2025. április 10. | csütörtök | Zsolt nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
 
Kapcsolódó cikkek
Hungary's Got Talent: Ki az a Linczényi Márkó?
Csuja Imre  tudja, mire kell figyelnie - Hungary's Got Talent
Kovács Patricia biztosan jelentkezne - Hungary's Got Talent
Elindult a Hungary's Got Talent: a négy zsűritag felkészült, de őket is sikerült meglepni
Got Talent: Imre pohárevése kevés volt - videó
18+! Szókimondó Got Talent produkció cenzúrázatlanul!
Jól startolt a Hungary's Got Talent
Kapcsolatok
Hungary’s Got Talent

Pécsi Virág Veronika drámája a Hungary’s Got Talent-ben

Sok nevetés, lélegzetelállító pillanatok, gyomorszorító érzelmek és felhőtlen szórakozás – ez jellemezte az RTL Klub vadonatúj showműsorának, a Hungary’s Got Talentnek első válogató adását. Műsorvezetőként Dombóvári István debütált Sebestyén Balázs oldalán.

A világhírű tehetségkutató első magyar epizódjában csupa olyan produkcióval találkozhattak a csatorna nézői, amikkel eddig egész estés showműsorban nem volt alkalmuk. Volt, aki pulykát bontott, akadt, aki fát aprított és valaki nemes egyszerűséggel megevett egy üvegpoharat.

A zsűritagok, Horgas Eszter, Kovács Patrícia, Csuja Imre és Linczényi Márkó persze értékelhettek olyan produkciókat is, amelyek továbbjutásra érdemesek voltak. A Szupergirls táncos lányainak puskalábait szemmel is alig lehetett követni, a Hot Men Dance erotikus revüformáció férfitagjai pedig igazán felforrósították a hölgynézők hangulatát.

Virág nem folytathatja

Pécsi Virág Veronika azért énekelt a műsorban, hogy édesanyjának bizonyíthasson, aki három éve lemondott róla. Bár a műsor válogatójának helyet adó színház nézőterén  a kislány Koncz Zsuzsa Mama című előadása után mindenkinek könnybe lábadt a szeme, a zsűri nehéz döntést hozott. 

„Nem mondhatjuk azt a többi versenyzőnek, hogy te azért estél ki, mert a másik kislányt elhagyta az anyukája” – mondta szomorúan Linczényi Márkó zsűritársainak, miután két igen és két nem szavazattal hazaküldték Virágot.

Nézd meg Virág előadását.

[2015.10.10.]

Megosztom:

Szólj hozzá! (Ehhez be kell lépned)
lap teteje
 
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Sámán dob, black, doom és szimfonikus metal egy estén a Barba Negra Blueban - Leaves' Eyes koncerten jártunk
Márciu18-án visszatért hozzánk a Leaves’ Eyes csapata a Barba Negra...

Nox koncerten voltunk az MVM Dome-ban - képes beszámoló
2025. március 22-én koncertre várta...

Varázslatos este Tarja Turunen és Marko Hietala társaságában a Barba Negraban
Candace Bushnell tudja, hogy milyen egy jó történet - és nem fél elmesélni
Telt házas Dynazty buli a Barba Negraban - képekkel
Temperamentumos metal est a Barba Negraban
Negyven éves Accept lemezt ünnepeltünk a Dirkschneider zenekarral a Barba Negraban
beszámolók még