Zorall
Akár mágikus üzenete is lehetne annak, hogy a Zorall zenekar 2002. 02. 02-án, délután 2 óra 2 perckor alakult. De nincs. A fiúk, akik már más zenekarokban is bebizonyították tehetségüket, ekkorra beszélték meg az első próbát: Barbaró Attila (Junkies, Ramones Mania), Bonyhádi Bálint (Junkies), Hangyássy László (Ex-Sing Sing, Zero-G, Ramones Mania), Szendrey Zsolt (Ex-Sex Action, Ex-Action) és Szőke Gábor (Sonic Dolls).
Időközben Szöszö Zorall egyébirányú elfoglaltságai miatt kivált a zenekarból. Helyére Weisz „Kicsi’ László (Ex-Wild Side, Kalapács) érkezett, 2006 derekán doboscsere történt. Összeférhetetlenségi okokból a zenekar megvált Boba Zorall-tól és helyére Schvéger „Fenegyerek” Zoltán (Pierrot, Mex, Kentaur) érkezett.
Ez a rock’n’roll ötös egy feldolgozás zenekar, ám elég egyedi módját választotta a hazai örökzöldek átformálására: az ismert magyar slágereket punk illetve rock dalok riffjeivel gyúrták egybe. Például a Szűcs Judit Táncolj című dalát keverték az AC/DC Thunderstuck című dalával, Bergendy Sohasem utaztam a szellemvasúton szerzeményét a Mötley Crüe-vel, Hernádi Judit Sohase mondd című dalát a Pantera WaIk-jával, Uhrin Benedek leghíresebb számát a Rebekát átmentették a Motörhead Ace of Spades dalába, a Metallica Seek and Destroy Zoltán Erika Szerelemre születtem-jével egészült ki, valamint Máté Péter Azért vannak a jóbarátok című számát bemutatták a Zodiac Mindwarp-nak.
Ezen kívül feldolgozták még Zámbó Jimmy Szeress úgy is, ha rossz vagyok, az LGT Álomarcú lány, Demjén Ferenc Iskolatáska, a Generál Fűrészdal, Aradszky László Nem csak a 20 éveseké a világ, vagy az Oh, mondd, a Kell, hogy várj, a Gondolsz-e majd rám és a Homokóra című slágereket is.
Első albumuk 2004-ben látott napvilágot "Nem csak a húszéveseké a világ" címmel, ezt követte a 2005-ös "Randalira", aztán jött a "Live", 2007-ben kiadásra került a "Flöss", 2010-ben pedig a 17 számos "Zorall Cirkusz Világszám".
[2008.10.29.]