2025. augusztus 14. | csütörtök | Marcell nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Kapcsolódó cikkek
Rákóczi egyre magabiztosabban nyomja Tóth Verával
Tóth Veráék kiestek, SP-ék megmenekültek A Nagy Duettben - videóval
A Nagy Duett: Tóth Vera és Rákóczi Feri búcsúzott
Tóth Veráék remek produkcióval fejezték be a showt 
Dráma! Tóth Vera összeomlott? - íme az igazság, megszólal az énekesnő édesanyja 
Tóth Vera drámai vallomása: "Újra kell tanulnom élni..."
Zenészek az állatokért - Segélykoncert a Noé Állatotthonban, avagy egy állati jó buli
Kapcsolatok
Junk
Tóth Vera
Kapcsolódó események
Tóth Vera feat Junk
[2011. október 29.
szombat 20:30]

Fergeteges funky-party Tóth Verával és a JunK-kal

Minden fiatal zenekar életében mérföldkőnek tekinthető az első olyan koncert, melyen népszerű zenészekkel közösen állhat a közönség elé. A JunK esetében ez fokozottan érvényes, hiszen olyan fiatalokról beszélünk, akik „civil” életük mellett kitartóan dolgoznak azon, hogy rajongóikat rendszeresen jobbnál jobb muzsikával kápráztassák el.

A 2007-ben alakult zenekar célkitűzései között elsőként mindig a jó hangulat szerepelt. Nem voltak konkrét tervek a szakmai életutat tekintve, igényes muzsikájuknak és összetartásuknak köszönhetően azonban mára teltházas koncerteken bizonyítják rátermettségüket. A színvonalas funk zene kedvelői most tanúi lehetnek egy lendületes funky zenekar, illetve egy szakmájában magasan elismert énekesnő, Tóth Vera találkozásának.

A zenészek számára a party már akkor elkezdődött, amikor kedden egy külvárosi próbateremben találkoztak, hogy gondosan felkészüljenek a szombati koncertre.

Arcukon megfigyelhető gyermeteg lelkesedésük pillanatok alatt megszűnik, amint hangszert ragadnak. A JunK zenekar játéka közben profikat megszégyenítő groove-okkal, tökéletes pontossággal csendülnek fel a Stevie Wonder, Jamiroquai és Prince örökzöldek, melyeket a közönség szűnni nem akaró tapssal hálál meg.

A zenekar első komoly megmérettetése a 2010-es Sziget Fesztivál volt, melyen természetes, ámde precíz játékukkal igazán nagy sikert arattak. Az azóta eltelt időszakban koncertjeik hangulata egyre fokozódott, és elhivatottságuknak még egy szükségszerű tagcsere sem állta útját.

A minőségi funk zene szerelmeseinek igazi csemegét jelenthet a szombat este, amikor a JunK zenekar Tóth Verával közösen táncoltatja meg a nagyérdeműt a Silenus Pub-ban. 

- Fülöp Dóra -

[2011.10.29.]

Megosztom:

Szólj hozzá! (Ehhez be kell lépned)
lap teteje
 
gazda szolgáltatás [2025.08.02.]
gazda szolgáltatás [2025.07.29.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Legolvasottabb cikkek

Lionel Richie koncertjén borsódzott a bőr, nosztalgiázott a közönség
A 76 éves (mégis...

Változik, de mindig önazonos - A Bánki-tó partján zúzott a Tankcsapda
A Tankcsapda...

Megnéztük Majkát és a Halott Pénzt a Siófoki Plázson - képek
Jennifer Lopez Budapesten is megidézte a múltat, miközben reményt adott a folytatáshoz
A világ egyik legelismertebb kortárs zongoraművésze Budapesten koncertezett
Minden, amit az Ugly Kid Joe koncertről tudni kell - megnéztük őket a Barba Negraban
Guns N’ Roses koncert Budapesten: három és fél óra a rock történelem főutcáján
beszámolók még