2024. április 19. | péntek | Emma nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » Cikkhez

"Számomra élvezhetetlen volt a Nox koncert" - írta olvasónk felháborodottan

Hogyan érezted magad a Nox, október 24-én megtartott koncertjén?

Témaindítás: 2008.10.25.
Utolsó hozzászólás: 2008.11.01.
Hozzászólások: [46.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

80pancsi 2008.11.01. 16:04 • [46]
Kedves Potyó!!
Ha olvastad a blogom, ezek szerint igen, akkor azt is olvashattad, hogy nekem se tetszett minden, nem vagyok teljesen elfogult...a másik, hogy nem csak NOX fan vagyok...hanem másért is rajongok...más stílusú együttesért is.Engem csak az bőszített fel, hogy volt egy-két emberke aki kissé durván nyílvánította ki a véleményét! Nem az a baj, hogy elmondja a véleményét, hanem az, ahogy! Nálam szent a béke!
Potyó 2008.10.31. 21:06 • [45]
Sziasztok!
Látom nem lehet békésen véleményt nyílvánítani... Ez szomorú. :(
80pancsi, kissé elfogult voltál, olvasva a blogodat is az a véleményem, hogy annyira NOX rajongó vagy, hogy csak jót vagy semmit nem tudsz elfogadni Róluk. Tiszteletem a rajongásod előtt, de ne légy elvakult.
Ez egy fórum, hogy az emberek véleményt nyilvánítsanak és nem egymást piszkálják. Lehet, hogy OldBoy is óvatosabban fogalmazhatott volna némely esetben, de itt az egyén véleménye számít amit el kell fogadni. Én sem támadom azok véleményét akiknek szuper volt, örülök, hogy Nekik tetszett, én is azt mondom, soha rosszabbat, de azért jobbat igen :)
No, legyen "szent a béka" [80pancsi (c)] Mind szeretjük a NOX-ot, ezért foglalkozunk Velük.
Üdvözlettel Potyó
80pancsi 2008.10.29. 08:08 • [44]
Szia Kata05!
Igen teljes mértékben egyet értek Veled! Megfogalmaztad amit én akartam mondani, csak én nem tudok ilyen elegánsan és diplomatikuasn írni! Köszönöm Neked! Minden NOX rajongónak szép napot kívánok!
Old Boy! Akárhogy is! Legközelebb kérlek légy finomabb a megfogalmazással, mert engem nagyon felbőszítettél! Nem kéne a másik örömét elrontani, még akkor sem, ha Neked nagy csalódás volt a koncert! Én is elnézést kérek mindenkitől, Tőled is, ha kissé bántó voltam, de ha a magyar kedvenceimet durva szavakkal illetik, az olyan, mintha engem sértegetnétek! Hajrá Nox!
szimim 2008.10.29. 01:29 • [43]
Old Boy!

A háttérben dolgoztál a Nox-nál vagy láthattunk téged a szinpadon?
Kata05 2008.10.28. 11:40 • [42]
Kedves Pancsi!!Örülök, hogy legalább Mi egyetértünk! :))
Kedves Old Boy!!Ha valóban tátogásnak láttad a Szilvi előadását, - ha ezt komolyan gondoltad- azért talán kellemes vizuális élményben volt részed így is, hiszen nagyon csinos, szép külsővel rendelkezik a csajszi. :)))
Még annyit szólnék hozzá a dologhoz, hogy szerintem aki nem látta a koncertet előzményeit, a médiában többször elhangzott: eddig a múltban, mosmár a "jövőben zenélnek", akkor talán meg is értem, hogy nem tudtak mit kezdeni a változással. Mindezt érthetővé tette a díszlet, a koreográfia, a jelmezek, feltéve ha figyeltünk is rá, és nem a rossz hangzással, világítással voltunk elfoglalva...:))
És még valami: akinek nagyon nagy lelki traumát okozott a pénteki buli, talán vigasz lehet, hogy a belépőt nem tizen-huszon ezrekért vásárolta. Hiszen ha elmész egy ilyen árkategóriájú koncertre, ez ott is benne van a pakliban, hogy nem azt kapod amit vársz...;)
Old Boy 2008.10.28. 11:10 • [41]
Kedves LI .

A kérdésedre a válaszom: igen. Volt szerencsém szinte pontosan 3 évet dolgozni a NOXnak. És azért -nak, mert mindíg igyekeztem hozzájárulni a sikerükhöz. Életem, munkám egyik legszebb emléke és élménye ez az időszak. És mielött még felvetődik: nem a sértődöttség diktálta a szavaimat. Tulajdonképpen nem elküldtek, hanem úgy alakúlt a produkció működése, hogy nem mentem többett. Épp ezért bennem nincs harag - ezért nem is a rossz szándék vezérelt. Talán a megfogalmazással lehet némi hiba, de amiről szól, az igaz. Engem a péntek este felzaklatot, talán azért lehet bántó néhány fanatikusnak - ezért elnézést kérek. Rám így hatott a koncert....

Előzmény: Lorem Ipsum • 2008.10.28. 00:55 • [36] • Előzménykövetés 
Old Boy 2008.10.28. 10:54 • [40]
2007. október 14. Debrecen - Cora parkoló
2007. december 15. - Gyöngyös
Előzmény: 80pancsi • 2008.10.27. 17:22 • [35] • Előzménykövetés 
80pancsi 2008.10.28. 08:33 • [39]
Ha gondoljátok olvassátok el: élménybeszámolóm, és a blogom..talán megértitek, miért gondolom úgy ahogy itt leírtam, és miért bántott annyira némelyik itt olvasott negatív kritika...http://80pancsi.spaces.live.com/
80pancsi 2008.10.28. 08:05 • [38]
Kedves Lorem Ipsum!
Lehet, kissé durva voltam Old Boy-al, de ő is durva volt a hozzászólásaival!Engem bánt ahogy a koncertről írt, még akkor is ha volt valamiben igaza. Ha elovasnád az előző hozzászólásaimat, olvashattad volna azt is, hogy nekm se tetszett minden 100%-osan, de összeségében nagyon jó koncert volt! Ha a kedvenc együttesemet bántják, az olyan mintha engem bántanának! És valjuk be, kissé durván nyilvánította ki a vélenényét! Nem gondolom azt hogy aki nem úgy látja a dolgokat mint én, az hülye, de az ócsárolást nem tűröm! Erről ennyit!
tudomkivagy 2008.10.28. 03:18 • [37]
Kedves Lorem Ipsum!

Le a kalappal, nagyon fínom úriember voltál Old Boyal! :) Szerintem nem fog válaszolni a kérdésedre. :)
lap teteje
További oldalak 1 2 3 4 5 »»
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.17.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Nem jó érzés rádöbbenni, hogy minden hiábavaló - Az ügynök halála a Centrál Színházban
...

A Quimby 33 év után sem hagyott fel a kísérletezéssel
Ha három-négy éve valaki azt mondja...

Megnéztük a Triász együttes koncertjét - képekkel
Lángba borult a Barba Negra a Hooligans koncertjén - fotókkal
Megnéztük Majka 360°-os koncertjét az MVM Dome-ban - képekkel
Szörnyek és Valhalla harcosok szeánsza a Barba Negraban
Újra egy varázsos éj - Loreena McKennitt ismét Budapestre látogatott
beszámolók még