2025. december 5. | péntek | Vilma nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
 
Kapcsolatok
Rúzsa Magdi
Ördög Nóra
Kovács Áron

Rúzsa Magdinak remegett a keze

Az énekesnő először nem hitte el, hogy ő lett a győztes.

Kiosztották a Glamour Women of the Year 2010 díjait. Pink szőnyegen vonult végig a hazai sztárvilág színe-java, hogy együtt izgulhassák végig a Glamour Women of the Year díjátadó gáláját. A magazin a legjobb nők elismeréseként idén második alkalommal hirdetett győztest hat kategóriában. Ördög Nóra, Oroszlán Szonja, Rúzsa Magdi, Horváth Éva, Konsánszky Dóra, Ebergényi Réka és Kovács Áron örülhetett a Glamour díjának, amelyet tízezer olvasó szavazott meg.

Többek mellett hazánk legmeghatározóbb hangú énekesnői, legtündöklőbb műsorvezetői és legsármosabb férfiai küzdöttek meg egymással. Csütörtök este egy csillogó party keretén belül adták át a Glamour Women of the Year díjait.

Kis kitérő: Ez volt egykor a sláger 11. - 1973-ban milliók hallgatták a dalt

 A legjobb műsorvezetők versenyében Ördög Nórit szavazták az olvasók a legjobbnak.

 „Nagyon meglepődtem, mert bevallom őszintén magamban végig vettem, hogy melyikünk esélyes a díjra és úgy gondoltam, hogy Lilu nyer. Örülök ennek az elismerésnek, boldog vagyok, hogy a nézők szeretnek, de szerintem ez egy csapatmunka eredménye. Ez a díj jár azoknak a kollégáknak is, akikkel együtt dolgozom, kezdve a sminkesektől az operatőrökön át a szerkesztőkig.” – mondta az RTL klub műsorvezetője.

A legjobb divattervező Konsánszky Dóra lett, míg a legjobb modellnek Ebergényi Rékát választották. A legjobb énekesnők között az egykori Megasztár győztes, Rúzsa Magdi vette át a Glamour elismerését, maga mögé utasítva a tavalyi nyertes Zsédát.

„Zavarba jöttem, amikor meghallottam a nevem. Remegő kézzel vettem át a díjat, mert egyáltalán nem számítottam rá. Nagyon jó érzés tudni, hogy a közönség a Megasztár óta figyeli és elismeri a munkásságomat.” – mesélte Magdi.

 A színésznők közül Oroszlán Szonja lett a legjobb, míg a legszebb hajú sztárnak Horváth Éva bizonyult a gálán.

Az erősebbik nemről sem feledkezett meg a magazin, a legsármosabb férfinak a TV2 és a Class FM műsorvezetőjét, Kovács Áront választották az olvasók.

„Egy elismerő női pillantás minden férfinak jól esik, álszent, aki azt mondja, hogy nem szeret tetszeni. Örülök ennek a díjnak, nagyon nagy megtiszteltetés már a jelölés is.” – mondta Kovács Áron, aki a gálára feleségével érkezett. – „A feleségem már tizennégy éve tudja, hogy én vagyok a legsármosabb, most úgy tűnik a többiek is felismerték ezt. Köszönöm minden nőnek, aki rám szavazott!” – tette hozzá nevetve a műsorvezető.

Olvass tovább: Szomorúak a rajongók! Senki nem érti miért tette, de befejezi az énekesnő

- redlemon alapján zene.hu -

[2010.03.19.]

Megosztom:


Fórum- és hozzászóláskezelésre vonatkozó tájékoztatás

A hatályos jogszabályi környezet módosulása következtében a weboldal üzemeltetőjeként kötelező moderációs feladatokat kellene ellátnunk minden felhasználói tartalom (hozzászólás, fórumbejegyzés stb.) vonatkozásában.
Ezen jogszabályi előírások teljes körű és folyamatos teljesítéséhez jelenleg nem áll rendelkezésünkre megfelelő erőforrás (személyi és pénzügyi kapacitás).

Ennek következtében a fórum- és hozzászólás funkciót határozatlan időre felfüggesztjük.
A felhasználók számára új hozzászólások és fórumtémák létrehozása, illetve meglévő tartalmakhoz történő hozzászólás a mai naptól nem lehetséges.

A funkció újbóli aktiválására csak abban az esetben kerülhet sor, ha a vonatkozó szabályozás lehetővé teszi olyan üzemeltetési mód alkalmazását, amely számunkra is megvalósítható és fenntartható.

Megértésüket köszönjük.

Zene.hu csapat

2025.11.10

 

lap teteje
 
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Családias, meghitt hangulat és nosztalgia Nenaval a Barba Negraban
Október 21-én fergeteges...

IL VOLO - 17 éve énekelnek együtt, megnéztük
Felejthetetlen koncerttel tértek vissza...

A legenda, Blackie Lawless  a Barba Negraban - W.A.S.P. koncerten jártunk
Flitteres csuhák, diszkógömb és fityula az Erkelben
Lángolt az MVM Dome - Parkway Drive koncerten jártunk
Cukik és hogy hörögnek - A Hanabie. zúzott ismét Budapesten
Calum Scott varázslatos világa az MVM Dome színpadán
beszámolók még