Látomás! Ez Péter Szabó Szilvia újdonságának a címe
A szerdán debütált Péter Szabó Szilvi legújabb Látomás című dalával, és ezzel egyidőben a hozzá készült videoklippel egy újabb mérföldkőhöz érkezett a művésznő, aki saját bevallása szerint most talált rá igazán saját hangjára, a dal szövegét pedig ő maga írta.
A kissé szomorkás sorok közt persze megbújik a remény: Szilvi végre készen áll arra, hogy a múltját útnak eressze, szívét pedig kitárja, hogy félelmeit legyőzve képes legyen befogadni az igaz boldogságot.
A dal hangulatával pedig tökéletesen harmonizál az egyszerű, mégis mutatós videoklip. A fekete-fehér alkotás a korábbiakhoz képest az énekesnő egy újabb, komolyabb arcát mutatja be.
A csillogás ezúttal háttérbe szorul - Szilvit talán még sosem láthattuk ennyire közvetlennek, mégis gyönyörűnek. Ezekután egy biztos: az énekesnőnek már tényleg nincs mitől félnie!
Péter Szabó Szilviát nem kell bemutatni a hazai...
Fórum- és hozzászóláskezelésre vonatkozó tájékoztatás
A hatályos jogszabályi környezet módosulása következtében a weboldal üzemeltetőjeként kötelező moderációs feladatokat kellene ellátnunk minden felhasználói tartalom (hozzászólás, fórumbejegyzés stb.) vonatkozásában.
Ezen jogszabályi előírások teljes körű és folyamatos teljesítéséhez jelenleg nem áll rendelkezésünkre megfelelő erőforrás (személyi és pénzügyi kapacitás).
Ennek következtében a fórum- és hozzászólás funkciót határozatlan időre felfüggesztjük.
A felhasználók számára új hozzászólások és fórumtémák létrehozása, illetve meglévő tartalmakhoz történő hozzászólás a mai naptól nem lehetséges.
A funkció újbóli aktiválására csak abban az esetben kerülhet sor, ha a vonatkozó szabályozás lehetővé teszi olyan üzemeltetési mód alkalmazását, amely számunkra is megvalósítható és fenntartható.