2024. június 4. | kedd | Bulcsú nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » Cikkhez

A nap videója - Tabáni István: Közeli helyeken

A Csillag Születik győztese a népszerű slágert egy gitárral adja elő.

Teljes cikk »»»

Témaindítás: 2011.08.05.
Utolsó hozzászólás: 2011.08.15.
Hozzászólások: [105.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

fibi 2011.08.13. 13:24 • [85]
Esetleg elmagyarázzam, mit akart Opti a regény kapcsán elmondani? Szívesen megteszem, ha attól kivilágosodik az elméd stelladr!
fibi 2011.08.13. 13:17 • [84]
stelladr! Te elég szelektíven bírsz olvasni. Ha neked csak annyi derült ki az előző oldalakon, hogy össze lettél keverve Stellával (bár én a legrosszabb rémálmomban sem hittem, hogy egy és ugyanaz írogat ezen a néven), akkor most mit magyarázzunk egyáltalán? Meg minek? Bolond lyukból mindig bolond szél fog fújni.
"A diktátort megölni nem kell félnetek jó lesz". Minden mondatot lehet értelmezni így is, megy úgy is.
Anna515 2011.08.12. 21:56 • [83]
Vannak fotók fellépésekről, ahol igencsak látszik a kor, a frizura, a súly, stb.
stelladr 2011.08.12. 21:15 • [82]
Anna515! Kiktől hallottad, hogy ismerik a kommentelőket? Eddig az derült ki, hogy stellacsillagot fujjolták helyettem. Csak blöffölsz ezzel az értesüléssel!
Optimist - mint igazi rajongó - elég furcsán rajong. Hol Cipolla -aki gusztustalan negatív hős - jut eszébe a kedvencéről, hol az Iszony-beli Takaró Sándor. Fura képzettársítás.
Tinúviel 2011.08.12. 10:56 • [81]
Hát akkor éljen a középszerűség!
Előzmény: ofő • 2011.08.11. 13:35 • [73] • Előzménykövetés 
Anna515 2011.08.12. 08:33 • [80]
Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy emberek reggel felkelnek és eltervezik a napjukat, a terv központi része: ma milyen jót fogok gonoszkodni, remélem sikerül sok emberbe belerúgni, belegázolni, pocskondiázni. Ez annál inkább furcsa számomra, mert úgy hallottam azoktól, akik ismerik eme kommentelőket, hogy ők meg sem közelítik sem kinézetben, sem más szempontból azokat, akiket pocskondiáznak.
Azt hiszem egy zenei oldal nem arról szól és méltatlan is hozzá, hogy a vélt, vagy valós sérelmeket (és jó lenne, ha mindenki magába nézne, hogy mitől és kitől alakult ki ez a helyzet) egyesek ráborítsák azokra, akik zenét, videót jönnek ide nézegetni. Nem kötelező olyan anyagot elolvasni, megnézni, akit nem szeretünk, lehet lapozni!!!!!!!!!!!!!
optimist 2011.08.12. 00:12 • [79]
Németh László Iszony című regényét, nálam jobban, senki nem utálta. Annyira felkavart, hogy milyen mesterkélt. Ha fogalma nincs, hogy hogy "működik" egy nő, miért ír egy női lélektani regényt?. Felháborodva meséltem mindenkinek, hogy milyen pocsék, nemcsak a könyv, hanem talán az írója is. Egyes részleteket, majd az egészet újra olvastam, hogy idézni tudjak belőle hogy mások is átérezzék, milyen rémes, hogy egyáltalán ilyet kiadnak.. Annyit beszéltem róla, hogy többen, miattam vették kezükbe a könyvet...
Eltelt egy év, mire rájöttem, hogyha ennyire foglalkoztat, hogyha ennyire "vitázok vele", akkor ez egy baromi jó regény!
szodizs 2011.08.11. 23:50 • [78]
lássátok feleim szümtükkel kik vogymuk.....
Előzmény: fulopiren • 2011.08.11. 23:29 • [77] • Előzménykövetés 
fulopiren 2011.08.11. 23:29 • [77]
stelladr! Én is utoljára írok, mert nem éred el azt a szintet, hogy több szót pazaroljak rád! Te más nevével visszaélő, ...........jellemtelen alak vagy! A te stílusodban, hozzád méltó hangnemben: mi van? nem tetszik, hogy a fagyi visszanyal? Mert ez egész úgy kezdődött, hogy visszaütöttem, visszaütöttünk! A memóriád, mint ahogy minden más is, szánalmas! Senkire nem írtam azt, hogy mocsok, senkit nem utasítgattam semmire! Amúgy meg egy ajánlás: menj a fenébe!
ofő 2011.08.11. 22:01 • [76]
stelladr! Utoljára írok ide, csak mert látom, neked szövegértési problémáid vannak.. fegyvertelen ellenféllel meg nem illik párbajozni.. idemásolom, amit tegnap írtam , hátha másodszori elolvasásra megérted, kinek szólt...:
ofő 2011.08.10. 17:17 • [41]
Szodizs! Azért ,hogy megnézd, mi ott vagyunk-e... szapuljuk-e a ti kedvenceteket???
banszki! kezdesz emlékeztetni a biztosítómra.. akinek mindegy, mibe köt bele, csak sikerüljön...
lap teteje
További oldalak «« 1 23 4 5 6 7 8 9 10(11-11) »»
SÜRGŐS HITELEK zenész » dobos/ütős [2024.05.28.]
Alacsony kamatozású gyorshitel mindenkin egyéb [2024.05.27.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Először koncertezett Magyarországon a Jelusick
Végre, a stílus kedvelőinek örömére...

Hibátlan klubkoncertet adott Marco Mendoza
Újra ellátogatott hozzánk Marco Mendoza és ismét...

30 másodperc kilövésig - Jared Leto ismét elvarázsolt minket 
Dimash nagykoncert Budapesten
Horváth Tomi kilencedik Budapest Parkos koncertjén jártunk
Éjszakai bevetésen jártunk a Totális Metállal - képriport
A bíbor legmélyebb árnyalata - Glenn Hughes (nap)szemüvegén át
beszámolók még