2024. április 29. | hétfő | Péter nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » MaZeSzak-hoz

Majsai Gábor

Vissza a MaZeSzak-hoz »»»

Témaindítás: 2006.02.22.
Utolsó hozzászólás: 2009.03.23.
Hozzászólások: [164.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

garbaisz 2006.03.05. 19:04 • [14]
Tisztelt Majsai Művész Úr!

A most megjelent korongjától én és a barátaim el vagyunk ragadttatva.
Tökéletes dalok, tökéletes hangszerelés, tökéletes Team munka.
Fogadja öszinte gratulációmat azért az élvezetért amit a CD-je hallgatása közben éreztem.
További sikereket kiván: tisztelője Garbaisz Péter
Mahagoni 2006.03.05. 01:03 • [13]
Kedves Művész Úr!

Ön ma a legkitünőbb hang ma Magyarországon! mellesleg már szárnybontogatása idején az egykori legendás Mahagoni együttesben is megdobogtatta a leánysziveket, és elkápráztatta a jó zenére vágyó füleket!
De ez az új lemez.. ez bizony PARÁDÉS, remek!!!
majsai 2006.03.04. 19:17 • [12]
Köszi Tamás a hozzászólást. Teljesen egyetértek veled. Ez manapság így működik, de azért vannak kivételek (főleg rádiók) - és tudod, a remény hal meg utoljára. Az is baj, hogy alig vannak zenei műsorok a tv-ben. Így persze alig lehet eljuttatni a zenét a közönséghez - ahogy mondod - de most olyan periódusomban vagyok, hogy nem csüggedek. Ebben ti is segítetek. Köszönet érte :-)))))
2006.03.04. 18:31 • [11]
Én is láttam ma a Hangárt, és felháborodtam az igényes jelzőn.
Azért nem játszák az "igényes" dalokat a nagy országos ker. rádiók, mert nem fér bele a struktúrájukba.
Ezzel nem értek egyet, és felháborító.
Ezek szerint csak "prolik" hallgatják az efajta rádiókat ?
Nem tudom, hogy miért csinálják ezt a rádiók zenei szerkesztői, de minden előadónak szüksége van a médiára.
Legyen az TV vagy rádió, vagy írott sajtó.
Hogyan juttassa el a zenész a közönséghez a "mondanivalóját"? Ezért vannak a rádiók, ez a feladatuk.
Nem kellene 2óránként nyomni ugyanazt, és akkor mindenki helyet kapna.
Ez a véleményem.
A jó hangszerelés, a jó szöveg az igényesség, akkor bajban vagyunk.
Szerintem ez az alap.
Beta 2006.03.04. 14:21 • [10]
Gabikám! Láttalak a TV-ben. Jól nézel ki, semmit sem változol. Na és ez a lemez! Óriási! Legalább olyan jó, mint az Öreg járgány. Gratulálok. Kíváncsi vagyok mikor lesz az, mikor majd a csapból is Te fogsz folyni.
2006.03.03. 22:14 • [9]
Szia Gábor !

Én még abból az időből ismerlek, mikor a "Boszorkányok éjszakáján" c. televíziós müsorban táncoltál egy ifjú énekesnővel. :))
Gratulálok a lemezhez, remélem sokakhoz eljut majd.
Sok sikert a továbbiakban !
Beta 2006.03.03. 10:38 • [8]
Kedves Gábor! Amióta a BaráTom Jones lemez nagyon kis példányszámban (nem tudom kinek köszönhetően) megjelent, majd villámgyorsan elfogyott a kereskedelemből, azóta hajkurászom a lemezboltokban és kérdezgetem, hogy nincs-e újabb lemeze a művész úrnak. Örömmel figyeltem fel az új lemezre és csak gratulálni akarok hozzá. Már meg is vettem és állandóan ezt hallgatom. Nem csalódtam, igényes, jó muzsika. Gratulálok a kiadónak is, mert ezen látszik, hogy nem illetéktelenek szóltak bele, mi legyen a lemezen, hanem magad döntötted el. Minden médiában keresem, hogy lássam, mennyire karolják fel a mai mogulok és juttatják a csúcsokra ezt az igazi jó lemezt. Örülök, hogy a NET-en is elérhető vagy, így mindig friss híreket lehet rólad hallani.
majsai 2006.03.02. 20:35 • [7]
A bunkóságtól nem menekülhetsz, barátom, akárhova is mész. Ezt tűrnünk kell :-) Még nem láttam a music.hu-t, de majd megnézem (vagy ne tegyem inkább? :-))
Tervezünk lemezbemutatót. Valószínűleg március utolsó hetében lesz az EuroCenterben Óbudán. Még nem biztos az időpont, de tudatni fogom.
schmidthoffer 2006.03.02. 19:49 • [6]
Olvastam rólad a music.hu-n is, de ott elég sok bunkó szól hozzá. Nem zavar téged ez? Nekem tök elegem van a bunkóságból. A rádióból meg a tévéből is ez jön. Nem nagyon van igazi jó zene sehol. Hogy bírod ezt?
bizso 2006.03.01. 23:59 • [5]
Terveztek lemezbemutató koncertet?
lap teteje
További oldalak «« (1-10) 11 12 13 14 1516 17 »»
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Az elveszett fejedelmek visszatértek a Barba Negrába  - ilyen volt a Lord of the Lost koncert
Ápri...

Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
Egy Koncz...

A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
Nem jó érzés rádöbbenni, hogy minden hiábavaló - Az ügynök halála a Centrál Színházban
A Quimby 33 év után sem hagyott fel a kísérletezéssel
beszámolók még