Folytatjuk népszerű sorozatunkat, amiben a zenei élet szereplőnek TOP10 kedvenc dal listáját közöljük. Aktuális tízesünket Serbán Attila musicalszínész "tálalja". A rangsort dalonként 10 napon keresztül - 21 órakor - közöljük.
- Úgy érzem és azt azt gondolom, hogy az egyik legnehezebb kérdés egy musical színész, énekes számára az, ha megkérdezik tőle melyik a 10 legkedvesebb dala? Természetesen ez alól én sem vagyok kivétel, és nem is tudok rá válaszolni! Valójában rengeteg dal van amit szeretek, így nem is tudnék sorrendet felállítani. Viszont, ha egy kronológiai sorrendben kellene összeraknom azokat a dalokat (előadókat) amelyeket szeretek, és amelyekkel az életem különböző szakaszaiban ismerkedtem meg, valószínűleg könnyebb lenne megneveznem 10 dalt. Íme a tíz kedvenc dalom, kronológiai sorrendben:) - kezdte válaszát az újabb nagyszabású koncertjére készülő Serbán Attila.
Kezdjük a listát a 10. helyen lévővel, a dal előadója Máté Péter.
- Gyerekkorom meghatározó énekese, személyisége volt Máté Péter. Rengeteget hallgattam a dalait, és ez a dal volt az egyik kedvencem. Mai napig úgy érzem, hogy kis hazánk legkiválóbb férfielőadója volt, aki megelőzve korát olyan dalokkal, frazírokkal, stílussal ajándékozott meg minket mint senki más eddig. Azt gondolom mai napig érvényesek a dalai, és rengeteget lehet Tőle tanulni - indokolta választását Serbi.
Fórum- és hozzászóláskezelésre vonatkozó tájékoztatás
A hatályos jogszabályi környezet módosulása következtében a weboldal üzemeltetőjeként kötelező moderációs feladatokat kellene ellátnunk minden felhasználói tartalom (hozzászólás, fórumbejegyzés stb.) vonatkozásában.
Ezen jogszabályi előírások teljes körű és folyamatos teljesítéséhez jelenleg nem áll rendelkezésünkre megfelelő erőforrás (személyi és pénzügyi kapacitás).
Ennek következtében a fórum- és hozzászólás funkciót határozatlan időre felfüggesztjük.
A felhasználók számára új hozzászólások és fórumtémák létrehozása, illetve meglévő tartalmakhoz történő hozzászólás a mai naptól nem lehetséges.
A funkció újbóli aktiválására csak abban az esetben kerülhet sor, ha a vonatkozó szabályozás lehetővé teszi olyan üzemeltetési mód alkalmazását, amely számunkra is megvalósítható és fenntartható.