2024. április 23. | kedd | Béla nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » Cikkhez

3230-an indulnak a Megasztár 4 fődíjáért

Mint azt megírtuk, ősszel folytatódik a Megasztár. Itt az ideje, hogy belelapozzunk a műsor történetébe és felidézzük a korábbi szériákat, kik jutottak a döntőbe, mi történt a fináléban.

Teljes cikk »»»

Témaindítás: 2008.07.07.
Utolsó hozzászólás: 2008.07.13.
Hozzászólások: [4.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

bizso 2008.07.13. 17:45 • [4]
Megvan a második széria mind a 12 versenyzője.
Köszi!
paltomi 2008.07.13. 17:23 • [3]
Sajnos még így sem hiteles a cikk, mert ez így is még csak 35 megasztár döntős... Sőt! Egyrészt nem is világos, mitől lett volna a második széria csak 10 döntős, az első meg a harmadik meg 12 szereplős. Ott is 12en voltak, másrészt szbencze kért javítása után ez így már 11, tehát már végképp nem stimmel. Jó, jó, ki tudja számon tartani, igaz? És elvégre mégsem a Rúzsa Magdi maradt le... De ha már minden döntőst megemlít, akkor tényleg említsen meg MINDEN döntőst. Nem igényel túl nagy utánajárást, de azért figyeljünk oda arra a szegény lemaradt 36-ra... Lévén, hogy ezen a honlapon róla is írtak már párszor. Hm? NA? :D Mit szólsz, kedves Bíró Zsolt?
szbencze 2008.07.08. 12:21 • [2]
Köszönet a gyors javításért, így sokkal hitelesebb a cikk :)
szbencze 2008.07.07. 22:57 • [1]
Elég vicces a második sorozat 10 legjobbja, nekem úgy tűnik, volt ott még egy Tóth Gabi meg egy Torres Dani is. Az egyikük 3., a másikuk 4. helyezett lett...
Érdekes, hogy ők ketten a kapcsolatok között sincsenek felsorolva. Vajon miért????????
Szerintem igazán megérdemelnék, hogy legalább felsorolás-szinten megemlítsétek őket, nem hiszem, hogy annyira rosszak lettek volna, sőt.
Szívből remélem, hogy javítjátok a hibát, egy zene.hu szerintem nem engedhet meg magának ilyen slendriánságot!
Üdv, és további minden jót!
lap teteje
További oldalak 1
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
2024.04.07...

Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Eugène Labiche...

Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
Nem jó érzés rádöbbenni, hogy minden hiábavaló - Az ügynök halála a Centrál Színházban
A Quimby 33 év után sem hagyott fel a kísérletezéssel
Megnéztük a Triász együttes koncertjét - képekkel
Lángba borult a Barba Negra a Hooligans koncertjén - fotókkal
beszámolók még