Eladósorba került a Zene.hu. Komoly érdeklődők: klikk a részletekért.
2017. november 24. | péntek | Emma nevenapja
    Zene.lap.hu
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
Smiling bar
 
Oldal.info


Zene.hu
 
 
Kapcsolódó cikkek
Augusztus 20-i programok 2014: ünnepi rendezvények országszerte
Ünnepi tűzijáték 2014. augusztus 20-án Budapesten: infok itt

Augusztus 20. koncertek, zenei események az idén

Összeállításunkban 2014. augusztus 20-án megrendezendő zenei eseményeket szedtük egy csokorba. Íme a kínálat. Cikkünk többször frissül.

Komoly
16:30 José Marcos Gamarra (zongora)   -  TRAINING HOTEL - Százhalombatta - Summerfest Nemzetközi Folklórfesztivál és Népművészeti Vásár
17:00 Kodály Filharmonikusok Debrecen   -  REFORMÁTUS TEMPLOM, NYÍRBÁTOR - Nyírbátor
17:20 A Kaposvár Helyőrség Zenekar ünnepi koncertje   -  VÁROSLIGET, KAPOSVÁR - Kaposvár
20:00 Ünnep - Szolnoki Szimfonikus Zenekar, vez.: Izaki Masahiro     -  TISZAPARTI SÉTÁNY - Szolnok - PARTI-TÚRA Szolnoki Szimfonikus Nyár
20:30 Illényi Katica    -  SZENT ISTVÁN TÉR - Százhalombatta - Summerfest Nemzetközi Folklórfesztivál és Népművészeti Vásár

Könnyű
4:00 Dublic  (elektronikus)  -  B MY LAKE - LAKE STAGE - Balatonvilágos - B my Lake
4:45 Sian   (elektronikus)  -  B MY LAKE - B STAGE - Balatonvilágos - B my Lake
6:00 Budai    (elektronikus)  -  B MY LAKE - SOUNDHEAD TERASZ - Balatonvilágos - B my Lake
8:00 Dandy   (elektronikus)  -  B MY LAKE - SOUNDHEAD TERASZ - Balatonvilágos - B my Lake

10:00
Vásárfia - a BaHorKa együttes régi vásárok hangulatát idéző zenés-mesés előadása    -  TRAINING HOTEL - Százhalombatta - Summerfest Nemzetközi Folklórfesztivál és Népművészeti Vásár
Chriss Ronson   (elektronikus)  -  B MY LAKE - SOUNDHEAD TERASZ - Balatonvilágos - B my Lake

12:00
Déli muzsikaszó - nóta és operettműsor    -  TRAINING HOTEL - Százhalombatta - Summerfest Nemzetközi Folklórfesztivál és Népművészeti Vásár
Invoice   (elektronikus)  -  B MY LAKE - SOUNDHEAD TERASZ - Balatonvilágos - B my Lake
Roberto Traista    (elektronikus)  -  B MY LAKE - NAGYON BALATON TERASZ - Balatonvilágos - B my Lake

13:00 Collective Machine   (elektronikus)  -  B MY LAKE - NAGYON BALATON TERASZ - Balatonvilágos - B my Lake

14:00
Orrterasz: Lick The Click Sunburst! - Crimson, Chrom, Isu    -  A38 HAJÓ - Budapest
Borfesztivál élőzenével   -  FESZTIVÁLSZIGET - Esztergom
Bernathy Zsiga Live    (elektronikus)  -  B MY LAKE - SOUNDHEAD TERASZ - Balatonvilágos - B my Lake
Reecoba    (elektronikus)  -  B MY LAKE - NAGYON BALATON TERASZ - Balatonvilágos - B my Lake

15:00

Bódi Guszti és a Fekete Szemek   -  GYOPÁROSI GYÓGY-, STRAND- ÉS ÉLMÉNYFÜRDŐ - Orosháza (Gyopárosfürdő) - Európai Kenyérünnep
Band of StreetS   -  ERZSÉBET VIGADÓ - Bóly
Davko  (elektronikus)  -  B MY LAKE - NAGYON BALATON TERASZ - Balatonvilágos - B my Lake
Molnár György (harmonika)   -  SZENT ISTVÁN NAPOK, KISSZÍNPAD - Mosonmagyaróvár - Szent István Napok Nyári Fesztivál

15:45 In memoriam - Zenés emlékezések    -  SZENT ISTVÁN NAPOK, KISSZÍNPAD - Mosonmagyaróvár - Szent István Napok Nyári Fesztivál
16:00 SanFranciscoBeat    (elektronikus)  -  B MY LAKE - B STAGE - Balatonvilágos - B my Lake
16:30 Majka és Curtis    (hiphop/R'n'B)  -  GYOPÁROSI GYÓGY-, STRAND- ÉS ÉLMÉNYFÜRDŐ - Orosháza (Gyopárosfürdő) - Európai Kenyérünnep

Lájk, ha kedveled a szerelmes dalokat.



