2024. május 2. | csütörtök | Zsigmond nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » Cikkhez

Lenny Kravitz megőrjítette a közönséget - Exkluzív részletek olvasóinktól

Július 22-én Budapesten, a Papp László Sportarénában adott koncertet Lenny Kravitz, néhány olvasónk ott volt és megosztja a fellépéssel kapcsolatos élményeit. Két órás szuperkoncert meglepetésekkel, üvegzongorával, megszerzett...

Teljes cikk »»»

Témaindítás: 2008.07.26.
Utolsó hozzászólás: 2008.07.28.
Hozzászólások: [2.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

the red butterfly 2008.07.28. 00:52 • [2]
mr kravitzki,
thx to all love, my doughter was really-really happy with you!
thx for the next day to!
love, l.c.
Fyfike 2008.07.26. 08:00 • [1]
Fergeteges koncert volt. Írom ezt úgy, hogy a részvételem rajta teljesen véletlenszerűen alakult. Bár volt 3 db Lenny albumom, köztük a legújabb is, 2008.07.22-ig nem mondtam volna, hogy ő a kedvencem, függetlenül attól, hogy bármikor szívesen hallgattam a számait. Azért nagy várakozással és magas elvárással mentem el, hiszen nem akárkiről van szó. Ülőhelyre szólt a jegyünk, de teljes megelégedésemre, ahogy elkezdődött a koncert, rengetegen elkezdtek lerohanni a kűzdőtérre, (mi is), mivel az énekes is ott volt. Sajnos, mivel alacsony vagyok, miután felment a színpadra, a társaságukból fele-fele arányban visszaültünk, mert látni is szerettünk volna, a fiatalabbak viszont lent maradtak. Egyikünk sem bánta, hogy így alakult, a végén mikor újra találkoztunk, valami olyan kifejezés volt mindenki arcán, hogy úristen, de jó volt, kár hogy vége. Pedig lássuk be, több mint 2 órát zenélt, nem kis teljesítményt nyújtva a zenésztársaival együtt.
Bár már eltelt néhány nap, azóta szinte állandóan őt hallgatom. Beszereztem még egy 1991-es albumát is, és nagyon jól érzem magam, örülök, hogy láthattam és hallhattam.
Üdv. Erzsi
lap teteje
További oldalak 1
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Megnéztük a Honeybeast koncertjét a Budapest Parkban - képekkel
Megújult Park, új dalok a...

Az elveszett fejedelmek visszatértek a Barba Negrába  - ilyen volt a Lord of the Lost koncert
Ápri...

Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
Nem jó érzés rádöbbenni, hogy minden hiábavaló - Az ügynök halála a Centrál Színházban
beszámolók még