2025. december 5. | péntek | Vilma nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
 
Kapcsolódó cikkek
Dolhai Attila: "Nagyon sokan meglepődtek"
Dolhai Attila: "Előfordul persze, hogy elbizonytalanodom."
Dolhai Attila: "Idén dupla előadást tudunk produkálni"
Dolhai Attila: "Egy új szakmai élet kezdetéről van szó"
Remek előadás! Fischl Mónika és Dolhai Attila duett - Bajadér
Dolhai Attila: "A zene is elvarázsolja az embert"
Dolhai Attila méltóképpen zárt le egy korszakot
Dolhai Attila a Csárdáskirálynőről nyilatkozott
Kapcsolatok
Dolhai Attila

Dolhai Attila: "Pár nap múlva költözünk le Szegedre"

Bár véget ért a színházi évad az Operettszínházban, a színészekre sok fesztiválszereplés és próba vár a nyáron is.

Nemrég tartották az Operettszínház évadzáróját. Átadták a Csillag-díjakat is. Az év felfedezettje Veréb Tamás lett, a Rómeó és Júliában nyújtott alakításáért. Ő elmondta, a díjat a nézők szavazatai alapján ítélték oda neki, és örül, hogy ő, aki a színpadon legfiatalabbként megformálta a szerepet, elnyerte a közönség tetszését. Kerényi Miklós Gábor, a társulat igazgatója elmondta, a jövő évadot a Legendák éve névre keresztelték el.

Szereted Dolhai Attilát? Csatlakozz!



Úgy véli, olyan darabokat kell színpadra állítani, melyek valódi értékeket képviselnek, és nem csak elvarázsolják a nézőt, fontos gondolatokkal is bombázzák őket. KERO szerint erre csak a zenés népszínház képes. A következő évad bemutatói közt lesz a Mozart, a Bajadér, a Csárdáskirálynő is. A színészek közben folyamatosan szerepelnek szabadtéri előadásokon és fesztiválokon.

A Szegedi Szabadtéri Játékokon a Csárdáskirálynőt és az Elfújta a szélt adják elő, Baján pedig Dolhai Attilát búcsúztatja a társulat. A színésznek az Elizabeth lesz az utolsó musicalszerepe.

[2014.07.01.]

Megosztom:

Dolhai Attila: "Nagyon sokan meglepődtek"
Dolhai Attila: "Nagyon sokan meglepődtek"

Dolhai Attila sokkolta közönségét visszavonulásával!

Dolhai Attila: "Előfordul persze, hogy elbizonytalanodom."
Dolhai Attila: "Előfordul persze, hogy elbizonytalanodom."

Dolhai Attila neve gyakorlatilag egybeforrt a...

Dolhai Attila: "Idén dupla előadást tudunk produkálni"
Dolhai Attila: "Idén dupla előadást tudunk produkálni"

Dolhai Attila a Budavári Palotakoncertről...


	Dolhai Attila: "Egy új szakmai élet kezdetéről van szó"
Dolhai Attila: "Egy új szakmai élet kezdetéről van szó"

Tegnap volt a V4 Fesztivál harmadik napja egy...


Fórum- és hozzászóláskezelésre vonatkozó tájékoztatás

A hatályos jogszabályi környezet módosulása következtében a weboldal üzemeltetőjeként kötelező moderációs feladatokat kellene ellátnunk minden felhasználói tartalom (hozzászólás, fórumbejegyzés stb.) vonatkozásában.
Ezen jogszabályi előírások teljes körű és folyamatos teljesítéséhez jelenleg nem áll rendelkezésünkre megfelelő erőforrás (személyi és pénzügyi kapacitás).

Ennek következtében a fórum- és hozzászólás funkciót határozatlan időre felfüggesztjük.
A felhasználók számára új hozzászólások és fórumtémák létrehozása, illetve meglévő tartalmakhoz történő hozzászólás a mai naptól nem lehetséges.

A funkció újbóli aktiválására csak abban az esetben kerülhet sor, ha a vonatkozó szabályozás lehetővé teszi olyan üzemeltetési mód alkalmazását, amely számunkra is megvalósítható és fenntartható.

Megértésüket köszönjük.

Zene.hu csapat

2025.11.10

 

lap teteje
 
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Családias, meghitt hangulat és nosztalgia Nenaval a Barba Negraban
Október 21-én fergeteges...

IL VOLO - 17 éve énekelnek együtt, megnéztük
Felejthetetlen koncerttel tértek vissza...

A legenda, Blackie Lawless  a Barba Negraban - W.A.S.P. koncerten jártunk
Flitteres csuhák, diszkógömb és fityula az Erkelben
Lángolt az MVM Dome - Parkway Drive koncerten jártunk
Cukik és hogy hörögnek - A Hanabie. zúzott ismét Budapesten
Calum Scott varázslatos világa az MVM Dome színpadán
beszámolók még