17:00
HBH Sörkert: Docpiano Band   -  VEDRES ISTVÁN ÉPÍTŐIPARI SZAKKÖZÉPISKOLA - Szeged
Szegő Csaba   -  FESZTIVÁLSZIGET - Esztergom
"Nagy-Szín-Pad" verseny V. helyezett   -  STRAND FESZTIVÁL, OTP JUNIOR SZÍNPAD - Zamárdi - Strand Fesztivál
17:15 "Nagy-Szín-Pad" verseny II. helyezett   -  STRAND FESZTIVÁL, PETŐFI RÁDIÓ - TELEKOM NAGYSZÍNPAD - Zamárdi - Strand Fesztivál
17:20 A Kaposvár Helyőrség Zenekar ünnepi koncertje   -  VÁROSLIGET, KAPOSVÁR - Kaposvár
17:30 Heincz Gábor Biga és zenekara   -  DEÁK TÉR ÉS KÖRNYÉKE - Hévíz
DJ W!ld  (elektronikus)  -  B MY LAKE - B STAGE - Balatonvilágos - B my Lake
18:00 Márió   -  BELVÁROS - Tapolca - Tapolcai Ünnepi Napok és Borhét
18:30 Tűzijáték a Columbus Hajón   -  COLUMBUS HAJÓ - Budapest

18:45 "Nagy-Szín-Pad" verseny I. helyezett   -  STRAND FESZTIVÁL, PETŐFI RÁDIÓ - TELEKOM NAGYSZÍNPAD - Zamárdi - Strand Fesztivál
"Nagy-Szín-Pad" verseny IV. helyezett   -  STRAND FESZTIVÁL, OTP JUNIOR SZÍNPAD - Zamárdi - Strand Fesztivál

19:00
Utcabál   -  ERZSÉBET VIGADÓ - Bóly
MagyarVista Social Club     -  ZENEPAVILON, KESZTHELY - Keszthely
Rock 'n Roller  (rock/metal)  -  FESZTIVÁLSZIGET - Esztergom
Oliver Schories  (elektronikus)  -  B MY LAKE - B STAGE - Balatonvilágos - B my Lake
Budapest Voices     -  SZENT ISTVÁN NAPOK, KISSZÍNPAD - Mosonmagyaróvár - Szent István Napok Nyári Fesztivál

19:30
Sztárok és szirmok - Karneváléj a Stadionban     -  NAGYERDEI STADION, DEBRECEN - Debrecen
Timur Lenk, Super Starsky    -  KOBUCI KERT - Budapest

20:00
Tetőterasz: Galaxisok-Jégkorszak DJ-set     -  A38 HAJÓ - Budapest
Folklór   -  MÁTYÁS PINCE ÉTTEREM - Budapest
Tajtékos Szerda: Apnoe     -  SZIMPLA KERT - Budapest
Magna Cum Laude     -  DEÁK TÉR ÉS KÖRNYÉKE - Hévíz
Fűszer - Csemege zenei foglalkozás   -  MODEM MODERN ÉS KORTÁRS MŰVÉSZETI KÖZPONT - Debrecen
Madarak    -  PECSA MUSIC CAFE - Budapest
Firedog  (elektronikus)  -  B MY LAKE - LAKE STAGE - Balatonvilágos - B my Lake
Karaoke Night Shadyvel   -  A-CÉL ROCK'N SPORT KLUB - Budapest
Ünnep - Szolnoki Szimfonikus Zenekar, vez.: Izaki Masahiro     -  TISZAPARTI SÉTÁNY - Szolnok - PARTI-TÚRA Szolnoki Szimfonikus Nyár

20:30

Demjén Ferenc koncert    (hiphop/R'n'B)  -  GYOPÁROSI GYÓGY-, STRAND- ÉS ÉLMÉNYFÜRDŐ - Orosháza (Gyopárosfürdő) - Európai Kenyérünnep
Tankcsapda    (rock/metal)  -  STRAND FESZTIVÁL, PETŐFI RÁDIÓ - TELEKOM NAGYSZÍNPAD - Zamárdi - Strand Fesztivál
"Nagy-Szín-Pad" verseny III. helyezett   -  STRAND FESZTIVÁL, OTP JUNIOR SZÍNPAD - Zamárdi - Strand Fesztivál
Stefan Bodzin  (elektronikus)  -  B MY LAKE - B STAGE - Balatonvilágos - B my Lake

