2024. június 5. | szerda | Fatime nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » Cikkhez

A nap videója - Tabáni István: Közeli helyeken

A Csillag Születik győztese a népszerű slágert egy gitárral adja elő.

Teljes cikk »»»

Témaindítás: 2011.08.05.
Utolsó hozzászólás: 2011.08.15.
Hozzászólások: [105.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

hozsanna 2011.08.10. 18:19 • [45]
Stella, én gondoltam, hogy nem te vagy stelladr, mert őt már láttam pár gonosz megjegyzésnél, és ezt rólad nem feltételezem. A videóidat sokat nézem, azok megőrizték korábbi rajongásodat.
Tinúviel 2011.08.10. 18:19 • [44]
Csodálatos, mennyi mindenható és mindentudó ember engedi meg magának az ítélkezés jogát. Ítélkeznek és előírnak. Hiszen nekik joguk van a véleményalkotásra, és a vélemény kimondására, míg másoknak nincs. Nem tudom. Nem, lehet nem mentek vastag Csabát blamálni. De mentek László Attilát, egy 14 éves kisfiút ócsárolni. És büszkén fordítottok hátat, uzsonnáztok vagy beszélgettek jó hangosan az első sorban, ha a Neoton, Vastag Csaba, Nádor Dávid vagy bárki más énekelni, muzsikálni merészel azon a színpadon, amelyen senki másnak nincs helye (szerintetek) csak a nagy és csodás és szeretetet sugárzó Tabáni művészúrnak.
Köszönöm, nem kell sem a véleményetek, sem az engedélyetek ahoz, hogy legyen ízlésem és értékítéletem. S ha ebben a hsz.-ben pocskondiázást véltek felfedezni az bármíly hihetetlen nem a művészúrnak szól....
Előzmény: fibi • 2011.08.10. 15:37 • [28] • Előzménykövetés 
banszki 2011.08.10. 18:10 • [43]
Sziasztok! Nem tudok belépni a zene.hu-ra, elfelejtettem a jelszavamat, de ha rákerestek a stellacsillag névre, akkor láthatjátok, hogy anno így regisztráltam erre az oldalra. Semmi közöm a stelladoktorhoz, nem fórumozok mostanában, sokkal fontosabb dolgok is vannak az életben, mint ilyen értelmetlen dolgokra pazarolni az időmet! Most is csak azért írok, mert egész nap engem mocskoltatok, amikor semmi közöm ehhez az egészhez. Fülöp Irén, éppen ezért megkérlek, hogy a hozzászólásodból vedd le a teasztáros linket, mert igazságtalan voltál…
Egyszer s mindenkorra jegyezzétek meg: semmi bajom Istvánnak, de nem akarok belefolyni a vele kapcsolatos dolgokba, nem véletlenül töröltem magam a rajongói oldalakról. Megvan nekem a magam gondja-baja, nem kell még ez a púp is a hátamra!

Szia Marika! Légy kedves ezt a pár mondatot bemásolni a zene.hu-ra, de az email címemmel együtt, ami látszik, ha megkapod, hogy igazold, tényleg én írtam.

Köszönöm, puszillak: Stella.
Előzmény: ofő • 2011.08.10. 17:17 • [41] • Előzménykövetés 
banszki 2011.08.10. 17:28 • [42]
Én is szeretlek turimari!
Előzmény: marcsi63 • 2011.08.10. 17:11 • [40] • Előzménykövetés 
ofő 2011.08.10. 17:17 • [41]
Szodizs! Azért ,hogy megnézd, mi ott vagyunk-e... szapuljuk-e a ti kedvenceteket???
banszki! kezdesz emlékeztetni a biztosítómra.. akinek mindegy, mibe köt bele, csak sikerüljön...
marcsi63 2011.08.10. 17:11 • [40]
Bánszkinak: Tabánit olvasni és hallgatni mindenkinek lehet, nem csak a "20 fanatikusnak", csak gyalázkodni nem illik régi ismerősökre, rajongótársakra, és főleg nem arra az előadóművészre, akinek a rajongói oldalain napi tagok voltatok... az is gusztustalan volt, ahogy István egyik rajongói oldalán napi rendszerességgel piszkáltátok az oldal névadóját, azt a művészt, akiért egykoron odaregiztetek. ... Ehhez szép vastag bőr kellett az orcátokra. És lelépni sem tudtatok méltósággal...
Regina1 2011.08.10. 17:05 • [39]
Sziasztok !
Fantasztikus dal ! István 1-2 másodperc alatt megteremti azt a szeretetteljes légkört a közönségével, amit csak kevesen tudnak . Csodálatos hangjától szinte zeng a teremben a dal ! Borsódzik a hátam, ahogy hallgatom, olyan szép ! Hallani a tömeg halk éneklését az előadóval együtt. Kell ennél szebb?! Egyébként István mindig ilyen kristálytiszta hangon adja elő dalait .Őszinte átéléssel,tisztán nyújtja szívét. És mi mohón kapunk utána, mert ez nagy kincs manapság. Szívből kívánok Neki Sok Sikert, és Boldogságot az életben !
Sajnos "Regina" néven már regizett valaki, így lettem én Regina1.
A HŰSÉGES rajongótársaimmal maximálisan egyetértek ! :)
LinaKrisztina 2011.08.10. 17:04 • [38]
Kedves Banszki!

Ugye ismered a mondást: Akinek nem inge nem veszi magára.:-))
Előzmény: banszki • 2011.08.10. 16:55 • [37] • Előzménykövetés 
banszki 2011.08.10. 16:55 • [37]
Mert megtörtént a kisajátítás!Tabániról csak az a 20 ember olvashat,és hallgathatja aki "igazi" rajongója Istvánnak.Engem ez a hozzáállás riasztott el a további koncertlátogatástól.A neven nagyon is valódi,nem szokásom farsangolni,pláne nem ilyen fanatikusok kedvéért!
Előzmény: szodizs • 2011.08.10. 16:47 • [36] • Előzménykövetés 
szodizs 2011.08.10. 16:47 • [36]
Ofő: miértis?
Előzmény: ofő • 2011.08.10. 15:45 • [32] • Előzménykövetés 
lap teteje
További oldalak «« 1 2 3 4 5 67 8 9 10(11-11) »»
SÜRGŐS HITELEK zenész » dobos/ütős [2024.05.28.]
Alacsony kamatozású gyorshitel mindenkin egyéb [2024.05.27.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Először koncertezett Magyarországon a Jelusick
Végre, a stílus kedvelőinek örömére...

Hibátlan klubkoncertet adott Marco Mendoza
Újra ellátogatott hozzánk Marco Mendoza és ismét...

30 másodperc kilövésig - Jared Leto ismét elvarázsolt minket 
Dimash nagykoncert Budapesten
Horváth Tomi kilencedik Budapest Parkos koncertjén jártunk
Éjszakai bevetésen jártunk a Totális Metállal - képriport
A bíbor legmélyebb árnyalata - Glenn Hughes (nap)szemüvegén át
beszámolók még