2024. április 29. | hétfő | Péter nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » MaZeSzak-hoz

Majsai Gábor

Vissza a MaZeSzak-hoz »»»

Témaindítás: 2006.02.22.
Utolsó hozzászólás: 2009.03.23.
Hozzászólások: [164.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

rekaneni 2006.03.20. 11:22 • [34]
Kedves Gábor! Köszönöm válaszát. Megnéztem az RTL-en a műsort, és igazán tetszett. További sok sikert kívánok Önnek, és rám mindig számíthat mint a rajongójára. Szeretettel: Réka
majsai 2006.03.18. 20:25 • [33]
Akkor gyorsan a legközelebbi fellépések:
Márc. 20. reggel fél 7 és 9 között az RTL Klub Reggelijében néhány nótát eljátszunk az új lemezről.
Márc. 24. Szeged - szólóban
Ápr. 1. Nagykanizsa - Favágókkal
Ápr. 6. Keszthely - szólóban.
Ápr. 7. Jászberény - Favágókkal
schmidthoffer 2006.03.18. 19:42 • [32]
Látjátok, a mi Gabi bácsink mindig odafigyel a rajongóira. Nem úgy, mint a Slamó. Most vitatkoztam egy kicsit a rapperekről is, de komolyan mondom, jólesett visszatérni ide, a kulturált oldalra :-)
majsai 2006.03.13. 20:16 • [31]
Kedves Pruntyike, udvozlom a Peca Bacsit is :-))) Nem sejtettem, hogy ekkora rajongotaborom alakul ki itt. Most epp nincs nalam a fellepeseim idorendje - mert a vilag vegen vagyok jelenleg, ahol gepet is alig talaltam -, de ne csuggedjetek, mihelyt hazaerek, le fogom irni, hogy hol lehet majd hallani, rendben? Addig is jo lemezhallgatast: Gabor
Prüntyike 2006.03.13. 02:48 • [30]
Az összes barátomnak ezt a CD-t adtam ajándékba, és mindegyiknek nagyon tetszett!
majsai egész egyszerűen zseniális, megúnhatatlan, lüktető friss, egy igazi férfi bömbölő hangal!ű
És perzse remek zene!!!
Öreg barátom, Peca Bácsi hívta rá fel a figylmemet! Jól tette!

Gabi! Rajongód lettem!
Prüntyike
rekaneni 2006.03.09. 16:36 • [29]
Egész véletlenül fedeztem fel ezt az oldalt, és nem is szoktam hozzászólni, de most mégis bejelentkeztem, mert el akarom mondani, hogy soha életemben nem éreztem olyan jól magam egy ad hoc bulin, mint tavaly az Old Mans pubban, ahol szintén véletlennül a Besenyő Blues Band játszott - élükön Majsaival. Nagyon imádom, és meg fogom keresni a lemezt a boltban, mert megdöbbentően jó a hangja, viszont nem tudom, hol szokott játszani. Ha itt meg lehet ezt kérdezni, akkor szeretném ezt kérdezni. Üdvözlettel: Réka
Beta 2006.03.09. 15:08 • [28]
Egyetértek Mahagónival! Disznóság, hogy a rádiók mellőzik a Művész urat. Persze a megasztár! Az sem lenne olyan jó, ha nem folyton azt nyomatnák a rádiók. Olyan ez, mint amikor a boltban sok szép férfipullóver van, de a vevők egy jelentős része nagyméretűt szeretne, mert az átlagosba nem fér bele. A boltos - ha jó kereskedő - figyelembe veszi a vevők igényeit és legközelebb nagyméretűt is tart a boltjában. Hát így kellene valahogy a rádiók zenei szerkesztőinek is tenni.
Előzmény: Mahagoni • 2006.03.06. 14:38 • [19] • Előzménykövetés 
Beta 2006.03.09. 15:03 • [27]
Nemrég vettem meg a lemezt, de azóta sem hallgatok mást. Eddig is a legkedveltebb előadóim közé tartoztál, az Otthon melege c. számot szinte minden nap meghallgattam, de ezek a pörgősebbek is mint a Jöhet a zápor nagyon tetszenek. Örülök, hogy rászántad magad erre az új lemezre Beta
cdpostahu 2006.03.08. 18:39 • [26]
Azt hiszem ennyi energiával amit a cdboltba fekttetek más területen sokkal joban kereshetnék:)
Előzmény: schmidthoffer • 2006.03.08. 18:29 • [25] • Előzménykövetés 
schmidthoffer 2006.03.08. 18:29 • [25]
De pl. a Majsai lemeze szerintem inkább populáris mint alternatív. Mitől riadoznak mégis a kiadók meg a rádiók?
Másrészt azt hiszem, minden csak a pénzről szól, és közben elfelejtjük az értékeinket. Az emberek simán azt eszik, amivel etetik őket. Ez nem csak a zenére igaz - sajnos.
CDposta, te megszállott vagy? Mert manapság az is luxus. És miből élsz? :-))))))

lap teteje
További oldalak «« (1-10) 11 12 1314 15 16 17 »»
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Az elveszett fejedelmek visszatértek a Barba Negrába  - ilyen volt a Lord of the Lost koncert
Ápri...

Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
Egy Koncz...

A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
Nem jó érzés rádöbbenni, hogy minden hiábavaló - Az ügynök halála a Centrál Színházban
A Quimby 33 év után sem hagyott fel a kísérletezéssel
beszámolók még