21:00
Szezonzáró: Kocsis Tibor, Janicsák Veca     -  ABÁDSZALÓK, STRAND - Abádszalók
Silencer Acoustic   , Sound Height 69  (rock/metal)  -  CORNER STAGE CAFÉ - Miskolc
Mester Csaba: Free way Ballads   -  HUNNIA ART BISZTRÓ - Budapest
Havasi Balázs     -  SZENT ISTVÁN KIRÁLY ÚT - Mosonmagyaróvár - Flesch 30
Tűzijáték - Violent Moon   -  BELVÁROS - Tapolca - Tapolcai Ünnepi Napok és Borhét
Jade    (elektronikus)  -  B MY LAKE - LAKE STAGE - Balatonvilágos - B my Lake
Budafoki Dohnányi Zenekar, km.: Havasi Balázs (zongora)     -  SZENT ISTVÁN NAPOK, NAGYSZÍNPAD - Mosonmagyaróvár - Szent István Napok Nyári Fesztivál

21:30
Start Tánczenekar   -  ZENEPAVILON, KESZTHELY - Keszthely
Gregor Tresher  (elektronikus)  -  B MY LAKE - B STAGE - Balatonvilágos - B my Lake

22:00
No Limit Party   -  FLÖRT CLUB - Siófok
Táncos buli Debrecen DJ-ivel   -  EGYETEM TÉR - Debrecen
Pál Dénes    -  BELVÁROS - Tapolca - Tapolcai Ünnepi Napok és Borhét
Balkan Fanatik     -  RÓZSAKERT - Siófok - Siófolk Fesztivál és Bor és Kenyér Ünnepe
Utcabál   -  DAMJANICH ÚT - Százhalombatta - Summerfest Nemzetközi Folklórfesztivál és Népművészeti Vásár

22:15 Random Trip     -  STRAND FESZTIVÁL, OTP JUNIOR SZÍNPAD - Zamárdi - Strand Fesztivál

22:30
Varga Endre és barátai   -  FESTETICS TÉR - Hévíz
Kozmix    -  SZABADTÉRI SZÍNPAD - Kistarcsa
Papa Roach (USA)    (rock/metal)  -  STRAND FESZTIVÁL, PETŐFI RÁDIÓ - TELEKOM NAGYSZÍNPAD - Zamárdi - Strand Fesztivál
Loadstar  (elektronikus)  -  B MY LAKE - LAKE STAGE - Balatonvilágos - B my Lake
23:00
Village Party szintetizátorral   -  TRAINING HOTEL - Százhalombatta - Summerfest Nemzetközi Folklórfesztivál és Népművészeti Vásár
Hot Since 82  (elektronikus)  -  B MY LAKE - B STAGE - Balatonvilágos - B my Lake
0:00 Calyx & Teebee   (elektronikus)  -  B MY LAKE - LAKE STAGE - Balatonvilágos - B my Lake
0:30 Tale Of Us   (elektronikus)  -  B MY LAKE - B STAGE - Balatonvilágos - B my Lake
1:30 Dirtyphonics    (elektronikus)  -  B MY LAKE - LAKE STAGE - Balatonvilágos - B my Lake
2:00 Nina Kraviz    (elektronikus)  -  B MY LAKE - B STAGE - Balatonvilágos - B my Lake
3:00 Firebeatz   (elektronikus)  -  B MY LAKE - LAKE STAGE - Balatonvilágos - B my Lake

3:30
Derrick May  (elektronikus)  -  B MY LAKE - B STAGE - Balatonvilágos - B my Lake
este Rulett utcabál   -  CSOPAK - Csopak - Csopak Napok
Mole Hall: Spanish Wax - Senior Hal & Shaman & Lori Pop   , Plafon Park: Nárai   (elektronikus) , Tisztás: Hanzee  , Vaddiszkó: R'n'business - Dj Quick  (hiphop/R'n'B)  -  INSTANT - Budapest

