Elhunyt a legendás magyar énekes - együttese megerősítette
A tragikus hír ma jelent meg a legendás együttes honlapján.
"Szomorúan tudatjuk minden Old Boys együttest kedvelő barátunkkal, ismerősünkkel és ismeretlen, de minket kedvelővel, hogy a mai napon elhunyt énekesünk, Szabó György Balázs. Temetéséről később informáljuk az érdeklődőket." - közölte az Old Boys együttes tagja, Szidor László.
Érettségi után elkezdte
Szabó György Balázs érettségi után, baráti társaságban kezdett zenélni, zongorázott és basszusgitározott. „Hamar kiderült, hogy mindenki jobban jár, ha inkább énekelek, hát így lettem énekes! 1964-ben fordult komolyra a dolog, akkor volt állandó helyünk, próbaterem, erősítő és kaptunk 50-150 forintot egy-egy fellépésért” - így nyilatkozott halála előtt Szabó Balázs, aki 1976-ig a Gemini együttesben énekelt, de megfordult a Kati és a Kerek Perec nevű bandában is.
- zene.hu -
[2016.03.01.]
Megosztom:
Fórum- és hozzászóláskezelésre vonatkozó tájékoztatás
A hatályos jogszabályi környezet módosulása következtében a weboldal üzemeltetőjeként kötelező moderációs feladatokat kellene ellátnunk minden felhasználói tartalom (hozzászólás, fórumbejegyzés stb.) vonatkozásában.
Ezen jogszabályi előírások teljes körű és folyamatos teljesítéséhez jelenleg nem áll rendelkezésünkre megfelelő erőforrás (személyi és pénzügyi kapacitás).
Ennek következtében a fórum- és hozzászólás funkciót határozatlan időre felfüggesztjük.
A felhasználók számára új hozzászólások és fórumtémák létrehozása, illetve meglévő tartalmakhoz történő hozzászólás a mai naptól nem lehetséges.
A funkció újbóli aktiválására csak abban az esetben kerülhet sor, ha a vonatkozó szabályozás lehetővé teszi olyan üzemeltetési mód alkalmazását, amely számunkra is megvalósítható és fenntartható.