2025. április 9. | szerda | Erhard nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
 
Kapcsolatok
Takáts Tamás
Horváth József (Mr. Joe)
Team Rock Band

"Békét találsz a bolyongás után..." - őrületes bulira készül a Team Rock Band

A harminchárom év után újra megzenésített Horváth Attila vers, az Emberi szóval kezdő sorai még a legharcedzettebb rockereket is megindítják. A Team Rock Band nevével összeforrt egykori Taurus-dal mellett persze nem hiányozhatnak a külföldi és hazai rock klasszikusok mára kultikussá lett tételei sem az egri-felsőtárkányi-budapesti csapat április 6-i PeCsa Music Café-beli koncertjén. S mindez megtűzdelve neves sztárvendégekkel.

A tavasz közeledtével a Team Rock Band muzsikusain csak úgy, mint feltétlen hívein a hard rock akut elvonási tünetei jelentkeztek. Bizony rég volt már december… Miután a gyógyszeres terápia ez esetben köztudottan hatástalan, az egyetlen gyógymód a Deep Purple, a Uriah Heep, Radics Béla Tűzkerék és Taurus interpretációi, valamint némi utókezelés - saját nótákkal.

A várhatóan (eddig szokásosan) emelkedett hangulat előkészítéséről két fiatal tehetséges társulat is gondoskodik. ½ 9-kor a Sorbonne Sexual élesíti be hangszereit; az ifjú titánok jellemzői, hogy a dallamok mellett komoly hangsúlyt fektetnek a dalszövegekre is.

A szexis mennyország után – a sokszínűség jegyében - rövid látogatást tehetünk a pokolban is az Overcast szakavatott kalauzolása mellett. Jelen esetben, Lucifer birodalmában senkit nem főznek puhára, mindössze a muzsika vált némileg keményebbre – no meg szükség is van mindenkire a Team Rock Band produkciójához.

Nyomj egy tetsziket, ha szereted a zenét.

A rock dzsembori tökéletesítéséhez olyan barátok sietnek a patinás csapat segítségére, mint a Karthago és a saját nevével fémjelzett Blues Band örökifjú frontharcosa Takáts Tamás, de ott lesz a 2011-es Csillag születik igazi sztárja, azóta a Slamo Revans érces hangú énekese Mr.Joe is.

A Team Rock Band április 6-án estére a PeCsa Music Café klubjába hívja minden régi és kevésbé régi rajongóját, barátait; vagyis mindenkit, aki szereti a hamisítatlan rockzenét. Mert ott „Békét találsz a bolyongás után”.

 - Hegedűs István - 

[2012.03.27.]

Megosztom:

Szólj hozzá! (Ehhez be kell lépned)
lap teteje
 
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Sámán dob, black, doom és szimfonikus metal egy estén a Barba Negra Blueban - Leaves' Eyes koncerten jártunk
Márciu18-án visszatért hozzánk a Leaves’ Eyes csapata a Barba Negra...

Nox koncerten voltunk az MVM Dome-ban - képes beszámoló
2025. március 22-én koncertre várta...

Varázslatos este Tarja Turunen és Marko Hietala társaságában a Barba Negraban
Candace Bushnell tudja, hogy milyen egy jó történet - és nem fél elmesélni
Telt házas Dynazty buli a Barba Negraban - képekkel
Temperamentumos metal est a Barba Negraban
Negyven éves Accept lemezt ünnepeltünk a Dirkschneider zenekarral a Barba Negraban
beszámolók még