Jazz
17:00
Egri János Trio   -  MŰVÉSZETEK PALOTÁJA - ÜVEGTEREM - Budapest
Myrtill és a Swinguistique    -  MŰVÉSZETEK PALOTÁJA - SZABADTÉRI SZÍNPAD - Budapest
Gáspár Károly Trio   -  MŰVÉSZETEK PALOTÁJA - ZÁSZLÓTÉR - Budapest
Moson Big Band   -  SZENT ISTVÁN NAPOK, KISSZÍNPAD - Mosonmagyaróvár - Szent István Napok Nyári Fesztivál
20:00 Hungarian Police Big Band    -  MŰVÉSZETEK PALOTÁJA - SZABADTÉRI SZÍNPAD - Budapest
Hot Jazz Band     -  LADÓ CAFÉ - Budapest
20:30 Illényi Katica    -  SZENT ISTVÁN TÉR - Százhalombatta - Summerfest Nemzetközi Folklórfesztivál és Népművészeti Vásár
21:00 Gáspár Károly Trio   -  JEDERMANN KÁVÉZÓ - Budapest
21:30 Hungarian Police Big Band    -  MŰVÉSZETEK PALOTÁJA - SZABADTÉRI SZÍNPAD - Budapest

Világ-, Népzene
9:30 Ringató - Vedd ölbe, ringasd, énekelj!  (népzene)  -  GAZDAGRÉTI KÖZÖSSÉGI HÁZ - Budapest
10:30 Kolompos mulatság    (népzene)  -  JANKOVICH-KÚRIA ÉS PARKJA - Rácalmás
11:00 Zengővárkonyi Hagyományőrző Együttes  (népzene)  -  BUDAI VÁR, PALOTA SZÍNPAD - Budapest - Mesterségek Ünnepe
Gyermekkarnevál az Alma Együttessel    (népzene)  -  NAGYERDEI SZABADTÉRI SZÍNPAD - Debrecen - Debreceni Virágkarnevál
13:30 Aratóénekek a százhalombattai Városi Népdalkör előadásában  (népzene)  -  TRAINING HOTEL - Százhalombatta - Summerfest Nemzetközi Folklórfesztivál és Népművészeti Vásár
15:00 A mérai hegytetőn - Kislaptáros zenekar  (népzene)  -  FUTURA INTERAKTÍV TERMÉSZETTUDOMÁNYI ÉLMÉNYKÖZPONT - Mosonmagyaróvár - Szent István Napok Nyári Fesztivál
15:30 Püspökhatvani népzenekar  (népzene)  -  TRAINING HOTEL - Százhalombatta - Summerfest Nemzetközi Folklórfesztivál és Népművészeti Vásár
16:00 Csurgó zenekar   -  BUDAVÁRI PALOTA, OROSZLÁNOS UDVAR - Budapest - Mesterségek Ünnepe

17:00
Zengővárkonyi Hagyományőrző Együttes  (népzene)  -  BUDAI VÁR, PALOTA SZÍNPAD - Budapest - Mesterségek Ünnepe
Kolompos mulatság    (népzene)  -  SPORTPÁLYA - Tordas
18:00 Boja zenekar  (világzene)  -  BUDAVÁRI PALOTA, OROSZLÁNOS UDVAR - Budapest - Mesterségek Ünnepe
Vastaghúros zenekar (ex-Swetter)    (világzene)  -  FŐ TÉR - Kazincbarcika - Kolorcity Fesztivál
19:15 Nikola Parov Quartett    (világzene)  -  RÓZSAKERT - Siófok - Siófolk Fesztivál és Bor és Kenyér Ünnepe
19:30 Vujicsics    (népzene)  -  BUDAVÁRI PALOTA, OROSZLÁNOS UDVAR - Budapest - Mesterségek Ünnepe

20:00
Folklór   -  MÁTYÁS PINCE ÉTTEREM - Budapest
Ghymes    (világzene)  -  VÁROSLIGET, KAPOSVÁR - Kaposvár
LGT Respect   (világzene)  -  FŐ TÉR - Kazincbarcika - Kolorcity Fesztivál
Csík Zenekar    (népzene)  -  SZENT BORBÁLA TÉR - Oroszlány

Még több augusztus 20-ai program iTT.

Forrás: port.hu

[2014.08.11.]

Megosztom: Megosztom az iWiW-en

Szólj hozzá! (Ehhez be kell lépned)
lap teteje
 
Basszusgitáros zenekar [2017.11.21.]
Zenekar alapítás zenekar [2017.11.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu
Fabrik

Szétszedi a közönséget a Tankcsapda a klubkoncerteken - képekben
Javában zajlik a Tankcsapda...

Képekben! Queen koncert volt a Budapest Sportarénában
Bár egy fárasztó nap után indultam el...

Angyali hangok az Arénában - a Celtic Woman Budapesten énekelt
Steampunk jelmezek, street dance és hip-hop a Luxemburg grófjában
A Celtic Woman tartott teltházas koncertet az Arénában
Illényi Katica tangózott a Vigadóban - ilyen volt a Tango Classic koncert
Győrben is megmutatta a Paddy and the Rats
beszámolók még
koncert.lap.hu