2025. december 5. | péntek | Vilma nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
 
Kapcsolódó cikkek
Érdekes zenészek, izgalmas beszélgetések - ez a Sztársáv
Péter Szabó Szilvi a Sztársávban is elmondja: létezik a Nox!
Melyik rádiót hallgatod a legtöbbet a Danubius és a Sláger megszűnése óta?
Ismét csemegék a Sztársávban! Funky-oltás a Back II Black-től!
Péntek délután lesz a nagy leleplezés
Budapesten megszűnik a Radio1 és a Klubrádió? - a Juventus folytatja és jön két új adó
A népszerű rádióműsor keresi himnuszát!
Világsztárok lesznek a Juventus Rádió vendégei
Kocsis Tibor: "Ennyire nem drámai a helyzet"
Csupán 11-en voltak a magyar énekes fontos eseményén
Kapcsolatok
Juventus Rádió
Kocsis Tibor
Fömötör Márti
Kiki (Patkó Béla)
Első Emelet
Weisz Viktor
Kontor Tamás
Szabó Eszter

Kocsis Tibor ezt is megnyerte

Immár hivatalos, hogy Kocsis Tibi dala lett a Juventus Rádió új reggeli műsorának himnusza. A Juventus Rádió reggeli műsorának hallgatói már tudják, mire ébrednek minden hétköznap.

A Helló Budapest! még október elején intézett felhívást zenészekhez, zenekarokhoz és minden vállalkozó kedvű hallgatóhoz. A pályázat egyetlen fontos kitétele az volt, hogy a szövegben szerepeljen a műsor címe: vagyis a Helló Budapest!.

Nem volt stílusbeli megkötés, ami nagyban szerepet játszhatott abban, hogy több tucat profi, vagy kevésbé profi, de annál lelkesebb felvételt juttattak el a rádióhoz az egy hónapos válogatás ideje alatt. A több tucatnyi pályaműből végül 12-t választottak a Juventus munkatársai, melyeket a hallgatók elé tártak, többek közt olyan előadóktól, mint az egykori Megasztáros Szabó Eszter és Kontor Tamás duó, Jamie Winchester, vagy épp Weisz Viktor, valamint a verseny győztese: Kocsis Tibó.

Csatlakozz, ha kedveled a retro magyar dalokat.

Az online szavazatokat a Juventus vadonatúj műsorának reggeli műsorvezetői: Fömötör Márti és Esperes Ákos, illetve vendégeik, Kiki, az Első Emelet énekese, és Zsolt, egy hűséges és szerencsés Juventus hallgató összesítették élő adásban.


A meglepett, és rendkívül boldog nyertes az eredményhirdetés után élőben mondta el a hallgatóknak: Nagyon boldog, hogy ő nyert, a győztes dal pedig természetesen következő lemezére is felkerül.  Emellett a dalból már készülnek a szignálok is, amelyek a hamarosan naponta köszöntik majd a Helló Budapest! hallgatóit a Juventus 103,9-en.

- Sajtóanyag -

[2013.11.26.]

Megosztom:


Fórum- és hozzászóláskezelésre vonatkozó tájékoztatás

A hatályos jogszabályi környezet módosulása következtében a weboldal üzemeltetőjeként kötelező moderációs feladatokat kellene ellátnunk minden felhasználói tartalom (hozzászólás, fórumbejegyzés stb.) vonatkozásában.
Ezen jogszabályi előírások teljes körű és folyamatos teljesítéséhez jelenleg nem áll rendelkezésünkre megfelelő erőforrás (személyi és pénzügyi kapacitás).

Ennek következtében a fórum- és hozzászólás funkciót határozatlan időre felfüggesztjük.
A felhasználók számára új hozzászólások és fórumtémák létrehozása, illetve meglévő tartalmakhoz történő hozzászólás a mai naptól nem lehetséges.

A funkció újbóli aktiválására csak abban az esetben kerülhet sor, ha a vonatkozó szabályozás lehetővé teszi olyan üzemeltetési mód alkalmazását, amely számunkra is megvalósítható és fenntartható.

Megértésüket köszönjük.

Zene.hu csapat

2025.11.10

 

lap teteje
 
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Családias, meghitt hangulat és nosztalgia Nenaval a Barba Negraban
Október 21-én fergeteges...

IL VOLO - 17 éve énekelnek együtt, megnéztük
Felejthetetlen koncerttel tértek vissza...

A legenda, Blackie Lawless  a Barba Negraban - W.A.S.P. koncerten jártunk
Flitteres csuhák, diszkógömb és fityula az Erkelben
Lángolt az MVM Dome - Parkway Drive koncerten jártunk
Cukik és hogy hörögnek - A Hanabie. zúzott ismét Budapesten
Calum Scott varázslatos világa az MVM Dome színpadán
beszámolók még