2024. április 29. | hétfő | Péter nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » MaZeSzak-hoz

Majsai Gábor

Vissza a MaZeSzak-hoz »»»

Témaindítás: 2006.02.22.
Utolsó hozzászólás: 2009.03.23.
Hozzászólások: [164.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

cdpostahu 2006.03.08. 18:08 • [24]
Kedves Mahagóni

Az áruházláncok csak arra voltak jók,hogy tönkretegyék a hagyományos lemezboltokat, azokat a régimódi szaküzleteket ahol meglehetett kapni az olyan igényes lemezeket is mint Majsai mester lemeze.
Sajnos a kiadók is "lefeküdtek" ezeknek a nagy cégeknek és nem becsülték meg azokat akik nemcsak a top40-et tartották készleten.A magam példájából tudom,hogy csak a megszálottak maradtak talpon a multik mellett.
Előzmény: Mahagoni • 2006.03.06. 14:38 • [19] • Előzménykövetés 
2006.03.06. 20:23 • [23]
Hát sajnos az előadó/zenész nem a hanghordozó eladásból él meg...
Végighallgattam az Abaházival való beszélgetést, és volt szerencsém néhány dalt is megismerni.
Tényleg jó korong született, legalábbis az elhangzott dalokból ezt a következtetést lehet levonni !
schmidthoffer 2006.03.06. 19:49 • [22]
Ez a Prüntyike kiborít...
schmidthoffer 2006.03.06. 19:37 • [21]
Arra gondolok, hogy tulajdonképpen nem sokan vehetnek manapság CD-t. Vannak ezek a letöltések.
Mahagóni, te pl. szoktál venni CD-t? Szerintem nem is éri meg CD-t kiadni. És hogyan lehetne követelni bármit???? Ki a fenét érdekel az a réteg, akikről beszélsz? Biztos, hogy minden rádió az átlag magyar Győzike-rajongót célozza meg. Mit gondolsz erről?
Prüntyike 2006.03.06. 14:48 • [20]
Jajj , édes Gabi!
Elájulok olyan jó!
Ez egy írtó cuki lemez!
Mindenkinek ezt adom majd ajándékba!
Egész nap ez szól, már a szoszéd néni rám akarta uszitani a cicáját,
d e én felmásztam a szekrény tetejére és onnan hallgattam tovább!
Ezer csók: Prüntyike


Mahagoni 2006.03.06. 14:38 • [19]
Drága Majsai Úr!
Lemeze teljesen elbűvölt, nem úgy a terjesztés, mert igen nehéz hozzájutni!
Természetesen a média hibája is, hogy csak azt a sok selejtes ricsajt sugározzák, jó zene helyett, élén az Ön parádés CD-jével!
De a terjesztők is megemberelhetnék magukat, mert például a nagy áruházláncokban nem található, bezzeg a megasztár ott álll hegyekben. (Ez sem baj, de gonolni kell az igényes zene rajongóira is!)
De a legtöbbet mi zenekedbvelők tehetünk!
Követelni kell, hogy játszák a rádiők, illetve hogy rendeljék a boltok!
Egy Vén Rocker és Ős Majsai Rajongó
majsai 2006.03.06. 14:21 • [18]
Gyerekek, ne túlozzatok :-)))) Tényleg egész zavarba jövök, annyi jót írtok itt. Mondjuk a lemezzel kapcsolatban én is azt gondolom, hogy egész jóra sikeredett, és büszke vagyok rá. Ez egy teljesen vállalható anyag, ami mostanában elég ritka. És én sem gondolom szomorúnak. Inkább jókedvű és pörgős.
Még abban kellene drukkolnotok, hogy a média is befogadja - ami már egy nehezebb ügy.
Persze, hogy tegeződünk, Winters :-)))
schmidthoffer 2006.03.06. 13:51 • [17]
Gábor, hallottalak a Danubiuson tegnap. Az Abaházi mért gondolja, hogy szomorú a lemezed? Szerintem tök vidám. Mit gondolsz? Sugároz valami szomorúságot a személyiséged?? Mert az anyag inkább dübörgős! Piszok jó - vagy ezt már írtam?
Jimmy Page 2006.03.05. 20:59 • [16]
Ugye nem gond h. így simán tegezlek?
Jimmy Page 2006.03.05. 20:58 • [15]
Szerencsére még van egypár olyan előadó mint te, Magyarországon. Szerencsére. De sajnos kevés :(. Te egy sziget vagy a mai Magyarország zenei "világának" borzalmas tengerén :) . Remélem érthető a hasonlatom :D.
lap teteje
További oldalak «« (1-10) 11 12 13 1415 16 17 »»
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Az elveszett fejedelmek visszatértek a Barba Negrába  - ilyen volt a Lord of the Lost koncert
Ápri...

Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
Egy Koncz...

A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
Nem jó érzés rádöbbenni, hogy minden hiábavaló - Az ügynök halála a Centrál Színházban
A Quimby 33 év után sem hagyott fel a kísérletezéssel
beszámolók még