2025. június 13. | péntek | Antal, Anett nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
 
Kapcsolódó cikkek
Koncz Zsuzsa:  "Ezt az eredményt nem egyedül értem el"
Retro magyar dalok top 10 - íme az október 20-ai lista
Koncz Zsuzsa: "A múltammal nem szívesen foglalkozom, de..."
Koncz Zsuzsa a nejlonbögréért harcolt - Propaganda 1. rész
Koncz Zsuzsa: "Fuuu, mi van itt?"
Koncz Zsuzsa: "Itt az idő! Hamarosan útnak indulunk ismét"
Koncz Zsuzsa a Margitszigeten lép fel - jegyek itt
Koncz Zsuzsa koncert Hódmezővásárhelyen, Veszprémben, Budapesten - jegyek, infok itt
Német tévének nyilatkozott Koncz Zsuzsa
Koncz Zsuzsa: "Magyarországon mi még nem éreztük"
Egykori harisnyagyárból üzent Koncz Zsuzsa 
Koncz Zsuzsa hangja elcsuklott Göncz Árpád temetésén
Kapcsolatok
Koncz Zsuzsa

Koncz Zsuzsa: "A hely gyönyörű"

Az énekesnő hosszú ideje nem adott önálló szabadtéri koncertet – ez a széria azonban augusztus 16-án véget ér, a művésznő ugyanis 2015-ös turnéjának egyik legizgalmasabb fellépésére készül: a Margitszigeti Szabadtéri Színpadon áll a közönség elé. A Sláger Híradó stábja elkísérte az énekesnőt a helyszínre és exkluzív interjút is készített vele – Koncz Zsuzsa a koncert előkészületeiről mesélt majd.

Koncz Zsuzsa hosszú kihagyás után újra szabadtéri önálló estet ad – a Margitszigeti Szabadtéri Színpadon énekel majd augusztus 16-án. „Annak idején, főleg az Illés zenekarral számtalan szabadtéri koncertet adtunk, aztán ennek a szériának vége lett, és tulajdonképpen nagyon-nagyon hosszú évek óta először most énekelek majd újra szabadtéri színpadon. Egy komplett műsorral készülök" – mesélte a Kossuth-díjas énekesnő. A margitszigeti eseményre a jegyek egyébként már hetekkel ezelőtt elkeltek. „A hely gyönyörű, fantasztikusak az adottságai. Nagy várakozással nézek a koncert elé, és remélem, hogy az időjárás is kegyes lesz hozzánk" – mondta el a művésznő, akit a Sláger TV stábja kísért el a helyszínre.

Hangolódásként hallgasd meg ezt a legendás Koncz Zsuzsa dalt! 



A dalokat az énekesnő már gondosan kiválogatta a különleges koncertre, ám nehéz volt eldöntenie, hogy melyeket kell kihagynia a repertoárból.

„Ezek a dalok úgy hozzám nőttek, mint az ujjaim meg a végtagjaim, tehát egy kicsit saját magamból „darabolom le" azokat, amelyekre nem marad idő" – árulta el a művésznő. Augusztus folyamán Koncz Zsuzsa több koncertet is ad majd, ezért idén a nyaralást kicsit előrébb hozta, és reméli, hogy a fellépések után ismét pihenhet majd.
 

– Zene.hu –

[2015.08.02.]

Megosztom:

Szólj hozzá! (Ehhez be kell lépned)
lap teteje
 
gazda szolgáltatás [2025.06.06.]
gazda szolgáltatás [2025.06.03.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Budapesten startolt el az Iron Maiden jubileumi turnéja
Fennállásának ötven éves...

Megnéztük a Follow the Flow nyolcadik Budapest Park koncertjét
A múlt heti esős koncertek után...

Harmincadik jubileumát ünnepelte a brit Arena zenekar az Analog Music Hallban
Megnéztük a Nagy Carson Coma Reunion koncertet a Budapest Parkban
Megnéztük a Fiesta 25 koncertet a Barba Negrában
David Garrett elhegedülte a nótánkat az MVM Dome-ban
AWS koncerttel nyitott a Park - képriport
beszámolók még