2025. december 19. | péntek | Viola nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
 
Kapcsolódó Kiadványok
Chris Brown: Chris Brown
Chris Brown: F.A.M.E.
Rihanna: A Girl Like Me
Rihanna: Loud
Rihanna: SOS
Kapcsolatok
Rihanna
Chris Brown

Vége a románcnak? Követhetetlen a sztárpár szerelmi élete

Alig telt el három hónap azóta, hogy Rihanna és Chris Brown nyíltan vállalták kibékülésüket, máris változott a dolgok állása. Februárban a pár még boldogan ült egymás mellett a 2013-as Grammy-gála közönségének soraiban – megerősítve ezzel, hogy újra együtt vannak, vagy legalábbis közeli barátok.

Nemrég maga Rihanna taglalta a Rolling Stone magazinnak, hogy ő és Chris rendbe hozták kapcsolatukat az elhíresült 2009-es bántalmazás után. Azóta viszont komoly nehézségekbe ütközik, hogy megállapítsuk a páros aktuális kapcsolati státuszát.

Brown például nemrég egy ausztrál rádióműsorban, a The Kyle and Jackie O Show-ban igyekezett tisztázni a helyzetet. Az énekes – aki vasárnap töltötte be 24. életévét – azt mondta: úgy tervezi, egyedül ünnepli a születésnapját, és reméli, annyi lányt lát majd, amennyit csak lehetséges.

Ez akár azt is jelentheti, hogy ő és Rihanna szakítottak. Brown ugyanakkor nem bocsátkozott részletekbe, és nem is említette Rihannát név szerint, de ki sem javította a műsorvezetőket, amikor az énekesnőre céloztak.

„A nap végén, a kicsike teszi a dolgát, úton van” – mondta Brown. „Ez mindig szerelem lesz, de most csak magammal foglalkozom” – tette hozzá.

Arra a kérdésre, hogy Rihanna a lelki társa-e, Brown azt válaszolta:

„Ahogy én látom… Mindig szeretni fogom azt a valakit, de az emberek különböznek, és az embereknek különböző igényeik és szükségleteik vannak. A nap végén, ő egy fiatal lány. Nem igazán tudok a nősülésre koncentrálni valakivel, aki fiatal. Én is fiatal vagyok, szóval nem tudok most erre fókuszálni.

Tovább kell lépnem, férfivá kell válnom és a legjobb Chris Brownnak kell lennem, aki csak lehetek ahelyett, hogy aggódom valakiért, aki az oldalzsebemben van”.

-kiko-

 

[2013.05.11.]

Megosztom:


Fórum- és hozzászóláskezelésre vonatkozó tájékoztatás

A hatályos jogszabályi környezet módosulása következtében a weboldal üzemeltetőjeként kötelező moderációs feladatokat kellene ellátnunk minden felhasználói tartalom (hozzászólás, fórumbejegyzés stb.) vonatkozásában.
Ezen jogszabályi előírások teljes körű és folyamatos teljesítéséhez jelenleg nem áll rendelkezésünkre megfelelő erőforrás (személyi és pénzügyi kapacitás).

Ennek következtében a fórum- és hozzászólás funkciót határozatlan időre felfüggesztjük.
A felhasználók számára új hozzászólások és fórumtémák létrehozása, illetve meglévő tartalmakhoz történő hozzászólás a mai naptól nem lehetséges.

A funkció újbóli aktiválására csak abban az esetben kerülhet sor, ha a vonatkozó szabályozás lehetővé teszi olyan üzemeltetési mód alkalmazását, amely számunkra is megvalósítható és fenntartható.

Megértésüket köszönjük.

Zene.hu csapat

2025.11.10

 

lap teteje
 
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

IL VOLO - 17 éve énekelnek együtt, megnéztük
Felejthetetlen koncerttel tértek vissza...

A hardcore nem tágít, és mindenkit befogad
A Terror megunhatatlan, főleg, ha még a technika is...

Végre nálunk zúzott a coldrain
Családias este egy zseniális gitárossal - Kékkői Zalán koncertjén jártunk 
Egy bizarr elme örök ragyogása
Helloween koncert volt Budapesten - megnéztük!
Best of KERO 75 - Kerényi Miklós Gábort ünnepelték - képriport
beszámolók még