2025. december 5. | péntek | Vilma nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
 
Kapcsolódó cikkek
A Bon Jovi sokkolja rajongóit
Kiderült: Richie Sambora nem jön Európába a Bon Jovival
A Bon Jovi bécsi koncertjén jártunk
Kapcsolódó Kiadványok
Bon Jovi: Have a Nice Day
Bon Jovi: Lost Highway
Bon Jovi: The Circle
Kapcsolatok
Bon Jovi
Jon Bon Jovi

Lemondott tiszteletdíjáról a Bon Jovi!

Tiszteletdíj nélkül koncertezik a Bon Jovi zenekar jövő hónapban Madridban, az országban uralkodó gazdasági válságra való tekintettel. A szokatlanul olcsó jegyeket – amiket 18 és 39 euro közötti áron kínáltak – már teljes egészében eladták a koncertre.

Az Egyesült Királyságban, Manchesterben jövő héten rendezendő koncertre egy átlagos jegy 76 euroba kerül, ami jól jelzi a különbséget.

A Bon Jovi azt mondta, attól féltek, hogy számos rajongó Spanyolországban nem tudja majd kifizetni a teljes árat.

A zenekar 51 éves sztárja a spanyol El Mundo című lapnak elmondta: amikor a nyári európai turnéjukat tervezték, Madrid eredetileg kimaradt volna a helyszínek listájáról. Attól tartottak ugyanis, hogy a spanyol gazdasági válság miatt a rendezvény nem lenne teltházas.

Nyomj egy tetsziket, ha szereted a zenét. 

Ugyanakkor nem szerették volna cserbenhagyni rajongóikat a mediterrán országban, ezért úgy döntöttek, ingyen lépnek fel Madridban június 27-én.

A Because We Can: The Tour a csapat tizenötödik koncert turnéja, amivel tizenkettedik stúdióalbumuk, a What About Now megjelenését támogatják. A turné a lemez vezető slágere után kapta a nevét.

A 2013-as koncertsorozat érinti az öt fő kontinenst. A Bon Jovi a 2001-es One Wild Night turné óta először látogat például Walesbe, ahogy Afrikába is először érkeznek az 1995-ös These Days Tour óta: a zenekar Dél-Afrikában két koncertet ad. Továbbá a Because We Can: The Tour az első lesz a banda harminc éves történetében, amikor Bulgáriába és Lengyelországba is ellátogatnak.

-kiko-

 

[2013.05.30.]

Megosztom:


Fórum- és hozzászóláskezelésre vonatkozó tájékoztatás

A hatályos jogszabályi környezet módosulása következtében a weboldal üzemeltetőjeként kötelező moderációs feladatokat kellene ellátnunk minden felhasználói tartalom (hozzászólás, fórumbejegyzés stb.) vonatkozásában.
Ezen jogszabályi előírások teljes körű és folyamatos teljesítéséhez jelenleg nem áll rendelkezésünkre megfelelő erőforrás (személyi és pénzügyi kapacitás).

Ennek következtében a fórum- és hozzászólás funkciót határozatlan időre felfüggesztjük.
A felhasználók számára új hozzászólások és fórumtémák létrehozása, illetve meglévő tartalmakhoz történő hozzászólás a mai naptól nem lehetséges.

A funkció újbóli aktiválására csak abban az esetben kerülhet sor, ha a vonatkozó szabályozás lehetővé teszi olyan üzemeltetési mód alkalmazását, amely számunkra is megvalósítható és fenntartható.

Megértésüket köszönjük.

Zene.hu csapat

2025.11.10

 

lap teteje
 
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Családias, meghitt hangulat és nosztalgia Nenaval a Barba Negraban
Október 21-én fergeteges...

IL VOLO - 17 éve énekelnek együtt, megnéztük
Felejthetetlen koncerttel tértek vissza...

A legenda, Blackie Lawless  a Barba Negraban - W.A.S.P. koncerten jártunk
Flitteres csuhák, diszkógömb és fityula az Erkelben
Lángolt az MVM Dome - Parkway Drive koncerten jártunk
Cukik és hogy hörögnek - A Hanabie. zúzott ismét Budapesten
Calum Scott varázslatos világa az MVM Dome színpadán
beszámolók még