2025. március 20. | csütörtök | Klaudia nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
 
Kapcsolatok
UFO
Pitti Katalin

Brüsszelben lépett fel az UFO együttes - érdekes videóval

Az UFO az operaénekes Pitti Katalin és a Mendellssohn Kamarazenekar mellett mutatta be a magyar zene sokszínűségét Brüsszel egyik exkluzív koncerttermében.  

Megtisztelő felkérésnek tett eleget az UFO együttes. A ’90-es évek legendás dance-pop formációja 2 éve tért vissza és azóta töretlenül ível felfelé karrierjük. Dr. Love, Cynthia és Zsuzsi a 17. alkalommal megrendezett Magyar Bál egyik fellépője voltak, reprezentálva a közel 1.000 fős, több mint 20 nációból álló közönségnek a magyar popzenét.

Az UFO tagjai Hampel Katalin divattervező magyaros ruhakreációiban, az operaénekes Pitti Katalin és a Mendellssohn Kamarazenekar mellett mutatta be a magyar zene sokszínűségét Brüsszel egyik exkluzív koncerttermében, a Concert Noble-ben.

Incidens a főpróbán

A főpróbát egy kis incidens zavarta meg, ugyanis a Liszt Ferenc-díjas operaénekes a hangolást leállítva rászólt a popcsapatra, hogy túl hangos a “Nyár van” című daluk és véleménye szerint élvezhetetlen. Dr. Love ekkor jelezte a művésznőnek, hogy ezt a kérdést a hangmérnökkel vitassa meg.

Az esti előadás után azonban a művésznő és a popcsapat gratulált egymásnak, hiszen mindketten zajos sikert arattak, ezzel is bizonyítva, hogy a brüszeli Magyar Bálon jól összefér a hazai komoly és a popzene egyaránt. 

A rendezvény jelentőségét jól mutatja, hogy több vezető magyar európa parlamenti képviselő mellett díszvendégként Makray Katalin, Schmitt Pál felesége is részt vett a bálon.  

[2012.02.13.]

Megosztom:

Szólj hozzá! (Ehhez be kell lépned)
lap teteje
 
AZONNALI HITELEK 30 PERCEN BELÜL szolgáltatás [2025.03.20.]
NEM BANKI HITEL MINDENKINEK szolgáltatás [2025.03.20.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Temperamentumos metal est a Barba Negraban
Március 09-én, egy év után visszatért hozzánk a...

Negyven éves Accept lemezt ünnepeltünk a Dirkschneider zenekarral a Barba Negraban
Újra...

Dögös csajok, metalcore, melodic death metal - Ankor koncerten jártunk
Először játszott hazánkban az Ellis Mano Band
Időutazás az Oltári srácokkal
Majka futurisztikus 2049 koncertje az Arénában - képriport
Megnéztük a Queensryche buliját a Dürer Kertben 
beszámolók még