2025. augusztus 11. | hétfő | Zsuzsanna, Tiborc nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
 
Kapcsolódó cikkek
Ötórai jazz, nap mint nap 16. - csábulj el velünk
Ötórai jazz, nap mint nap 22. - csábulj el velünk
Ötórai jazz, nap mint nap 30. - csábulj el velünk 
Kapcsolatok
Sárik Péter
Sárvári Vilmos

Ötórai jazz, nap mint nap 23. - csábulj el velünk 

Ha szereti a jazzt, akkor azonnal írja fel a naptárjába: minden nap este 5 órakor megnézem a Zene.hu-t, ugyanis ekkor egy-egy népszerű jazzmuzsika felvételét mutatják be. Emellett a legfrissebb híreket is megtalálja a videó melletti keretben. Sőt ha lemaradt az aktuális csemegéről, ne szomorkodjon, hiszen ha feliratkozik jazz-hírlevelünkre, akkor rendszeresen mailben megkapja az érdekességeket. Az ajánló szerepét, minden nap a jazz egy-egy kiemelkedő, elismert alakja, vagy szakértője tölti be. Keddenként Sárik Péter, zongoraművész ajánlatát évezhetjük.  

 Michel Camilo Big Band: Caribe



Itt egy ragyogó példa, miért is ilyen nagyszerű ez a zenei műfaj! Mármint a jazz. Mindent, ami tetszik, neki magába olvaszt, felhasznál belőle, folyton megújul, változik és egyre gazdagabb és bővebb lesz. A Caribe a latin zene, a jazz improvizáció és a big band muzsika fantasztikus keveréke. Egyszerűen nem lehet nyugton maradni, ha hallgatjuk.


Camilo dominikai származású zongoraművész, zeneszerző, a latin-jazz zongorázás koronázatlan királya.

Szeretne értesülni, minden nap a legújabb jazz slágerekről? Érdeklik a hírek a jazz világából? 
Iratkozzon fel a hírlevelünkre.

Akinek tetszik ez a stílus annak szeretettel ajánlom Magyarországról Révész Rihárd jazz zongorisát, aki világszínvonalon játssza ezt a műfajt:

[2011.03.01.]

Megosztom:

Szólj hozzá! (Ehhez be kell lépned)
lap teteje
 
gazda szolgáltatás [2025.08.02.]
gazda szolgáltatás [2025.07.29.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Legolvasottabb cikkek

Lionel Richie koncertjén borsódzott a bőr, nosztalgiázott a közönség
A 76 éves (mégis...

Változik, de mindig önazonos - A Bánki-tó partján zúzott a Tankcsapda
A Tankcsapda...

Megnéztük Majkát és a Halott Pénzt a Siófoki Plázson - képek
Jennifer Lopez Budapesten is megidézte a múltat, miközben reményt adott a folytatáshoz
A világ egyik legelismertebb kortárs zongoraművésze Budapesten koncertezett
Minden, amit az Ugly Kid Joe koncertről tudni kell - megnéztük őket a Barba Negraban
Guns N’ Roses koncert Budapesten: három és fél óra a rock történelem főutcáján
beszámolók még