2024. június 4. | kedd | Bulcsú nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » Cikkhez

A nap videója - Tabáni István: Közeli helyeken

A Csillag Születik győztese a népszerű slágert egy gitárral adja elő.

Teljes cikk »»»

Témaindítás: 2011.08.05.
Utolsó hozzászólás: 2011.08.15.
Hozzászólások: [105.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

szodizs 2011.08.14. 15:47 • [95]
Épp ezért publikussá teszem az emil címem hátha megtalál:)
Előzmény: szodizs • 2011.08.14. 15:38 • [94] • Előzménykövetés 
szodizs 2011.08.14. 15:38 • [94]
Csaxólok: nem nyert!!! Fussatok neki még egyszer:)

Stelladr nem = sem velem, sem Stellával , sem Hajnival, sem senkivel közülünk.

Mi is lázasan keressük:))))
Előzmény: csokifagyi • 2011.08.14. 15:22 • [93] • Előzménykövetés 
csokifagyi 2011.08.14. 15:22 • [93]
Sziasztok, Kedves Rajongók és Nem Rajongók!
Úgy gondolom, ez egy zenei oldal, Istváné lett a nap videója, aminek szívből örülök! Azt hiszem egy előadóművésznek, nem számít kiknek énekel, és milyen embereket fogott meg a zenéje, István mindenkinek énekel,őszintén és szívből! Az hogy Ti itt egymásnak estek NORMÁLIS??? Fogadjátok el Mi szeretjük Istvánt, Ti meg nem-ez van....Kedves Stelladr= Virág Hajni, valaha Te is István rajongó voltál, ma már nem így van, de akkor ne olvass és ne kommentelly! Hallgass mást, és ne törődj azzal milyen rosszul öltözött rajongók vagyunk,és ezt különben is kikérem Magamnak!
Anna515 2011.08.14. 10:00 • [92]
stelladr
Az nem biztos, hogy Te nem vagy rajta a képeken, csak az a szomorú, hogy annyira "jellemes", "egyenes" vagy, hogy más nickneve alatt írogatsz. Egyszer minden kiderül. Egyébként lehet, hogy azért sem látszol, mert olyan "gyönyörű" vagy, hogy a fényképezőgépek olyankor inkább sztrájkolnak, minthogy Téged lefényképezzenek, vagy akkora vagy, hogy nem is férsz bele egy kockába.
Azt szeretném írni a kérdésedre, hogy akikről most éppen érdeklődsz, hogy kicsodák, azokat még soha nem láttad, hallottad, olvastad sehol sem gyalázkodni, ócsárolni másokat, nem rondítanak bele mások örömébe.
Az, hogy valaki sovány, vagy kövér, több oka lehet, lehet egészségügyi oka is, és ez még Téged is utolérhet (bár valamilyen szinten már utolért), vigyázz! Isten nem ver bottal, a gonoszság és rosszaindulat mindig azt találja el, ekitől ered, aki elindította, én merem vállalni a tésztaképemet, de Te még azt sem.
Csak sajnálni tudlak, Te szerencsétlen, hogy ez az egyetlen örömed az életedben!
fibi 2011.08.14. 09:07 • [91]
No jól van, adtam egy kis munkát. Utána néztél a neten és hoppsz! elkaptál! elvétettem az egyik nevet. Mintha itt az lett volna a lényeges kérdés, kik használtak már fel a munkáikban hasonló mondatokat. Legalább addig sem velünk foglalkoztál. Látom, tetszenek a Tabáni rajongók, azért foglalkozol velünk ennyit.
stelladr 2011.08.13. 23:42 • [90]
fibi ha hallgattál volna bölcs maradtál volna.Csiki Lászlónál nem ügynökökről van szó, hanem diktátorrról. Aki az ügynökök leleplezéséről szól, nem Tallián Imre, hanem Tallián Miklós. Egyébként örülök, hogy nem kell félnem, mert eddig rettegtem Tőled! Ahogy optimistnak Tabániról a fasizmus megtestesítője jut eszébe, úgy Neked rólam a királynő? Megtisztelő.
Anna515-nek: valóban vannak fotók a fellépésekről, de ezeken engem nem látsz. Azt azért szeretném megklérdezni - ha ilyen jól ismered a fotókon látható személyeket - ki az a szőke, rovidhajú kissé molett tésztaképű, aki sokszor előfordul ezeken a fotókon. Továbbá azt is szeretném tudni, ki a vékony barna rövidhajú aggszűz-kinézetű rajongó, aki szinte minden fellépésen ott van? Köszönöm, ha válaszolsz.
fibi 2011.08.13. 14:24 • [89]
Egyébként én Csiki Lászlót idéztem és Tallián Imrét, de az itt most szerintem lényegtelen. Persze belekötni lehet.
fibi 2011.08.13. 14:20 • [88]
Ne legyél már ennyire maximalista :P
Tinúviel 2011.08.13. 14:13 • [87]
Akkor tedd már azt is hozzá, a gyengébbek kedvéért (akik ezek szerint a "Nem-Tabáni-bálványimádók baráti köre), hogy Szacsvay Imre politikust idézted.
Előzmény: fibi • 2011.08.13. 13:36 • [86] • Előzménykövetés 
fibi 2011.08.13. 13:36 • [86]
Az ügynököket leleplezni nem kell, félnetek jó lesz...
stelladrt elhallgattatni nem kell, félnetek jó lesz.... :))))

Mielőtt azt hinné valaki, hogy nem ismerem az eredetét, azt is idézhetem éppen.
"a királynőt megölni nem kell félnetek jó lesz".
lap teteje
További oldalak «« 12 3 4 5 6 7 8 9 10(11-11) »»
SÜRGŐS HITELEK zenész » dobos/ütős [2024.05.28.]
Alacsony kamatozású gyorshitel mindenkin egyéb [2024.05.27.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Először koncertezett Magyarországon a Jelusick
Végre, a stílus kedvelőinek örömére...

Hibátlan klubkoncertet adott Marco Mendoza
Újra ellátogatott hozzánk Marco Mendoza és ismét...

30 másodperc kilövésig - Jared Leto ismét elvarázsolt minket 
Dimash nagykoncert Budapesten
Horváth Tomi kilencedik Budapest Parkos koncertjén jártunk
Éjszakai bevetésen jártunk a Totális Metállal - képriport
A bíbor legmélyebb árnyalata - Glenn Hughes (nap)szemüvegén át
beszámolók még