2025. december 5. | péntek | Vilma nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
 
Kapcsolódó cikkek
A zene nagy felelősséggel és rengeteg munkával jár, mégis megéri
Megható volt! L.L. Junior kívánságot teljesített
Di Naye Kapelye a MÜPÁban
Kiváló magyar zenészek is csatlakoznak a Hajrá Peti! táborhoz 
A fiatal zeneszerzők komoly lehetőséghez jutnak
Mozgalmas időszak elé néz Szekeres Adrien
Szekeres Adrien ma kezdi meg a különleges koncertturnét
Kapcsolatok
Presser Gábor
Gerendás Péter
Zorán (Sztevanovity Zorán)
Palya Bea
Hodek Dávid
Horgas Eszter
Unicum Laude
Kapcsolódó események
Jótékonysági est a Paci Doki Alapítvány javára
[2009. december 16.
szerda 19:00]

Művészek a Lovasterápiáért – jótékonysági koncert a gyermekekért

Több ismert és elismert személy támogatja azt a jótékonysági koncertet, amelyet a Paci Doki Alapítvány rendez december 16-án este hét órai kezdettel a Budapest Congress and World Trade Center-ben.

Az est folyamán olyan neves művészek állnak színpadra, mint például a virtuóz gitárjátékáról híres Gerendás Péter, Zorán és Presser Gábor, de megtiszteli az eseményt a magyar, bolgár és cigány népzenével is foglalkozó Palya Bea valamint a gyermekkora ellenére kiválóan doboló Hodek Dávid is. S hogy a „komolyabb” műfajok is képviseltessék magukat, az említetteken kívül hozzájárul a koncert színvonalához Horgas Eszter fuvolaművész és az Unicum Laude Énekegyüttes is, melynek repertoárjában a reneszánsz egyházi énekeken kívül modern pop-átiratok is megtalálhatók.

A szervező Paci Doki Alapítvány lovasterápiával segít a beteg gyermekeken. Az ő „gyógyításukhoz” elengedhetetlen az a fedeles foglalkoztató, amelyet a jótékonysági koncert bevételéből építenének Csemőn. A rendezvény létrehozásához nagyban hozzájárult Szervét Tibor színész-rendező és Sárik Péter Emerton-díjas jazz-zongorista is, akik felhívták a neves fellépőgárda figyelmét a lovasterápia fontosságára.

-kiko-

[2009.11.19.]

Megosztom:


Fórum- és hozzászóláskezelésre vonatkozó tájékoztatás

A hatályos jogszabályi környezet módosulása következtében a weboldal üzemeltetőjeként kötelező moderációs feladatokat kellene ellátnunk minden felhasználói tartalom (hozzászólás, fórumbejegyzés stb.) vonatkozásában.
Ezen jogszabályi előírások teljes körű és folyamatos teljesítéséhez jelenleg nem áll rendelkezésünkre megfelelő erőforrás (személyi és pénzügyi kapacitás).

Ennek következtében a fórum- és hozzászólás funkciót határozatlan időre felfüggesztjük.
A felhasználók számára új hozzászólások és fórumtémák létrehozása, illetve meglévő tartalmakhoz történő hozzászólás a mai naptól nem lehetséges.

A funkció újbóli aktiválására csak abban az esetben kerülhet sor, ha a vonatkozó szabályozás lehetővé teszi olyan üzemeltetési mód alkalmazását, amely számunkra is megvalósítható és fenntartható.

Megértésüket köszönjük.

Zene.hu csapat

2025.11.10

 

lap teteje
 
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Családias, meghitt hangulat és nosztalgia Nenaval a Barba Negraban
Október 21-én fergeteges...

IL VOLO - 17 éve énekelnek együtt, megnéztük
Felejthetetlen koncerttel tértek vissza...

A legenda, Blackie Lawless  a Barba Negraban - W.A.S.P. koncerten jártunk
Flitteres csuhák, diszkógömb és fityula az Erkelben
Lángolt az MVM Dome - Parkway Drive koncerten jártunk
Cukik és hogy hörögnek - A Hanabie. zúzott ismét Budapesten
Calum Scott varázslatos világa az MVM Dome színpadán
beszámolók még