2025. május 13. | kedd | Szervác, Imola nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
 

Diótörő a Kongresszusi Központban - jegyek itt

Nincs karácsony Diótörő nélkül: az ukrán Classical Ballet társulat különleges előadása Budapesten!

December 22-én a Budapest Kongresszusi Központban Csajkovszkij halhatatlan balettje, a Diótörő különleges formában kel életre, egyedülálló látványvilággal és modern technikai megoldásokkal. Az adventi időszak egyik kiemelkedő eseménye, hogy Magyarországon először láthatjuk az ukrán Classical Ballet társulat varázslatos előadását, amely új dimenziót ad a klasszikus történetnek.

A Diótörő legendás története: varázslat és hagyomány

A történet Klara és a fa alatt talált Diótörő kalandjait meséli el, amely évtizedek óta a karácsonyi időszak szimbóluma. Az ukrán Classical Ballet társulat különleges stílusa – amely a hagyományt és a modernitást ötvözi – már több mint 800 előadásban varázsolta el a közönséget világszerte. A társulat egyedi technikai és rendezői megoldásaival a Diótörő szinte új életre kel.

Egy elragadó ünnepi élmény az egész családnak

Az idei adventi szezon kihagyhatatlan programja ez a varázslatos előadás, amely nemcsak különleges látványelemekkel, hanem a világhírű dallamokkal is elrepíti a nézőket egy mesés világba. Az ukrán társulat a világ legnagyobb színpadai után először lép fel Magyarországon ezzel az előadással, amely minden korosztály számára örök élményt nyújt.

Jegyek itt

[2024.11.21.]

Megosztom:

Szólj hozzá! (Ehhez be kell lépned)
lap teteje
 
Gyors kölcsön alacsony kamatlábbal minde szolgáltatás [2025.05.01.]
Valódi online hitel minden rászorulónak egyéb [2025.04.21.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Legolvasottabb cikkek

Henrik Freischlader újra az Analóg Music Hallban lépett fel - megnéztük
Április 5-én újra...

Svéd- amerikai- olasz metal szeánsz a Dürer Kertben - Eleine koncerten jártunk
Április 12-én...

Tobias Sammet elvarázsolt kastélyában elveszve - Avantasia koncerten jártunk és imádtuk
Esprit D'Air - Híd a japán és a nyugati hangzásvilág között
Felejthetetlen este Amerika nagyágyúival
Sör, whisky és heavy metal az Akváriumban - Airbourne koncerten jártunk
beszámolók még