2024. április 26. | péntek | Ervin nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » Cikkhez

Jon Bon Jovi már csak karrierjét siratja

Jon Bon Jovi szakmát váltott, éneklés helyett egyfolytában magát és karrierjét siratja.

Teljes cikk »»»

Témaindítás: 2008.02.07.
Utolsó hozzászólás: 2008.04.12.
Hozzászólások: [7.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

lackó81 2008.04.12. 13:45 • [7]
Díjak [szerkesztés]

Jon Bon Jovi [szerkesztés]
1990: Golden Globe: Legjobb dal, "Blaze of Glory" (a Vadnyugat fiai II betétdala)
1990: Academy Awards: A Legjobb Eredeti Dalnak Jelölve, "Blaze of Glory" (a Vadnyugat fiai II betétdala)
1991: American Music Award: Kedvenc Pop/Rock Szólódal, "Blaze of Glory"
1997: MTV Europe Music Awards: Legjobb Férfi
1998: BRIT Awards: Legjobb Nemzetközi Férfi
2001: Az év emberbarátja a monmouth-i Ételbank és az Óceáni Megyék által a bőkezű munkájáért New Jersey lakói nevében
2001: Tiszteletbeli Doktorátus a humán tudományok terén a New Jersey-i Monmouth Egyetemtől, a sikeréért mint szórakoztató, valamint a az emberbaráti munkájáért
2006: SEGĺTSÉG AMERIKÁNAK tisztelet Jonnak az emberbaráti munkájáért a "Lakóhely az Emberiségnek"-kel
2006: Először lett nagykövet a "Lakóhely az Emberiségnek"nél

Bon Jovi - a banda [szerkesztés]
1987: MTV Video Music Awards: Legjobb Színpadi Előadás
1988: American Music Award: Kedvenc Pop/Rock Banda, Duó vagy Csapat
1991: MTV Michael Jackson Videó Vanguard Díj
1995: World Music Awards: Az Év Legeladottabb Rockbandája
1995: MTV Europe Music Awards: Legjobb Rock
1996: BRIT Awards: Legjobb Nemzetközi Banda
2001: My VH1 Music Awards: Az Év Videója "It's My Life"
2002: My VH1 Music Awards: Leghevesebb Élő Show
2004: American Music Award: Érdemdíj
2005: Gyémánt díj a World Music Awards-on a 100 millió eladott albumért
2006: UK A Hírnév Varietéje
2006: CMT Music Awards: Legegyüttműködőbb Videó "Who Says You Can't Go Home"
2007: People's Choice Awards: Legjobb Rock Dal A "Who Says You Can't Go Home"-ért
2007: Grammy Awards: Az Országgal Legjobban Együttműködő A "Who Says You Can't Go Home"-ért
zummi 2008.04.08. 21:15 • [6]
Szerintem ne írj több cikket, mert nem értesz hozzá. Végülis csak 100milla fölötti példányszámot adott el, ez valóban az ő sikertelenségét mutatja.
Sértő vagy és csöpög belőle a férfiúi irigység mert Te nem vagy olyan sikeres, szép és gazdag, valószínüleg ezt nehéz feldolgoznod, legalábbis azok beszélnek/írnak így, mint Te kedves cikkíró. Szerintem analizáltasd magad.
Maryel 2008.03.21. 21:17 • [5]
Kedves hmoni14
Nyugodtan nézz utána Jon Bon Jovi életrajzának! Nem fogsz benne csalódni. Sőt... Nem kábítószerezik. Nős, hűséges, imádja a gyermkeit. És még zenélni is tud! Kell több?
Előzmény: hmoni14 • 2008.02.09. 22:04 • [2] • Előzménykövetés 
Maryel 2008.03.21. 21:10 • [4]
Nagyon felháborított a cikk! Hallotta már akár egyszer is az együttest? Milyen alapon mond egyáltalán "véleményt"? Valószínűleg sürgősen le kellett adnia egy cikket, hogy fizetést kapjon... Csak tájékoztatásul: nagyon jók az albumaik nem véletlen a több milliós eladott példányszám! Szinte az egyetlen zenekar, akik körül nincsenek botrányok! Szóval, az ilyen siralmas cikk előtt nem ártana tájékozódni vagy meghallgatni legalább egy számot Tőlük!!! A legújabb albumuk csúcs szuper!!!


lackó81 2008.03.18. 00:26 • [3]
Nem tudom ki ez a nagyon okos ember aki ezt a cikket írta,de nagyon útálom az ilyen embereket akik szídják azokat akik sikeres,tehetséges emberek.Valószínűleg ő is azok közé tartozhat akik semmire nem vitték és nem is fogják vinni az életben.
hmoni14 2008.02.09. 22:04 • [2]
Véleményem szerint, mikor egy ember először meghallja Bon Jovi zenéjét, rögtön beleszeret. És bár, ha kissé béna is, nem lehet rajta észrevenni elsőre. Szerintem egyáltalán nem béna, és ha mégis, a bánasághoz is kell tehetség. Vagy nem?
Az életéről szinte semmit nem tudok, csak a zenéiért ,,szerettem bele''. Addig örülök, amíg nem tudom meg életének különböző korszakait.
Bár ha ő még sikeres akar lenni (szerintem eddig is az volt), valójában nem sírni kell, hanem AKARNI!
kindermaxi 2008.02.07. 23:50 • [1]
Nem tudom olvasod-e néha saját honlapodat, de segítek: "Kapcsolódó cikkek
• Bon Jovi halmozza az aranylemezeket és az első helyeket
• A Bon Jovi nyitja Európa leglátványosabb új arénáját
• Egy perc alatt fogytak el a Bon Jovi koncertjegyek!
• Több országban listavezető Bon Jovi új albuma "

Túl szép a pasi, mi? :-))
lap teteje
További oldalak 1
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
Egy Koncz...

A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
2024.04.07...

Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
Nem jó érzés rádöbbenni, hogy minden hiábavaló - Az ügynök halála a Centrál Színházban
A Quimby 33 év után sem hagyott fel a kísérletezéssel
Megnéztük a Triász együttes koncertjét - képekkel
beszámolók még