2024. május 3. | péntek | Tímea, Irma nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » Cikkhez

Marylin Manson csalódást keltett

Négy év telt el a „Golden Age Of Grotesque” óta. A metal zene egyik ikonikus alakja pedig úgy látszik, teljesen kicserélődött. Ez a Manson nem az a Manson. A kőkemény, istenkáromló művész ezúttal egy harmatgyenge albummal...

Teljes cikk »»»

Témaindítás: 2007.07.07.
Utolsó hozzászólás: 2007.08.07.
Hozzászólások: [3.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

szelozsoti 2007.08.07. 15:26 • [3]
Hogy lehet ilyen kritikákat irni?Ez is mint a többi kritika gyenge nagyon.
Nena fan 2007.07.15. 08:27 • [2]
nekem is megvan az új albuma és szerintem semmi baj nics vele
kingskill33 2007.07.07. 12:12 • [1]
A kritikad tobb helyen is teves. Satanizmust akarsz? Hallgass Slayert meg trash-metalt. Manson tolta ezt a temat lemezeken keresztul, igy megtehet nemi kiterot is. A lemez cime nem Jezusra utal, hanem Nemetorszagban tortent kannibalesetre. Ha kritikat irsz, nezz elotte korul, es ne irj le baromsagokat. Ez a lemez Manson depressziojanak szulotte. A „Heart Shaped Glasses valoban egy rakas fos, de a lemez boven karpotol. Az egesz instrumentalis reszt Tim Skold rakta ossze, remek szolokkal. Ez egy minimalista hangyasu lemez, amit v.ki vagz ertekel, vagy nem. Szerintem batorsagra vall Mansontol, hogy enekel, es nem ordibal. Manson es Tankian osszehasonlitasa meg minden alapot nelkuloz, es objektiv. Nem akarok ertelmetlen vitat ezekkel, de ez pont egy olyan szerzemeny, amely polarizal meg a mufaj kedveloi kozott is.
lap teteje
További oldalak 1
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Megnéztük a Honeybeast koncertjét a Budapest Parkban - képekkel
Megújult Park, új dalok a...

Az elveszett fejedelmek visszatértek a Barba Negrába  - ilyen volt a Lord of the Lost koncert
Ápri...

Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
Nem jó érzés rádöbbenni, hogy minden hiábavaló - Az ügynök halála a Centrál Színházban
beszámolók még