2025. december 5. | péntek | Vilma nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
 

Kiderült! Velük erősít a Sláger TV

Az Angyalok zenei kívánságokat teljesítenek majd.

Pordán Petra és Tücsi a -n

 

Pénteken debütál a Halló, Angyalok!, a Sláger TV új, interaktív kívánságműsora! A nézők Tücsitől és Pordán Petrától kérhetik majd kedvenc dalaikat, de beszélgetni, viccelődni is lehet a csinos műsorvezetőkkel. Az első adásban az Angyalok tinédzser korukról, életük első szerelméről is mesélnek, de az is kiderül, hogy idén hogyan ünnepelik a Valentin-napot. Az első adásban Kis Grófo különleges feladattal bízza meg Tücsiéket.

Péntek és szombat esténként ezentúl a Sláger TV új, élő kívánságműsora, a Halló, Angyalok! segít ráhangolódni az esti bulira. Tücsi és Pordán Petra a csatorna közösségi oldalán, skype-on és telefonon érkező kívánságokat teljesíti majd, de az is kiderül, hogy melyik volt a hét slágere. A műsor állandó része lesz a Retró rovat, amelyben a kilencvenes évek legnagyobb magyar diszkó slágerei is felcsendülnek, és arra is fény derül, hogyan pasiztak az Angyalok akkoriban. A legbátrabb nézők saját bulizós fotóikat is beküldhetik, de előkerülnek a csinos műsorvezetők saját partyfotói is.

„A kilencvenes években, életem első házibulijában csókolóztam először. Tizenkét éves voltam, a szerelmem pedig tizennyolc, a katonaságtól szökött meg, hogy együtt tölthessük az estét. Emlékszem, hogy a Rednex Wish you were here című slágere szólt, és pillangók röpködtek közben a gyomromban – nagyon ártatlan volt a kapcsolatunk egyébként” – árulta el Pordán Petra.

Tücsi a kilencvenes évek végén kezdett bulizni járni, édesapja a nyolcadikos ballagás estéjén engedte el először. „Győzködnöm kellett, de végül is éjjel 3-ig kaptam tőle kimenőt, amit szigorúan ellenőrzött is. Nem adott kulcsot és addig maradt fenn, amíg haza nem értem” – emlékezett mosolyogva Tücsi, aki akkoriban lett először szerelmes egy négy évvel idősebb srácba. „Miatta kezdtem magam sminkelni. Minden este hosszú órákat lógtunk a telefonon, de nem tartott túl sokáig a kapcsolat” – tette hozzá a csinos műsorvezető, aki egyébként imádja a kilencvenes évek slágereit, nagy kedvence például Tina Turner Private Dancer című dala is.

Tücsi és Petra egyébként majd’ egy éve elválaszthatatlan barátnők, bulizni is közösen járnak és idén a Valentin-napot is együtt töltik. „Nagyon örülünk, hogy a Sláger TV Halló Angyalok! című műsorában is együtt lehetünk. Igyekszünk zeneileg is konszenzusra jutni majd a műsorban, ugyanis Petra a modernebb slágereket, én pedig a mulatóst szeretem inkább” – mondta el Tücsi. Az első két adás Valentin napi tematikája kapcsán azt is elmondta: ellentétben Petrával, ő imádja a február 14-ét. A lányok idén együtt töltik az ünnepet, mert – ahogy fogalmaznak – egy igazi kis csodaszerelem az övék.

Halló, Angyalok! minden pénteken és szombaton 22.00 – 24.00 óra között, a Sláger TV műsorán! Első két adás február 12-én és 13-án.

[2016.02.13.]

Megosztom:


Fórum- és hozzászóláskezelésre vonatkozó tájékoztatás

A hatályos jogszabályi környezet módosulása következtében a weboldal üzemeltetőjeként kötelező moderációs feladatokat kellene ellátnunk minden felhasználói tartalom (hozzászólás, fórumbejegyzés stb.) vonatkozásában.
Ezen jogszabályi előírások teljes körű és folyamatos teljesítéséhez jelenleg nem áll rendelkezésünkre megfelelő erőforrás (személyi és pénzügyi kapacitás).

Ennek következtében a fórum- és hozzászólás funkciót határozatlan időre felfüggesztjük.
A felhasználók számára új hozzászólások és fórumtémák létrehozása, illetve meglévő tartalmakhoz történő hozzászólás a mai naptól nem lehetséges.

A funkció újbóli aktiválására csak abban az esetben kerülhet sor, ha a vonatkozó szabályozás lehetővé teszi olyan üzemeltetési mód alkalmazását, amely számunkra is megvalósítható és fenntartható.

Megértésüket köszönjük.

Zene.hu csapat

2025.11.10

 

lap teteje
 
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Családias, meghitt hangulat és nosztalgia Nenaval a Barba Negraban
Október 21-én fergeteges...

IL VOLO - 17 éve énekelnek együtt, megnéztük
Felejthetetlen koncerttel tértek vissza...

A legenda, Blackie Lawless  a Barba Negraban - W.A.S.P. koncerten jártunk
Flitteres csuhák, diszkógömb és fityula az Erkelben
Lángolt az MVM Dome - Parkway Drive koncerten jártunk
Cukik és hogy hörögnek - A Hanabie. zúzott ismét Budapesten
Calum Scott varázslatos világa az MVM Dome színpadán
beszámolók még