2024. április 18. | csütörtök | Andrea, Ilma nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » Cikkhez

Jön a Megasztár-Big Brother! Mi a véleményed?

A hírek szerint a TV2 vadonatúj show-val jelentkezik ősztől, amelyben a két népszerű műsorának erőségeit egyesítik. Nincs mese: jön a Megasztár 4 és a Big Brother 3

Teljes cikk »»»

Témaindítás: 2008.05.29.
Utolsó hozzászólás: 2008.08.10.
Hozzászólások: [6.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

marib 2008.08.10. 23:54 • [6]
Szerencsére a tv2-n és az Rtl klubon kívül még van jópár értékesebb csatorna. Vannak jó cd-k, dvd-k, könyvek is, meg sok egyéb, amivel értelmesen lehet eltölteni az időt. Nézi még ezeket valaki?
toromon 2008.06.17. 14:52 • [5]
Nem tudom, hogy kik vehetnek részt, például lemezt már adhattak-e ki, de most hallottam a hírdetésükben, hogy 12 év az alsó kórhatár. Így nem nagyon tudnak zuhanyzós jeleneteket mutatni hál' istennek.
Tamás! Tudnék nekik néhány énekest, együttest ajánlani akiket újra felfedezhetnének, de mivel erre esélyem sincs, hát jöjjön aminek jönnie kell.
krysztasz 2008.06.05. 15:46 • [4]
Nem kellenek, felesleges. Azt nézni, hogy egyesek semmi hasznosat nem tesznek reggeltől estig, illetve mondvacsinált, előre megírt problémákkal ütik agyon az idejüket... Végül is, én biztos nem nézem, mint ahogy korábban se a VV-t, BB-t, Megat és társait, engem különösebben nem zavar. Legfeljebb annyiban, hogy már megint egy rakás semmirekellő kerül be a tv-be...
Tamás 2008.05.29. 19:17 • [3]
Szerintem meg nem kell több énekes! Ezt sem bírja már el a zeneipar. A másik műsorról meg ne is beszéljünk...
toromon 2008.05.29. 14:59 • [2]
Így már nem is hangzik olyan jónak. Több alsógatya, mint mikrofon. Meg aztán hol a tehetséggondozás? Póka Angélát már megint hagyták kicsusszanni a tévék. Őt például zezárnám egy ilyen stúdióba, de tényleg csak a próbákat figyelném.
bizso 2008.05.29. 12:26 • [1]
Mi a véleményed az ötletről?
lap teteje
További oldalak 1
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.17.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Nem jó érzés rádöbbenni, hogy minden hiábavaló - Az ügynök halála a Centrál Színházban
...

A Quimby 33 év után sem hagyott fel a kísérletezéssel
Ha három-négy éve valaki azt mondja...

Megnéztük a Triász együttes koncertjét - képekkel
Lángba borult a Barba Negra a Hooligans koncertjén - fotókkal
Megnéztük Majka 360°-os koncertjét az MVM Dome-ban - képekkel
Szörnyek és Valhalla harcosok szeánsza a Barba Negraban
Újra egy varázsos éj - Loreena McKennitt ismét Budapestre látogatott
beszámolók még