2026. március 18. | szerda | Sándor, Ede nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Mike Big B
 

Összes program

Kapcsolódó cikkek
Reméljük csak viccel! Újabb fekete előadó lesz sztár Magyarországon?
Senki nem felelt meg a castingon, az esetről videó is készült - nézd meg Radics Márk klipjét!
Ismerd meg hogyan rappel a TV2-n feltűnt új sztár - videóval
     
 
Mike Big B
Web: http://mikebigb.com/
 
     

Mike Big B

Elefántcsontpartról származik, öt éve él Magyarországon; a nagy lehetőségre vár. Ám nem csak vár, tesz is érte, hogy eljöjjön: bár angolul énekel, de egy-egy számot magyarul és anyanyelvén, szuszuul is előad.

Eltökélt szándéka, hogy megismerteti a magyarokkal az igazi fekete rapet. Még nyereményét is ennek szolgálatába állítaná: lemezt adna ki, videóklipet forgatna, és persze venne egy lakást.

Bírja Csepregi Évát és az Omegát, na meg a zenét, a kosarazást, és a focit. Nem bírja viszont a negatív gondolkodást, mindig kerüli a rosszat, mottója - ami kicsit Kozsóra hajaz -: "Tudom, mindenki szeret engem is!" Ennek fényében sosem politizálna. Inkább sétál és relaxál. Akaratos, egoista, törekvő. Retteg a krokodiloktól.
 

[2010.01.11.]


Fórum- és hozzászóláskezelésre vonatkozó tájékoztatás

A hatályos jogszabályi környezet módosulása következtében a weboldal üzemeltetőjeként kötelező moderációs feladatokat kellene ellátnunk minden felhasználói tartalom (hozzászólás, fórumbejegyzés stb.) vonatkozásában.
Ezen jogszabályi előírások teljes körű és folyamatos teljesítéséhez jelenleg nem áll rendelkezésünkre megfelelő erőforrás (személyi és pénzügyi kapacitás).

Ennek következtében a fórum- és hozzászólás funkciót határozatlan időre felfüggesztjük.
A felhasználók számára új hozzászólások és fórumtémák létrehozása, illetve meglévő tartalmakhoz történő hozzászólás a mai naptól nem lehetséges.

A funkció újbóli aktiválására csak abban az esetben kerülhet sor, ha a vonatkozó szabályozás lehetővé teszi olyan üzemeltetési mód alkalmazását, amely számunkra is megvalósítható és fenntartható.

Megértésüket köszönjük.

Zene.hu csapat

2025.11.10

 

lap teteje
 
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Harminc évnyi evolúció, fekete szivárvánnyal lángba borított Aréna - ünnepi Hooligans koncert az Arénában
Február 14-én harminc esztendős fennállásuk jubileumi ünnepi koncertjét adta a Hooligans zenekar az Arénában, mi pedig megnéztük. Azóta is a hatása alatt vagyunk a két...

Vikingek és „happy metal” - Ensiferum koncerten jártunk
Január 25-én visszatértek hozzánk...

Rabok legyünk vagy szabadok? - örök kérdés egy örök darabban
Telt házas koncert a koreai Omega X-en
Amerika, jégkorong, fiúbanda gitár és dobszólók - Big Time Rush koncertem jártunk
Kalóz-folk-mulatós metal este a Barba Negraban
Angyali szimfonikus metal est a Barba Negraban - Beyond the Black koncerten jártunk
beszámolók még