2025. december 5. | péntek | Vilma nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
 
Kapcsolódó cikkek
Nagy sikere van a megható nőnapi köszöntőnek
Andrádi Zsanett szerint nagybetűs FÉRFIAK is kellenek a nőnaphoz
Forgatáson szenvedett balesetet a magyar énekesnő
Kapcsolatok
Erdőhegyi Brigitta
Veres Mónika, Nika

Erdőhegyi Briginek és Veres Mónikának is bejött a léleksimogató meglepetés

Nőnapi összeállításunk záró részében Erdőhegyi Brigi és Veres Mónika válaszait ismerhetjük meg.

Veres Mónika NIKA bevallotta, hogy ő nem tartja ezt az ünnepet.

„Igazság szerint én magam nem tartom a nőnapot, de az évek alatt jól esett, ha férfi ismerőseim és a párom megemlékezett akár egy kis virággal. Nőnek lenni jó egész évben, nem csak 1 nap kapok figyelmet.” – kezdte válaszát, majd hozzátette:

„Emlékezetes nőnapi ajándékra nem emlékszem. Számomra március 08. édesapám névnapját juttatja eszembe, aki sajnos már nincs köztünk.”

Főszerkesztőnk meglepetését léleksimogatónak tartja: „Bizsonak minden nő nevében köszönöm ezt a kedves köszöntést! Léleksimogató. :)”

Figyeljünk Egymásra

Erdőhegyi Brigitta szintén örömmel fogadta a szokatlan köszöntőt, sőt rögtön betette a legemlékezetesebb nőnapi meglepetések közé, majd elmondta:
„Mint általában minden ünnepnap arra szolgál, hogy rávilágítsa a figyelmünket valamire vagy valakire egy olyan világban, ahol mindig minden másodpercben küzdenek a figyelmünkért szolgáltatók, cégek és sorolhatnám! Szóval azt gondolom, hogy a mai kor emberének döntést kell hoznia arról mi az ami fontos neki különben elveszett ember! Egy ilyen és bármilyen ünnep esélyt adhat erre a férfinak a nőre figyelni, de a nőnek is a férfira!! Szóval Egymásra! Mert csak így működhet  és csak így van értelme!”

- zene.hu -

[2014.03.08.]

Megosztom:


	Andrádi Zsanett szerint nagybetűs FÉRFIAK is kellenek a nőnaphoz
Andrádi Zsanett szerint nagybetűs FÉRFIAK is kellenek a nőnaphoz

A csodálatoshangú musicalszínésznő...


	Nagy sikere van a megható nőnapi köszöntőnek
Nagy sikere van a megható nőnapi köszöntőnek

Lapunk főszerkesztőjének meglepetését eddig több...


Fórum- és hozzászóláskezelésre vonatkozó tájékoztatás

A hatályos jogszabályi környezet módosulása következtében a weboldal üzemeltetőjeként kötelező moderációs feladatokat kellene ellátnunk minden felhasználói tartalom (hozzászólás, fórumbejegyzés stb.) vonatkozásában.
Ezen jogszabályi előírások teljes körű és folyamatos teljesítéséhez jelenleg nem áll rendelkezésünkre megfelelő erőforrás (személyi és pénzügyi kapacitás).

Ennek következtében a fórum- és hozzászólás funkciót határozatlan időre felfüggesztjük.
A felhasználók számára új hozzászólások és fórumtémák létrehozása, illetve meglévő tartalmakhoz történő hozzászólás a mai naptól nem lehetséges.

A funkció újbóli aktiválására csak abban az esetben kerülhet sor, ha a vonatkozó szabályozás lehetővé teszi olyan üzemeltetési mód alkalmazását, amely számunkra is megvalósítható és fenntartható.

Megértésüket köszönjük.

Zene.hu csapat

2025.11.10

 

lap teteje
 
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Családias, meghitt hangulat és nosztalgia Nenaval a Barba Negraban
Október 21-én fergeteges...

IL VOLO - 17 éve énekelnek együtt, megnéztük
Felejthetetlen koncerttel tértek vissza...

A legenda, Blackie Lawless  a Barba Negraban - W.A.S.P. koncerten jártunk
Flitteres csuhák, diszkógömb és fityula az Erkelben
Lángolt az MVM Dome - Parkway Drive koncerten jártunk
Cukik és hogy hörögnek - A Hanabie. zúzott ismét Budapesten
Calum Scott varázslatos világa az MVM Dome színpadán
beszámolók még